6206. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
203. dzień panowania Piotra III Łukasza
Emanuel Śmigło i radosna twórczość w komentarzach
@ZdrajcaNarodu Raczej siła głosu zależy od byłej aktywności i zaangażowania w życie Księstwa.
Program mięsisty jak koński zwis w akcji.
W „Rozprawa alkowa (+18)” (piSMOK), 07.06.2017 r. o 11:39:39 (❤ 2)
Chyba jednorożec się popsuł.
W „Wszystkiego najlepszego!” (Park Stołeczny), 23.02.2017 r. o 20:02:18 (❤ 0)
5 pączków!
Córko, gdzie jesteś?
Przepraszam, gdzie znajdę ksero?
W „Rozliczenie konfliktu z Dreamlandem” (piSMOK), 04.02.2017 r. o 22:08:43 (❤ 1)
Ta muszka! To musi być Janusz!
Miny morskie nie wydają dźwięków, więc sonar pasywny ich nie wykryje. Tym samym musiały zostać wykryte przez sonar aktywny, który jest niezmiernie rzadko wykorzystywany przez okręty podwodne z uwagi na ich skryty charakter działania. Trudno niespodziewanie wykryć coś, czego się szuka. Ponadto, zasadne wydaje się wykorzystanie dedykowanych jednostek jakimi są trałowce, a nie drogich okrętów podwodnych, których operacje przeciwminowe są drugorzędnym celem.
tl;dr, ale i tak masz organ.
W „Ruch Kontroli Władzy?” (Park Stołeczny), 29.01.2017 r. o 17:06:36 (❤ 0)
Takiego nasilenia błędów ortograficznych, stylistycznych i interpunkcyjnych dawno widziałem. Gratuluję.
Markus zawsze daje, wystarczy poprosić.
W „Podróże z Janem #01.1” (Trybuna Diuków), 11.01.2017 r. o 22:01:47 (❤ 0)
Czekam na relację po przynajmniej sześciu owocowych brutalach.
Czy KSZ ma w planach jakieś liniowe jednostki czy same specjalne? Po prostu kole w oczy brak batalionu z menażerią, a nie normalną, spójną strukturą.
Kiedy rybołówstwo dostaje dotacje to i winniczki zaczynają śpiewać szanty.
Quote:
napędzanej sprężonym ciśnieniem
Sprężoną parą wodną.
Dywizja - koszmar kwatermistrza. ;)
Bajer, zawsze chciałem polatać w YSFlight samolotami z oznaczeniem KSP.
Dobrze poczytać coś militariach. Tytułem uwag:
  • Przy atakowaniu konwojów podstawowym celem są eskortowane statki, a nie okręty eskorty. Uzasadnieniem jest jak najlepsze wykorzystanie atutu zaskoczenia oraz zestawienie kosztu utraty statku wraz z materiałami wojenny wobec okrętu eskorty (sloopa, korwety, fregaty, niszczyciela eskortowego - realia II wś).
  • Aż się prosi o rozwinięcie opisu ataków na konwoje - jak Autor zauważył to rozległy temat. Wystarczy wspomnieć nocne ataki torpedowe w wynurzeniu.
  • Napęd MHD to techniczna ciekawostka bez faktycznego wdrożenia. Wydaje się, że ciekawszym aspektem jest prezentacja koncepcji napędu niezależnego od powietrza.
W „Avril von Levengothon” (Dwór Książęcy), 12.05.2016 r. o 17:46:00 (❤ 1)
Tytuł Diuka Doradcy jest do ugrania, uff.
W „Akcja kredyt” (Park Stołeczny), 05.02.2016 r. o 17:25:17 (❤ 0)
Cześć Kaxiu.
Czy kurs będzie dotyczył HTML5?
To ja poproszę coś o Erlangu w przystępnej formie.
Tamagotchi. ;)
W „Wstąp jeszcze dziś do KPS(w)” (Park Stołeczny), 14.03.2014 r. o 22:56:06 (❤ 0)
Będzie jakiś link do githuba czy sf?
W „Reformy w KSZ” (Książęce Siły Zbrojne), 08.03.2014 r. o 21:15:50 (❤ 1)
Jestem idiOM
W „Reformy w KSZ” (Książęce Siły Zbrojne), 08.03.2014 r. o 21:15:03 (❤ 1)
Jestem idiOM
Wasze stare kręcą pejsy Wandzie.

0 1 2 3 4 5