6209. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
206. dzień panowania Piotra III Łukasza
Laurencjusz Ma Hi at Atera i radosna twórczość w komentarzach
No i jest nas troje. Ciekawe, czy ktoś jeszcze wpłaci wpisowe ;)
Powodzenia. Jeśli to krótka rozgrywka to się skuszę ;)
No w końcu :)
Wciągające. Chętnie poznał bym ciąg dalszy :D
@Helwetyk WKM, kto zechce to się odezwie, a przynajmniej będzie wiedział gdzie tego dokonać ;)
W „Budujemy Angemont” (Gazeta Hasselandzka), 04.05.2019 r. o 21:32:55 (❤ 1)
Życzę powodzenia :)
@KonradFriedman 7 marca pisałem, że WKM blefuje z Traktatem Sarmacja - Baridas, a WKM dalej swoje.
Quote:
1. WKM niedawno stwierdził, że ma "na ukończeniu" propozycję prawną legalizacji stosunków między Sarmacją, a Baridasem. Teraz czytam, że trzeba przekonać Sejm, Sarmatów, zmienić prawo w Baridasie i że nie jesteśmy pewni składu Sejmu itp. plus 2 tony innych kłód pod nogami. Pytam więc i co z tego? mamy czekać aż skład Sejmu nam przypasuje i niby skąd (chyba z rękawa) wyciągnąć naszą propozycję, a wcześniej nagle dostosować nasze prawo. To jakaś utopia. więc róbmy coś, bo nigdy tej sprawy nie załatwimy. Niech w końcu WKM opublikuje to co ma (no chyba, że to był blef)? Jak będziemy mieć akt prawny, który z naszej perspektywy będzie dobry dla Baridasu i będą tam zawarte relacje Baridasu z władzami centralnymi Sarmacji to przynajmniej będziemy mogli z resztą Sarmacji, a w tym z Księciem rozpocząć dyskusję, a tak nie mamy nic.
@KonradFriedman WKM zawsze chce dominować, czy to taki charakter, czy groźba?
@KonradFriedman WKM już nie raz blefował, a tekst poniżej może być rozumiany tak, że od 25-tego lutego się czepiam, bo cały czas miałem wszystkie uprawnienia oprócz haseł doi DP.
9sdXSfxM.jpg
Proszę mnie nie straszyć TK i po prostu przyznać, że nie chciał WKM tej propozycji regulacji prawnych pokazać, bo taka jest prawda.
@KonradFriedman No właśnie miał WKM przedstawić, a tego nie zrobił, a ja nie robiłem screena i nie wiem ile razy był ten tekst przez WKM EDYTOWANY.
@KonradFriedman Tak na serio. Nie robię sobie jaj z poważnych rzeczy, a WKM niech mydli oczy komuś innemu.
@KonradFriedman
Traktat z Sarmacją — nie jestem zwolennikiem prowadzenia publicznych rozmów z Sarmacją, tak samo jak na etapie negocjacji przedstawiania gotowych propozycji które już mamy. W ten sposób się rozmów dyplomatycznych nie prowadzi. Możemy zbierać publicznie pomysły, zastanawiać się czego chcemy, przedstawić dokument już gotowy, na końcu go jakoś głosować w referendum — ale negocjacje wszystkich razem pospołem, i przedstawianie kilkudziesięciu kolejnych wersji umowy, to pomysł chybiony politycznie.

Serio mam pokazywać gotowy dokument, żeby coś Wam udowodnić? Trzeba pamiętać, że poza satysfakcją, nie zyskamy tym nic, a jedynie stracimy. Nie będę tłumaczył czemu i zdam się na inteligencję rozmówców. Po prostu, w ten sposób się tych spraw nie załatwia.
WKM, niby gdzie coś WKM proponował pokazać?
@KonradFriedman
Quote:
@MaHi na litość boską, opanujcie czytanie ze zrozumieniem na stopniu podstawowym, bo wypadałoby to już znać po takim czasie.

Zalinkowałem do postu na forum, z dnia 8 marca, gdzie jak byk zadałem pytanie, czy chcecie się zapoznać, razem z Premierem, z projektem umowy, pod podanym warunkiem. Do tego czasu nie usłyszałem odpowiedzi.
Proszę mi pokazać to miejsce zalinkowane gdzie padła ta propozycja.
@KonradFriedman
WKM tak to sobie można niestworzone rzeczy pisać, a my nie rozmawiamy o jakiś bzdetach. Skoro konkretnie 8 marca WKM mi coś proponował to pomijając wyśmienita pamięć coś mi w tym nie gra. Poza tym kto uwierzy w to, że nie chciałem zapoznać się z kluczowym aktem prawnym dla Baridasu. To jakiś żart?
@KonradFriedman proponowałem, bo niby gdzie?
@KonradFriedman To może WKM wskaże to tajemnicze miejsce w którym się 8 marca zapoznałem!
@KonradFriedman Słucham? Niby gdzie?
Wasza Królewska Mość Kanclerzu!
Z racji tego, że WKM jest Królem Baridasu może tak przed podpisaniem wypadało by zapoznać społeczeństwo Baridasu z tekstem umowy, a której mowa w artykule? czy poza WKM widział ją ktoś?
Quote:
Przede wszystkim, należy podpisać i ratyfikować umowę między Sarmacją a Baridasem. Tekst po stronie baridajskiej jest już skończony, należy więc przejść na etap konsultacji z rządem, czy raczej Sejmem. Szczegóły ukażą się wraz z rozpoczęciem ścieżki zawarcia umowy.
W „Kurtuazyjna wizyta w Gidenie” (Gidena), 25.04.2019 r. o 20:09:14 (❤ 1)
@MarcelideBO Mam taką nadzieję, że uda mi się jeszcze zrobić coś pożytecznego ;)
Bardzo ciekawa relacja :)
Wasza Książęca Wysokość niestety niż demograficzny oraz spadek aktywności nam nie sluży, ale jak tylko można to trzeba robić swoje i się nie poddawać przeciwnościom losu. Ważne by się nie poddawać i nie brać jeńców ;)
Ja również :)
W „Koniec uskrzydlonych fal” (Herold), 09.04.2019 r. o 22:24:07 (❤ 1)
Gratuluję pomysłu i zarażony pływaniem jak tylko bedę mógł to piszę sie na następne :)
Pomysł pierwsza, a w zasadzie ekstraklasa ;)
Brakowało mi już tych jakże wymownych grafik :)
Jeśli mogę w czymś pomóc to proszę pisać na PW ;)
@Sorcha Chętnie skorzystam, bo czuję się zmęczony tym wszystkim.
@HochErik Dzięki. Udało się poprawić.

0 1 2 3 4 5 ... 60