6048. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
45. dzień panowania Piotra III Łukasza
Otto von Spee-Asketil i radosna twórczość w komentarzach
@Jihymed Odolan się na niego pogniewa, a to gorsze niż utrata obywatelstwa.
Przepaszam, ale skisłem.
Co do prefektury i klonów: zazwyczaj wyłapuje się takich na bieżąco, z tym że wystarczy włożyć minimalny wysiłek, by stało się to niemożliwe.
W „Program kanclerski Petera West” (Park Stołeczny), 13.01.2018 r. o 14:57:33 (❤ 0)
Ale ja nie twierdzę, że zarzucasz mi, że robię coś źle.

Twierdzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz. :)
W „Program kanclerski Petera West” (Park Stołeczny), 13.01.2018 r. o 14:37:55 (❤ 0)
Tam jest tyle bzdur, że aż głowa boli. Ale odniosę się do czegoś, co dotyczy mnie osobiście.

Złożenie doniesienia do Prefektury nie wymaga żadnej formy. Nie rozumiem co może być trudnego w napisaniu posta o treści "on jest niegrzeczny, tu link", który jest całkowicie wystarczający. Forma poza tym nie ma znaczenia dla Prefektury Generalnej, gdyż Prefekt Generalny jakoś strasznie głupi nie jest i sobie sam poradzi, a jeśli nie, to dopyta uprzejmego donosiciela.
Słyszałem o jednym wakacie, nie słyszałem o chętnych do zajmowania się czymś takim, jak wymienione w artykule rozwiązanie, mają czekać, bo wtedy mają przynajmniej jakiś cel w tym smutnym v-życiu, ewentualnie zająć się elektoratem, ewentualnie elektoraty mają na tyle dużą swobodę, że wewnątrz nich można się dogadać z gubernatorem co do wydzielenia jakiejś jednostki, co aktualnie robi Gau.

A tak btw.

> kandydat na księcia
> nie wie komu lenno przysługuje
Słyszeliście kiedyś o lennie?
W „Poezja Mrocznego Jana #01” (Przelane na Papier), 10.01.2018 r. o 17:21:11 (❤ 0)
Eee, miałem nadzieję, że wiersz będzie bardziej świński, unlike.
Quote:
Idea Ostatecznej Krucjaty pozostaje aktualna choć (...) trzeba będzie nieco ją poprawić gdyż sama idea nieco się zdeaktualizowała.
I wszystko jasne.
W „Konferencja prasowa Kanclerza” (Rada Ministrów), 07.01.2018 r. o 21:57:18 (❤ 1)
A ja mam i tak bekę z zapowiedzi, że będzie aktywna RM, w odróżnieniu do tej ostatniej.
Noo, jeśli chodzi o wykraczanie poza ramy prywatności, to RCA jest jakieś 18 cm przed konkurencją.
W „Kiedy powiedziało się A...” (Park Stołeczny), 23.12.2017 r. o 17:21:12 (❤ 2)
Z Burger Kinga możesz wziąć.
Właśnie tak się zastanawiałem gdzie jest flaga Sclavinii i coś mi się nie zgadzało. :p
@Vanderlei Rektor woli rządzić przy pomocy marionetki, którą w tym artykule reklamuje.
I drugi odzezwoli, o to chodzi. :P
@Gauleiter I już masz mój głos.
No chyba, że Yenn, to wtedy nie.
Oj, coś mi się wydaje, że jeśli wygra ktoś inny, to KAN będzie zrównana z ziemią.

...i to jest świetny postulat, zagłosuję na każdego, kto to obieca.
W „Opróżnianie tronu” (piSMOK), 12.12.2017 r. o 21:53:33 (❤ 0)
@ignac A BO JA UŻYWAM TYLKO CAPSA
W „Opróżnianie tronu” (piSMOK), 12.12.2017 r. o 21:32:56 (❤ 0)
W czym?
W „Metro 2069: Remedium” (Mózgozwęglacz), 12.12.2017 r. o 20:46:26 (❤ 0)
@JohnRasmusen Najwyżej się zmodyfikuje trochę tytuł.
W „Wolna elekcja - czy to wszystko?” (Archethyck), 12.12.2017 r. o 17:09:03 (❤ 3)
A ja tam uważam, że wyłączanie Sarmacji w dni wolne od pracy, gdy ludzie czas mają na szperanie w internecie, w sytuacji gdy na gwałt brakuje nam ludzi, to doskonały pomysł.
W „Metro 2069: Remedium” (Mózgozwęglacz), 12.12.2017 r. o 16:49:02 (❤ 0)
@Rihanna Z moim tempem następna część będzie w 2022 roku, stay tuned.
@defloriusz Spoko, ja tam się nie boję, bo i tak jestem martwy od środka.
W „Robert von Thorn — a jednak” (Park Stołeczny), 12.12.2017 r. o 00:53:03 (❤ 0)
Mnie nie potrafią znieść nawet gdy jestem najlepszy. :(
@RCA Docenię gdy zacznie prasować koszule i robić loda.
@RCA Po co programowanie, gdy umiesz w OneNote. :P

0 1 2 3 4 5 ... 6