6212. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
209. dzień panowania Piotra III Łukasza
Otto von Spee-Asketil i radosna twórczość w komentarzach
Powinni wprowadzić na YT obowiązkowy test na IQ przed uploadowaniem każdego filmiku, z banem dla każdego, kto nie przekroczy 50 punktów.
...ale wypełniłem, jako gość zajmujący się tematem od prawie 10 lat mogę złożyć dodatkowe zeznania, jak coś.
Trzecie pytanie jest takie o, bo dwie odpowiedzi bywają prawidłowe, jak u mnie.
W „Manifest Sarmaty” (Park Stołeczny), 01.02.2019 r. o 18:44:27 (❤ 0)
Takie, że nie jesteście w stanie zmieścić swoich trzyzdaniowych pomysłów do jednego wpisu, tylko wklepujecie trzy osobne posty jeden pod drugim. I świetnie, że ktoś inny zwrócił na to uwagę, nie będzie płaczu o cenzurze, gdy kolejne takie wylecą.
Ta przynajmniej działa. xd
W „Manifest Sarmaty” (Park Stołeczny), 01.02.2019 r. o 07:36:30 (❤ 1)
Uderz w stół...
Jest i pierwsza osoba, która z powodu focha sprzed kilku dni na Discordzie uderza w Rząd, nazywając go faszystowskim, co nadaje się do pójścia do TK. Mało tego, kwestionuje legalny i demokratyczny wybór, którego dokonał Sejm, który my wszyscy dopiero co wybraliśmy. I, co najlepsze, robi to na łamach gazety należącej do Rady Ministrów.
Z innych wiadomości z ostatniej chwili: RCA abdykował, USA wypowiada wojnę Niemcom i staje po stronie Ententy, w Al Rajnie jest świetna aktywność i całkowity brak klonów.
W „Gdzie ja mieszkam?” (Ravenspell), 28.01.2019 r. o 09:55:52 (❤ 1)
"Można by wtedy zrobić narracyjny wyścig o tytuł np. lenna miesiąca/roku, co mogło by być atrakcyjne i pobudzić aktywność."
Nawet wiem, jak mogłoby to się nazywać – Tydzień z Lennem.
W „Uzbrojenie naszego wojska” (Gazeta Niepokorna), 28.01.2019 r. o 00:04:00 (❤ 0)
O, choć widzę, że jednak chyba jest powód.
W „Uzbrojenie naszego wojska” (Gazeta Niepokorna), 28.01.2019 r. o 00:01:05 (❤ 0)
Drugi artykuł ukryłem, ten może zostać, chyba że do Kodeksu Sprawiedliwości będzie dodana możliwość wnioskowania o to przez kogokolwiek, ale na szczęście na razie się na to nie zapowiada.
@JanuszekPalasz kolejny dziś mało znany fakt: realnie imię "Kondrad" również nie istnieje.
@AlbertJanMaat Samochody lecą na domyślnych ustawieniach, czyli wolniej.
Ogólnie to wyścig można ustawiać długo przed, zajmuje to kilka minut. Najlepiej jednak robić to jak najpóźniej, bo ustawienia zależą od pogody, a z tą może być różnie.
Jeszcze raz ktoś napisze o konieczności utrzymania monarchii, to zacznę strzelać w tłum.
Jeden RCA napomknął o republice miesiąc temu, po drodze zdążył się zawinąć do Drimów, ale każdy robi z tego gwóźdź programu. To już proponuję reklamować się utrzymaniem istnienia forum albo liberta, przynajmniej nie będzie tak monotematycznie.
W „Kandydat do Sejmu - Alex Joe” (Park Stołeczny), 26.12.2018 r. o 20:12:52 (❤ 1)
Nie pij tyle w święta.
W „Kandydat do Sejmu - Alex Joe” (Park Stołeczny), 25.12.2018 r. o 17:51:58 (❤ 0)
Aha, EOT, nie chce mi się odpowiadać na tanie chwyty erystyczne, jeśli chcesz pogadać tutaj, to proponuję o tym, co zarzuciłem twojemu programowi.
W „Kandydat do Sejmu - Alex Joe” (Park Stołeczny), 25.12.2018 r. o 17:49:45 (❤ 0)
Już przegrałeś dyskusję, użyłeś argumentacji nierzeczowej, odwołując się do mnie, a nie do tego, co wypunktowałem, zatem dalsza dyskusja z tobą jest niepoważna. Warto dodać, że w Sejmie dyskusja, to dosyć ważna sprawa, a tam też się będą udzielać się inni, jeszcze bardziej upierdliwi niż ja.
A co do mnie, zaspokoję twoją ciekawość: osobiście wolę się nie brać za coś, gdy wiem, że nie wyjdzie to zajebiście, a obecnie nie mam tyle wolnego czasu, żeby mieć pewność, że podołam swoim wysokim wymaganiom.
W „Kandydat do Sejmu - Alex Joe” (Park Stołeczny), 25.12.2018 r. o 17:41:30 (❤ 0)
Panie Alex.
Świetnie, że jesteś pełen energii, młody i w ogóle. Problem zaczyna się, gdy proponujesz albo rzeczy bezsensowne, albo takie, które już nie wypaliły (i to nie 15 lat temu, tylko jeszcze w tym roku), a twoją jedyną odpowiedzią jest zarzucenie mi, że jestem tu dłużej.
Życzę powodzenia w Sejmie, bo z takim podejściem zostaniesz zjedzony.
W „Kandydat do Sejmu - Alex Joe” (Park Stołeczny), 25.12.2018 r. o 17:27:46 (❤ 1)
To po kolei.
1. Chyba tylko jeden RCA chciałby zmiany, a on nie kandyduje, więc punkt bez znaczenia.
2. Już istniała taka instytucja, była to na tyle niepotrzebna biurokracja, że już przy tworzeniu było widać, że to nie wypali, no ale jakoś to poszło. Ogólnie, wbrew pozorom, szkolnictwo wyższe w KS jest aż nadto rozwinięte, bo obecnie mamy więcej rektorów niż studentów.
3. Z promocją KS jest tak jak na przykład z ograniczeniem biurokracji irl, brzmi fajnie, warto wrzucić do programu, przez co każdy obiecuje, ale co, jak, dlaczego i po co, tego już nie wie nikt. Ale zawsze to lepiej mieć 4 postulaty niż 3.
4. Każdy z nas od kilku lat jest za SG, problem w tym, że ani nasi informatycy nie są w stanie tworzyć przez setki godzin pro bono dla 20 osób, z których połowa się znudzi po tygodniu, ani nas ni stać na zlecenie tego komuś z zewnątrz. No i niefajnie byłoby komuś z sejmowego stołka krzyknąć "zapierdalaj z SG", więc jak już, to jest to przestrzeń na oddolną robotę.
@MarcelideBO Przed kolejnym okresem świątecznym. ;)
@MarcelideBO "W sumie lepiej byłoby to zrobić po okresie noworoczno-świątecznym, skoro i tak czekamy na koronację prawie dwa miesiące, to dwa tygodnie nikomu krzywdy nie zrobią."
Z drugiej strony, to przenosić, gdy już termin ustalony, to też trochę słabo.
W sumie lepiej byłoby to zrobić po okresie noworoczno-świątecznym, skoro i tak czekamy na koronację prawie dwa miesiące, to dwa tygodnie nikomu krzywdy nie zrobią.
@Vladimir Wstyd, taki stary Teutończyk, a nic nie wie. To drugie imię u królów Teutonii, to tak naprawdę nazwisko.
"a ma baronet jakieś dowody, że tak nie było? Ja nie mam dowodów, dlatego wysunąłem hipotezę - dosyć odważnie co prawda, może nawet zbyt odważnie."
Z tego, co kojarzę, ciężar dowodu spoczywa na tym, kto twierdzi, a nie na tym, kto zaprzecza.
Zresztą, jak można w ogóle udowodnić nieistnienia czegoś takiego? To tak, jakbym ja powiedział, że od czasu do czasu, przeglądając Sarmację, wkładasz sobie słoik z ogórkami w odbyt i kazał ci udowodnić, że tak nie jest.
@Jihymed Odolan się na niego pogniewa, a to gorsze niż utrata obywatelstwa.
Przepaszam, ale skisłem.
Co do prefektury i klonów: zazwyczaj wyłapuje się takich na bieżąco, z tym że wystarczy włożyć minimalny wysiłek, by stało się to niemożliwe.
W „Program kanclerski Petera West” (Park Stołeczny), 13.01.2018 r. o 14:57:33 (❤ 0)
Ale ja nie twierdzę, że zarzucasz mi, że robię coś źle.

Twierdzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz. :)
W „Program kanclerski Petera West” (Park Stołeczny), 13.01.2018 r. o 14:37:55 (❤ 0)
Tam jest tyle bzdur, że aż głowa boli. Ale odniosę się do czegoś, co dotyczy mnie osobiście.

Złożenie doniesienia do Prefektury nie wymaga żadnej formy. Nie rozumiem co może być trudnego w napisaniu posta o treści "on jest niegrzeczny, tu link", który jest całkowicie wystarczający. Forma poza tym nie ma znaczenia dla Prefektury Generalnej, gdyż Prefekt Generalny jakoś strasznie głupi nie jest i sobie sam poradzi, a jeśli nie, to dopyta uprzejmego donosiciela.

0 1 2 3 4 5 ... 7