6114. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
111. dzień panowania Piotra III Łukasza
Niezależna Agencja Mediów, Jacek Gmoh, 06.08.2017 r. o 23:37:51, tantiemy: 5 639.00 lt
(SLP) Wilki z Eriki (01)
4ey4r4hD.png


Witam Państwa,

W dniu wczorajszym, został dany mi zaszczyt przejęcia i prowadzenia drużyny Wilków i szczerze mówiąc nie poznając zbytnio jeszcze zawodników nowej drużyny przyszło mi zagrać od razu pierwszy mecz w mojej karierze menadżerskiej.
Jak się okazało, nie taki diabeł straszny jak go malują i pierwszy mecz w mojej pracy, zakończył się bezbramkowym remisem. Remisem dla Wilków z Eriki mimo wszystko bardzo cennym bo zdobytym na boisku przeciwnika i to przeciwnika, który zajmuje 3 miejsce w Trzeciej klasie SLP czyli Ormal Altbork.

W tym pierwszym meczu, postanowiłem aby nic nie zmieniać, ponieważ, zmiany na kilka godzin przed meczem nie były by przynajmniej moim zdaniem wskazane. Wyszliśmy ustawieniem 4-4-2, dosyć ofensywnym i mimo takiego nastawienia i dosyć znaczącej przewagi posiadaniu piłki uzyskanej przez rywali bo to aż 62-38 procent, to szans drużyna Ormal nie miała w cale wybitnie dużo, bo tylko dwie, a moja drużyna jedną. Najlepszym zawodnikiem mojej drużyny został wybrany Ljubisa Tosic.
Jak widzimy po statystykach, mecz nie stał na jakimś szaleńczym poziomie, czego akurat od mojej drużyny na dzień dzisiejszy nie wymagam.
W pierwszej kolejności, moim celem będzie poukładanie drużyny i dostosowanie takiej taktyki, która będzie najbardziej odpowiadała moim zawodnikom. Liczę, także na bardzo dobry kontakt kibicami i dziennikarzami, którzy będą chcieli zapytać na tematy związane z rozgrywkami czy drużyną. Postaram się, jeszcze w tym tygodniu utworzyć wątek w którym będą publikowane najnowsze informacje z życia drużyny. Oprócz tego oczywiście, będą publikowane artykuły, których będę starał się Państwu przekazać jak najwięcej spostrzeżeń, co do drużyny Wilków.

Teraz przedstawię Państwu, aktualną sytuację Wilków.

Oto ostatni mecz zakończony bezbramkowym remisem z drużyną Ormal Altbork.

371320225e841.png

Kolejny mecz 12.08 o godz. 19:30, podejmiemy u siebie lidera Trzeciej Klasy SLP , drużynę Vienna FC. Zespół wygrywający praktycznie wszystko mający na swoim koncie 10 wygranych i 1 remis na 11 meczy! Nie ukrywajmy, bardzo ważne 6 dni przed nami, aby odbić się od dna. Taki przełom i sprawienie wielkiej sensacji w tym meczy może skutkować wyjściem Wilków z ostatniego miejsca. Mam nadzieję, że będziecie z nami i razem zaczniemy budowę nowego silnego klubu w Sarmacji.

Na koniec przedstawiam tabelę Trzeciej Klasy SLP i pary w następnej kolejce.

d43a18d90a030.png

Miejmy nadzieje, że już w pryzszłą sobotę przyjdzie nam świętować drugie zwycięstwo w sezonie.
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 07.08.2017 r. o 08:42:50
No to powodzenia ;) i dzięki że tak powiedzmy "krótko opisałeś co tam w trzeciej".

Dla zainteresowanych skraca mi sie urlop i wracam już jutro, może jeszcze dzisiaj, więc postaram się napisać relacje z ostatniej kolejki.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Karolina Aleksandra.
Henryk Wespucci, 07.08.2017 r. o 10:53:56
Smoki lecą w dół! O nie! Czy trener powinien się tym przejmować - nie.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Ignacy Urban de Ruth, 07.08.2017 r. o 17:04:45
Spieprzyłem ustawienie, tylko dlatego był remis. Ale gdyby zmienił Pan taktykę, to mógłby nawet wygrać. Pozdrawiam. :)
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Szymon de Canterville.
Jacek Gmoh, 07.08.2017 r. o 17:08:27
@ignac

Mówiąc szczerze przejąłem klub chwilę przed meczem, więc nic nie zmieniałem, trochę się poszczęściło nie ukrywam, ale jak dla nas to był dobry wynik, również pozdrawiam :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Szymon de Canterville, 07.08.2017 r. o 18:31:04
Szkoda, że raczej nie uda nam się spaść. Tak byłyby derby. :)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany