5872. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
163. dzień panowania Roberta Fryderyka
Niezależna Agencja Mediów, Jacek Gmoh, 29.08.2017 r. o 09:33:41, tantiemy: 4 146.00 lt
(SLP) Wilki Auterra (03)
4ey4r4hD.png


i6i4aE21.png


2eaa9f121d2d2.pngWitam wszystkich czytelników naszego czasopisma poświęconego drużynie Wilków Auterra.
W zeszłym tygodniu nie było nowego numeru, ale postaram się dzisiaj to wszystko naszym kibicom wynagrodzić, inną sprawą jest, że w tamtym tygodniu powodów do radości nie mieliśmy...Zimny PrysznicPo objęciu drużyny Wilków, pierwsze wyniki nastrajały nas wszystkim pozytywnie, dwa remisy a do tego remis z liderem, który praktycznie nie gubił punktów dawało nadzieje, że kolejny mecz z drużyną tylko pozycję wyżej od naszej drużyny może przynieść pierwsze zwycięstwo. Naszym celem była wygrana na wyjeździe z KS Gerandum, ale niestety jak się okazało rzeczywistość okazała się brutalna dla nas.

Porażka i wystarczyło by tyle napisać, bo przypominanie wyniki 3-0 dla drużyny gospodarzy tego spotkania jest jak koszmar dla wszystkich naszych fanów. Naszą drużynę pogrążył napastnik KS Gerandum Kazek Niewiarowski, który nieupilnowany strzelił 2 bramki. Na dodatek, żeby tego wszystkiego było mało nie potrafilismy stworzyć dogodnych sytuacji, aby nawiązać walkę z drużyną gospodarzy tego jakże ważnego dla nas meczu.

Jednak po meczu, pierwsze słowa jakie skierowałem do naszych zawodników mogły być tylko jedne. Nie możemy się poddawać, a ciężką pracą możemy jeszcze w tym sezonie sprawić wiele miłych niespodzianek dla naszych kibiców.


Oto statystyki tego meczu:


dc60d1d772a62.pngBij mistrza!


Jakby tego wszystkiego było mało w tej rozgrywanej w ostatnią sobotę kolejce przyszło się nam spotkać z drużyną wicelidera - Osadzeni Grodzisk. Czy ktoś po miażdżącej porażce 3-0 z KS Gerandum, mógł się spodziewać, że jesteśmy w stanie cokolwiek ugrać z tak mocną i walczącą o awans drużyną.

Jednak drodzy czytelnicy daliśmy radę! Po raz kolejny Auterra Arena została nie zdobyta przez drużynę z ligowego topu. Najpierw zespół Vienna wyjechał stąd tylko z jednym punktem, a teraz tylko 1 punkt mógł dopisać sobie zespół Osadzonych Grodzisk. W przypadku meczu z liderem widniał wynik 1-1, natomiast teraz kibice nie zobaczyli bramek, a wynik 0-0 pokazuje, że Wilki mają potencjał i potrafią się postawić najlepszym drużyną w lidze i gdyby nie wpadka w Gerandum nie przegralibyśmy od 4 meczy. Miejmy nadzieje, że kolejny mecz przyniesie w końcu zwycięstwo Wilków AUterra.4d702f5a6a02d.png


Walczymy do końcaDo końca sezonu pozostało już niewiele kolejek, a nam zwycięstwo w tym momencie potrzebne jest jak tlen. Zwycięstwo, które może dać nadzieje na wyjście z ostatniego miejsca w tabeli.
W tym momencie po 13 rozegranych meczach mamy 7 pkt, a wyprzedzająca nas drużyna Smoków z Gideny po 14 już meczach 11 pkt, co oznacza, że po rozegraniu zaległego meczu mamy szansę zbliżyć się do tej drużyny na zaledwie 1 pkt.

Możemy zapewnić naszych kibiców, że zrobimy wszystko, aby wyniki Wilków były jak najlepsze na finiszu sezonu.

Kolejny mecz rozgrywamy znów u siebie, tym razem naszym rywalem będzie czwarta w tabeli drużyna Dyskobolii Czarnolas.c61e667e1ddbf.png
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 29.08.2017 r. o 11:08:06
Ładne przedstawienie sytuacji Wilków. Życzę powodzenia ;)
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Jacek Gmoh.
Erik Hoch, 29.08.2017 r. o 11:25:48
Pomimo wszystko Wilki to nadal świetny klub. Na pewno zajdą na sam szczyt tej tabeli

powodzenia;-)
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Jacek Gmoh.
Gotfryd Slavik de Ruth, 29.08.2017 r. o 21:31:54
Początki bywają trudne ale pan trener na pewno drużynę poprowadź do wielu sukcesów w najbliższej przyszłości ;)
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany