5874. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
165. dzień panowania Roberta Fryderyka
Żołnierz Sarmacki, Laurencjusz Ma Hi at Atera, 08.09.2017 r. o 00:09:07, tantiemy: 6 491.00 lt
Wojska Specjalne tuż przed Świętem KSZ
Święto Książęcych Sił Zbrojnych już za pasem, ale ze względu na rewizjonistyczne zakusy części społeczeństwa Dreamlandu żołnierze jednostek specjalnych z Bazy w Anheim zamiast spędzać czas na placach musztry i trenować do defilady realizują kolejne misje treningowe.

Ostry trening trwa nieprzerwanie w ciągu dnia i nocy, a krótki czas odpoczynków ma na celu odsianie z szeregów jednostek najsłabszych żołnierzy z ostatniego poboru.

FF678t65.png

Ze względu na fakt, że baza jednostek specjalnych sąsiaduje z Wyspa Awara to dowódcy planując kolejne ćwiczenia starają się przewidzieć ewentualne ruchy jednostek bojowych agresorów.
804TKp9c.png

Dodatkowo żołnierze intensywnie ćwiczą formę przed kolejna edycją "biegu o nóż zwiadowcy". Zbliżająca sie edycja będzie kontynuacją biegu z ubiegłego roku, który organizowany był w 1.GRO (przeformowanej jednostki z jednostki specjalnej na jednostkę ochronno-reprezentacyjną).

Czy tegoroczną edycję jak poprzednią wygra żołnierz z jednostki specjalnej tj. z batalionu desantowo-szturmowego (bdsz) lub batalionu piechoty morskiej (bpm)okaże się już wkrótce,

9eYzW17g.jpg

Wiele dni z codziennego żołnierskiego życia kończyło się defiladą w chwilę po zakończeniu misji szkolno-bojowej i żołnierze praktyczne po opuszczeniu pojazdów ustawiali się na komendy w kolumny marszowe do treningu marszu krokiem defiladowym.

5xNoX0s0.png

(-) mjr Laurencjusz MaHi at Atera
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Julian Fer at Atera, 08.09.2017 r. o 14:12:50
Słyszałem, że już jest na tą okoliczność scenariusz. Nie wiem tylko czy warto, bo oni sami się wykończą i jak tak dalej pójdzie to piksele będą leżeć odłogiem.

PS: Rysunek fajny i choć archiwalny to nadal aktualny :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Gotfryd Slavik de Ruth, 09.09.2017 r. o 22:59:48
Jak by nie patrzeć KSS to elita KSZ. Mimo sytuacji nasze plany na uroczystości nie zostają zmienione. Cieszy mnie że dba się o wysoki poziom wyszkolenia naszych specjalistów :) Udanego świętowania.
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany