6174. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
171. dzień panowania Piotra III Łukasza
Sarmacka Liga Piłkarska, Mustafa Owski, 21.03.2017 r. o 10:56:12, tantiemy: 10 336.00 lt
SLP Druga Klasa - końcówka sezonu
Seria wydawnicza: 28 sezon
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
pi1aosw6.jpg


Walka o awans do SLP pierwszej klasy trwa w najlepsze!

Witajcie fani kopanej!

Kolejny sezon SLP zbliża się ku końcowi, a walka cały czas trwa. Zarówno w dolnej częsci tabeli jak i górnej cały czas trwa walka o jak najlepsze miejsca, i na dobrą sprawę pewników jest bardzo mało.
Spójrzmy na obecną sytuację w lidze, i spróbujmy przeanalizować co się dokładnie dzieje:

fVdJIwkR.png

Zaczniemy od dołu tabeli.

Tutaj ostatnie dwa miejsca i pewnymi faworytami do spadku są Ormal Altbork, oraz Czarny Las Czarnolas zespoły zajmujące kolejno 9 i 8 lokatę.
Obydwie drużyny w tym sezonie niestety spisują sie fatalnie.
Ormal kontynuuje tendencję spadkową z ostatniego sezonu, natomiast Czarny Las Czarnolas spada z powrotem do SLP 3 klasy, a szkoda, bo awansowali do Klasy 2 z drugiej pozycji i wydawało sie ze moga powalczyc o utrzymanie. Szkoda.

Nieco inaczej wygląda sytuacja SKSV Loardia Auterra. 13 punktów, i nadal zachowują szanse na utrzymanie się. Sztuka ta moze byc bardzo ciezka do osiągnięcia, tym bardziej ze kolejne dwa mecze SKSV gra z pierwszymi dwoma zespołami ligi, natiomiast ostatni mecz z Hetmanem Grodzisk który walczy o awans.
Szanse na punkty SKSV ma na pewno w walce z ostatnim Ormalem Altbork oraz BP Almerą - bezpośrednim rywalem o

Reszta tabeli

6 miejsce w tabeli z 15 punktami zajmuje BP Almera.
Beniaminek, spisujący sie lepiej od Czarnego Lasu Czarnolas obecnie walczy o utrzymanie, ale tak na prawdę wszystko sie może zdarzyć.
Przy 5 meczach do końca każdy może sie potknąć, i zespół z Almery moze jescze awansować na wyższą pozycję, jednak na awans do wyż\szej klasy rozgrywkowej nie ma co liczyć.
Kazde potkniecie w nastepnych meczach z kolejno Hetmanem Grodzisk, Lwami Port Dostojewsk, Lokomotivem Balmustan moze drogo kosztować, ale najwazniejsze dla BP Almery bedzie spotkanie w 17 kolejce z SKSV Loardia Auterra.

5 miejsce okupują Lwy Port Dostojewsk, spadkowicze z Pierwszej klasy SLP. W tym sezonie sprawują sie różnie, potrafią jednak sprawic problemy najlepszym zespołom. Mają spore szanse na utrzymanie i teoretyczną na awans. Pozostały im 4 mecze ale pomyłki zdarzyć się nie mogą. Walka w środku tabeli trwa.

4 miejsce i bardzo dogodną pozycje do ataku na ostatnie premiowane awansem miejsce ma Lokomotiv Balmustan. 20 punktów na koncie czyli tyle samo co 3 zespół w tabeli jednak jeden mecz mniej. Poza następnym spotkaniem z liderem, mecze w teorii z łatwiejszymi przeciwnikami. O awans bedą walczyli z Hetmanem Grodzisk.

3 miejsce zajmuje Hetman Grodzisk. Konsekwentna agresywna taktyka od początku sezonu wydaje sie służyć Hetmanowi. 4 nastepne spotkania z 4 zespołami poniżej hetmana w tabeli zapowiadają jednak ciężką walkę. Lwy przy takiej samej ilości spotkań tracą 2 punkty, a Lokomotiv ma jedno spotkanie mniej i tyle samo punktów.

2 miejsce przypada najlepiej sprawującemu sie beniaminkowi : Betonowi Eldorat. Wszystko wskazuje na to że zespół Mustafy Owskiego walczyć będzie o pierwsze miejsce w lidze z Hrabiami. Wyraźna przewaga nad 2 i 3 zespołem w tabeli, i kolejne spotkania z zespołami z dolnej jej części są dobrym prognostykiem. Awans jest pewny, pytanie z którego miejsca?

Niekwestionowanym liderem SLP Drugiej Klasy jest RVT Hrabia Ruhnhoff. Jedna porazka w lidze (z drugim w tabeli Betonem Eldorat), sukces w pucharze (dotarcie do półfinału) pokazują jak silnym zespołem są popularne Telewizorki. Swój ostatni mecz w tym sezonie zagrają z Betonem Eldorat, i zapewne ten mecz zdecyduje o pierwszym miejscu SLP Drugiej Klasy.


Koniec.

Tak wygląda sytuacja w SLP Drugiej Klasie. Do końca sezonu będę informował o każdej następnej kolejce (zarówno spotkań jak czegoś mocniejszego). Walka zapowiada się fascynująco.

Stay concrete, stay hard, never cruble! Beton Eldorat pozdrawia.
Dotacje
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek, 21.03.2017 r. o 15:37:12
Będzie można dołączyć w przyszłym sezonie w nowa drużyną ;)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Mustafa Owski, 21.03.2017 r. o 15:48:05
Na pewno bedzie jakas druzyna do przejecia.(nazwe zawsze mozna zmienic) Sam przejalem Beton Eldorat i da sie dobrze nabtym wyjsc
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Jack von Horn, 21.03.2017 r. o 16:23:03
OOOO Hetman Grodzisk ole, oleo le, oleo le !!!
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Thimoteus ik Hohentsolern, 21.03.2017 r. o 16:45:30
Jihymed planujesz założenie teamu? Ja po stworzeniu sobie kalendarza mam już team :).

#wilkiNadchodzą...
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Szymon de Canterville, 21.03.2017 r. o 16:49:34
Sezon do uratowania. ;) Jak nie będzie wpadek, takich jak z Hetmanem(0-5) to utrzymamy się.
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, 21.03.2017 r. o 20:32:10
Będzie krew, pot i łzy ale... będzie też zwycięstwo! :)
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Mustafa Owski.
Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, 21.03.2017 r. o 22:07:22
Tam chyba w jednym miejscu niedokończone, ale ja się na tym nie znam i pewnie jestem ślepy, albo ewentualnie tak miało być. Pewnie to o mojej ślepocie. :P
(Jak zwykle serducho daję, bo mam duże serducho. ;))
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Mustafa Owski, 21.03.2017 r. o 22:19:47
Faktycznie coś uciekło zaraz przed rozpoczeciem "Reszty Tabeli". Cóż. Choroba nie sprzyja pisaniu. Dwa razy sprawdzałem i jednak cos przebrnęło ;D Dzięki za zauwazenie.
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany