5660. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
1466. dzień panowania księcia Tomasza Ivo Hugona
Informacje podstawowe
AE792
numer paszportu
21.04.2012 r.
data wydania
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
imię i nazwisko
Diuczessa-Baronessa, Obywatelka
status
Auterra
miejsce zamieszkania
Rihanna
nick na forum
Tytus Aureliusz-Chojnacki
dane małżonka/ki
e-mail ukryty
adres e-mail
kpr. rez.
stopień wojskowy
K
płeć
NIE (0 dni)
aktywność
21.11.2017 23:49
logowanie (forum)
21.11.2017 23:49
logowanie (system)
Herb i odznaczenia
diuk

Jaśnie Oświecona
Rihanna Aureliuš-Sedrovski,
Diuczessa Sedrov

 

2
2
2
2
2
3
4
3
4
2
3
2
4
Majątek
250 574,82 lt
stan konta
79 feudalnych
posiadane gospodarstwa
Posiadane instytucje
Puls Sarmatów, Porozumienie Sarmackie
Adnotacje
Jestem Rihanna. Pochodzę z Baridasu, a obecnie mieszkam w Królestwie Teutonii. Jestem tam Lady Ekonom, w centrali piastuję funkcję posła oraz Ministra ds. Edukacji. Poniżej przedstawiam Wam swoje stanowiska, które obejmowałam w przeszłości.

Obecnie i w przeszłości pełniłam następujące funkcje w centrali:

Wicemarszałek Sejmu - 21.01.2017 r. - obecnie

Obecna posłanka na Sejm, a także w następujących kadencjach: XL, XLIV, XLVII oraz XLVIII.

Minister ds. edukacji - 10.10.2016 r. - obecnie

Marszałek Sejmu - 19.08.2016 r. - 16.10.2016 r.

Minister Finansów i Gospodarki - 29.11.2013 r. - 9.03.2014 r. oraz 20.08.2016 r. - 30.09.2016 r.

Minister Informacji - 7.05.2012 r. - 13.08.2012 r., 16.11.2012 r. - 24.12.2012 r. oraz 10.08.2016 r. - 30.09.2016 r.

Podkanclerzy - 27.09.2015 r. - 26.10.2015 r. oraz 27.05.2015 r. - 1.07.2016 r.

Minister Dziedzictwa Narodowego - 3.09.2015 r. - 26.09.2015 r. oraz 26.03.2016 r. - 1.07.2016 r.

Administrator SOBOS - 24.04.2013 r. - 12.04.2014 r. oraz 5.01.2016 - 31.05.2016 r.

Sekretarz ds. wynagrodzeń - 17.07.2015 r. - 21.07.2015 r.

Lokalnie pełniłam następujące funkcje:

Lady Ekonom Królestwa Teutonii - 27.11.2016 r. - nadal

Starościna Loardii (KT) - 25.10.2014 r. - 31.08.2015 r. oraz 17.03.2016 r. - 03.07.2016 r.

Lady Koadiutor Królestwa Teutonii - 17.04.2014 r. - 19.05.2015 r. oraz 12.08.2015 r. - 11.10.2015 r.

Marszałek Senatu Królestwa Teutonii - 17.04.2014 r. - 11.10.2015 r.

Naczelnik Ligi Miast Złotego Brzasku (KT) - 1.11.2013 r. - 23.08.2014 r.

Minister-Prezydent (KB) - 17.04. 2013 r. - 17.07.2013 r.

Minister Finansów i Gospodarki (KB) - 31.12.2012 r. - 18.02.2013 r.

Podskarbi Królestwa Baridasu - 16.05.2012 r. - 06.11.2012 r.