6022. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
19. dzień panowania Piotra III Łukasza
Kluby
Ekstraklasa

CKS Grabarnia Grodzisk

9. kolejny sezon w Ekstraklasie
Data założenia: 29.10.2009 (9. sezon) - przeniesienie klubu Sclavinia Nowy Kotwicz
Poprzednie nazwy: Boty z Morwenau (29.10.2009-31.10.2015)
Sukcesy: 1x mistrzostwo (19. sezon), 1x Puchar SLP (21. sezon)
Trener: Prokrust Zombiakov (A1217) (od 29.10.2009, 9. sezon)

FC Bullace

beniaminek
Data założenia: 23.07.2014 (przed 22. sezonem) - nowy klub
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 2. miejsce w Pierwszej Klasie (30. sezon)
Trener: Albert Felimi-Liderski (AE494) (od 23.07.2014, 22. sezon)

FC Czarnolas

4. kolejny sezon w Ekstraklasie
Data założenia: 20.07.2006 (przed 1. sezonem) do 05.05.2011 (13. sezon) - przeniesienie klubu do KS Hergolien, reaktywowany 27.11.2012 (18. sezon) - przeniesienie KS Hergolien
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 4x mistrzostwo (2. 22. 29. 30. sezon), 2x finał Pucharu SLP (4. 11. sezon)
Trener: Henryk von Thorn-Leszczyński (A7599) (od 27.11.2012, 18. sezon)

FKK Rantiochskie Krasnoludy

31. kolejny sezon w Ekstraklasie
Data założenia: 21.07.2006 (przed 1. sezonem) - nowy klub
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 1x mistrzostwo (21. sezon), 2x Puchar SLP (2. 24. sezon)
Trener: Helmut Walterycz (A5889) (od 21.07.2006, 1. sezon)

KS Anioły Grodzisk

6. kolejny sezon w Ekstraklasie
Data założenia: 16.08.2015 (24. sezon) - przeniesienie klubu Młot Sigmara Anheim
Poprzednie nazwy: KS Angels Grodzisk
Sukcesy: 2x wicemistrzostwo (29. 30. sezon), 1x półfinał Pucharu SLP (30. sezon)
Trener: Robert Fryderyk (A0062) (od 16.08.2015, 24. sezon)

Lotos Trizopolis

beniaminek
Data założenia: 08.05.2016 (26. sezon) - przeniesienie klubu AKS Almera
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 1. miejsce w Pierwszej Klasie (30. sezon), półfinał Pucharu SLP (29. sezon)
Trener: Robert Dąbski-Hans (AF291) (od 08.05.2016, 26. sezon)

Margońskie Konie

2. kolejny sezon w Ekstraklasie
Data założenia: 28.04.2008 (5. sezon) - przeniesienie klubu THP KKS Grodzisk
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 2x wicemistrzostwo (12. 20. sezon), 2x Puchar SLP (20. 26. sezon)
Trener: Tytus Aureliusz-Chojnacki (AF205) (od 07.02.2016, 26. sezon)

Powaga Czarnolas

beniaminek
Data założenia: 14.05.2017 (przed 29. sezonem) - przeniesienie klubu KS Nadzieja
Poprzednie nazwy: KS Nadzieja, KSS Nadzieja, Torpedo Zielnybor
Sukcesy: 3. miejsce w Pierwszej Klasie (30. sezon)
Trener: Krzysztof Czuguł-Chan (A7782) (od 14.05.2017, 29. sezon)

Republikanie Scholandia

9. kolejny sezon w Ekstraklasie
Data założenia: 07.09.2013 (przed 20. sezonem) - nowy klub
Poprzednie nazwy: Kurtyzany Beznadzieja
Sukcesy: 2x mistrzostwo (23. 24. sezon), 2x Puchar SLP (22. 23. sezon)
Trener: Gauleiter Kakulski (AC718) (od 07.09.2013, 20. sezon)

Synowie Wandy

11. kolejny sezon w Ekstraklasie
Data założenia: 07.05.2010 (przed 11. sezonem) - nowy klub
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 4x mistrzostwo (25. 26. 27. 28. sezon), 4x Puchar SLP (27. 28. 29. 30. sezon)
Trener: Michał Michaelus (A1806) (od 07.05.2010, 11. sezon)
Pierwsza Klasa

Beton Eldorat

spadkowicz
Data założenia: 19.11.2016 (27. sezon) - przeniesienie klubu Eldorat United
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 10. miejsce w Ekstraklasie (30. sezon)
Trener: Juliette Alatriste (AF686) (od 30.12.2017, 30. sezon)

Cocodrilos de Punta

4. kolejny sezon w Pierwszej Klasie
Data założenia: 23.07.2016 (27. sezon) - przeniesienie klubu Eldorat United
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 6. miejsce w Pierwszej Klasie (28. 29. sezon)
Trener: Paviel Gustolúpulo (A8218) (od 23.07.2016, 27. sezon)

FC Grodzisk

2. kolejny sezon w Pierwszej Klasie
Data założenia: 23.12.2008 (7. sezon) - przeniesienie klubu FC Srebrny Róg
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 4. miejsce w Ekstraklasie (23. 24. sezon), 1x Puchar SLP (25. sezon)
Trener: Tomasz Ivo Hugo (AD468) (od 06.08.2017, 29. sezon)

Futbolfeaan Auterra

spadkowicz
Data założenia: 19.04.2015 (23. sezon) - przeniesienie klubu CSK Czarnolas
Poprzednie nazwy: FC Auterra (19.04.2015-24.08.2017)
Sukcesy: 3. miejsce w Ekstraklasie (28. sezon), ćwierćfinał Pucharu SLP (21. sezon)
Trener: Daniel von Schwartz-Saryoni (AE939) (od 19.04.2015, 23. sezon)

Osadzeni Grodzisk

beniaminek
Data założenia: 16.01.2017 (28. sezon) - przeniesienie klubu Sgaravijos Sisin
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 1. miejsce w Drugiej Klasie (30. sezon)
Trener: Krzysztof von Thorn-Macak (A1847) (od 16.01.2017, 28. sezon)

Piraci z Tropicany

beniaminek
Data założenia: 20.11.2016 (przed 26. sezonem) - przeniesienie klubu Olimpia Nowy Czerwińsk
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 3. miejsce w Drugiej Klasie (30. sezon)
Trener: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser (AF820) (od 29.10.2016, 27. sezon)

RVT Hrabia Ruhnhoff

spadkowicz
Data założenia: od 10.09.2006 (1. sezon) - przeniesienie klubu FC Zielnybor - do 27.11.2012 (17. sezon) - przeniesienie klubu do CD Tropicana Playa, od 06.04.2014 - przeniesienie klubu PKS Eldorat - do 11.05.2015 (23. sezon) - przeniesienie klubu do Valfssas Árnovike oraz od 16.10.2016 (27. sezon) - przeniesienie klubu FK Freedom Eldorat
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 4x mistrzostwo (4. 5. 6. 11. sezon), 2x Puchar SLP (13. 14. sezon)
Trener: Timan Demollari (A4412) (od 16.10.2016, 27. sezon)

Vienna FC

beniaminek
Data założenia: 09.05.2017 (29. sezon) - przeniesienie klubu FC Vihren
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 2. miejsce w Drugiej Klasie (30. sezon)
Trener: Wiktor Maretzky (AF635) (od 09.05.2017, 29. sezon)

YK Słoniki Sodomia

2. kolejny sezon w Pierwszej Klasie
Data założenia: 21.10.2006 (przed 2. sezonem)
Poprzednie nazwy: -
Sukcesy: 11x mistrzostwo (7. 8. 9. 10. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 20.), 5x Puchar SLP (6. 8. 10. 12. 16.)
Trener: Leszek de Ruth (T1102) (od 28.08.2017, 29. sezon)

Zenit Vihren

3. kolejny sezon w Pierwszej Klasie
Data założenia: 07.02.2016 (26. sezon)
Poprzednie nazwy: Lokomotiv Tomaszewo, Lokomotiv Bałmustan, Panathinaikos Bałmustan, Panathinaikos Visby, Panathinaikos Zollern
Sukcesy: 4. miejsce w Pierwszej Klasie (29. sezon), ćwierćfinał Pucharu SLP (29. 30. sezon)
Trener: Tomasz Dostojewski (AG106) (od 07.02.2016, 26. sezon)
Druga Klasa

Czarny Las Czarnolas

Trener: Jan Grimknur (AG325)

FC. ANGSTREM

Trener: Iwan Normalverbraucher (AF962)

Hetman Grodzisk

Trener: Jack von Horn (AE544)

KS Diuki Gideny

Trener: Laurencjusz Ma Hi at Atera (AF766)

Kumkwaty Wałbrzych

Trener: Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste (AG287)

NK Troyanowitze

Trener: Ludwik Tomović (AF433)

Ormal Altork

Trener: Ignacy Urban de Ruth (T1167)

Shepherds Eldorat

Trener: Ł.N. (A0004)

SKSV Loardia Auterra

Trener: Nikodem Sedrovski de Canterville (AF099)

WW Laviva Fer

Trener: Paweł Szermiński (A0060)
Trzecia Klasa

BP Almera

Trener: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza (AG232)

Dyskobolia Czarnolas

Trener: Patryk Labacki (T0009)

FC Nowy Kotwicz

Trener: Viktor von Vihren (AG648)

FC Rotor

Trener: Mikołaj Muhammad bin Sa'al - Sueud (AG699)

KS Immortals

Trener: Tomasz Liberi (AF039)

Łowca Almera

Trener: Eddard Noqtern (AF890)

Riderzy Almery

Trener: Daniel Szekeres (AG693)

Sarmaci z Yalen

Trener: Jihymed Niezyd (AG541)

Smoggy Sangia

Trener: Yupeng Beijin-Zhao (AE563)

Smoki z Gideny

Trener: Julian Fer at Atera (AF827)