Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Głosowaliśmy! Ale nie powiemy, na kogo :)
Bardzo ciekawe stanowisko Instytutu Neksjalizmu. Trybunal odniesie sie formalnie bardzo szybko, mam nadzieje ze jeszcze dzis.
Jest nas tu, aspergerowców, więcej :))
Zagłosowane.
cóż za wspaniały zine!
Mysle ze Autor bylby swietnym Ksieciem - i wierze ze z tym zadaniem by sobie poradzil. Jesli sprawa waznosci referendum i dalszych losow monarchii rozstrzygnie sie tak, ze obecny Ksiaze tron opusci - z pewnoscia Autora wespre. Mysle jednak ze trzeba bedzie bardzo powaznie pomyslec nad tym, jak monarchia ma wygladac - wyciagnac wnioski z bledow przeszlosci (i terazniejszosci zreszta tez),
Problemem nie jest zadna ordynacja, tylko brak politycznego pola sporu. Uwazam ze takim polem moglaby byc gospodarka narracyjna, gdyby wplywala na zycie kazdego obywatela - ale to wymaga przemyslenia jej "silnika" i gotowosci prowadzacych.
https://discord.gg/8GdX2U4 prosze pic!
@CarmenLaurent Dziekuje WKM, mamy problemy z weganami krytykujacymi jelenie lby na scianie!
@czartoryski mamy z barmanem, panem Von Jungingenem, nadzieje na to, ze nie staniemy sie opoznieni w rozwoju
Dobry woks nie jest zly!
Dziekuje, przyjmuje zaplate w dowolnej monecie!
AU / ZŁOTO
Wydaje się, że Wanda jest zirytowany brakiem grzechu w Kościele Rotryjskim. Chyba jesteście zbyt grzeczni! Może pomogłaby jakaś orgia, albo chociaż bezmyślne wydawanie pieniędzy? Jak coś, mogę z wami pójść na birety i koralowe koloratki.
Niewatpliwa wartoscia postulatow Drogiego Diuka, co pisze bez ironii, jest wywolanie fermentu i dyskusji. Bardzo nam jakiegokolwiek ozywienia teraz potrzeba.
W czasach dawnej Wielkiej Trójki sprawdziłby się też Scholdresar
Proponuję Wirtupolexport! <3 <3 <3
"Reżyserka" oznacza pomieszczenie oraz kobietę wykonującą zawód reżysera, a "pilot" oznacza urządzenie do obsługi telewizora i mężczyznę prowadzącego samolot.

Więc i "polin" może mieć dwa znaczenia. Zwłaszcza, że ma to nowe znaczenie całkiem już długą tradycję.

Tradycję równie długą, co zabawne posty Drogiego Diuka ;)
Będziemy śledzić.
WĄSIK NA KLEJ <3
Magistrze Alfredzie,
Niech Ci się wiedzie.
@SantiVilarte kanclerz? to by nie bylo po sarmacku. potrzebujemy nowych urzedow i stanowisk dla mlodych. Niech to bedzie szef Najwyższej Komnaty Kontroli!
Oho, instrumenty pochodne! A za miesiac Sarmacja bedzie too big to go bankrupt ;)
@AFvTD Janusz zawsze lubil jechac na krawedzi!
@AFvTD Jest to córka o wysokim wskażniku zdolnosci produkcji form bialkowych!
Chodzą słuchy, że pomaga również staranne owinięcie się boczkiem!
@SantiVilarte Musi być jasna linia sukcesji obowiązków na wypadek nagłych przerw w dostawie Księcia, czy Kanclerza - z innymi organami problemu nie ma, zastępują ich Książęta i Kanclerze...