Defloriusz Dyman Wander
Komentarze
Będziemy śledzić.
WĄSIK NA KLEJ <3
Magistrze Alfredzie,
Niech Ci się wiedzie.
@SantiVilarte kanclerz? to by nie bylo po sarmacku. potrzebujemy nowych urzedow i stanowisk dla mlodych. Niech to bedzie szef Najwyższej Komnaty Kontroli!
Oho, instrumenty pochodne! A za miesiac Sarmacja bedzie too big to go bankrupt ;)
@AFvTD Janusz zawsze lubil jechac na krawedzi!
@AFvTD Jest to córka o wysokim wskażniku zdolnosci produkcji form bialkowych!
Chodzą słuchy, że pomaga również staranne owinięcie się boczkiem!
@SantiVilarte Musi być jasna linia sukcesji obowiązków na wypadek nagłych przerw w dostawie Księcia, czy Kanclerza - z innymi organami problemu nie ma, zastępują ich Książęta i Kanclerze...
Fantastyczna jest ta sprawa - Marszalkowie TK trzepiący numerami porządkowymi, szuflujący składami, generalnie odbywa się tu tylko i li przekładanie papierków :))) (Bo o tym żeby zabezpieczyć interesy powoda to nikt nie pomyślał).
Ten neksjalizm to coś w podobie ideologii dżucze? :)
Czy rocznicę przywódcy świętowano przy wódce? hihihihihi chrup
Fundacja Lepsze Życie jest opozycyjna względem mojego ukochanego dziecka - Fundacji Gorsze Życie. Od lat gorąco popieramy systemowe i stanowcze obniżanie jakości naszej egzystencji.
A może by tak po prostu rozpisać wybory? ;)
@joahimvonribertrop wcale nie uwazam, ze wymyslone. szczerze wierze w v-obcych
Bardzo gustowny obcy. Przepiękne kopytka.
Do naszych obietnic nalezy jeszcze doliczyc wprowadzenie instytucji zabezpieczenia w procedurze przed TK - i taki projekt w Sejmie zloze.
Proponuje twardy i stanowczy program depiratyzacji :)
Czy zdjecie drugie od gory przewrotnie nawiazuje do konkursu ogloszonego przez Pana Lipe, i przedstawia KSZ kakaowym okiem? :)))
Oho, czyzbym sobie wlasnie znalazl campaign managera? :)
Mysle ze nad tym wlasnie powinnismy dyskutowac, nie nad zaskakujacym projektem rewolucji w procedurze, aktualnie lezacym w sejmie.
Robcie, robcie, im wiecej tym lepiej. Niech zakwita tysiac kwiatow, czy jak to tam szlo.
Bardzo piekna inicjatywa!
Major Głucha Cisza zdecydowanie zbyt często przeszkadza w prawidłowym prowadzeniu ćwiczeń wojskowych! Należy coś z tym zrobić, zdecydowanie.
Postmodernizm! Szanuje to.
O Panie, co to jest za wspaniała analiza!
Wszystkiego najlepszego dla Drogiego Laurencjusza!