Magnum von Graudenz
Komentarze
Przyczepię się tylko do 1 rzeczy: nie jest wskazane używanie jakichkolwiek materiałów związanych z Wojskiem Polskim, ponieważ po 1: KSZ to nie Wojsko Polskie i nie ma żadnych związków z WP, a po 2: Użycie takiego czegoś może się skończyć reakcją ze strony MONu. Poza tym artykuł pierwsza klasa.
@Helwetyk kiedyś było coś takiego jak patent potwierdzający tytuł. Akt nobilitacji to trochę inna bajka bo to znamionuje sam fakt zaliczenia kogoś w poczet szlachty.
i kolejna sprawa: kto w ogóle byłby chętny do prac w ramach Heroldii??
Sprostuję:
- akt nobilitacji otrzymuje nowo nobilitowany przy zaliczeniu w poczet szlachty Księstwa Sarmacji. Będzie on wchodzić w skład dokumentacji, jaką otrzyma każdy nowo nobilitowany. Do aktu będzie dołączony załącznik z wizerunkami herbu oraz opisem.
- co do herbów królewskich Królestwa Teutonii. Cenna uwaga do rozpatrzenia. Herb królewski byłby także na płaszczu tylko że niebieskim (w odróżnieniu od sarmackiego czerwonego) i z koroną królewską.
jedziemy od góry:
- Marchia (Timan Demollari)
- Jastrzębiec (Accursius)
- Kotwicz (Troy)
- Gryf (Tomasz Ku)
- Orzeł (Jan via Teutończyk)
- Piast (Aaron Rozman)
- Sejmitar (Emmanuel Śmigło)
Odnoszę wrażenie że szer. Paczenko wypościł się i ma ambicje na stołek. Inaczej mówiąc bardzo chciałby mnie wygryźć. Wtórują mu przy tym ci, dla których KSZ jest obszarem, który bardzo by chcieli zawłaszczyć. A jak nie zawłaszczyć to przynajmniej przerobić na swoją modłę.
Jak chcecie coś reformować to zacznijcie najpierw od siebie. Na razie widzę, że do władzy w KS dorwało się towarzystwo wzajemnej adoracji zajmujące się wzajemnym lajkowaniem sobie wypocin, przyklaskiwaniem do każdej głupoty i wmawianiem sobie jakim się jest zajebistym. A jak ktoś myśli nie tak jak przykazane - zakrzyczeć go i zaflejmować. Nic lepszego nie umiecie.
Co do skostniałości - KS pogrążyło się w samouwielbieniu i inercji. My jesteśmy super duper de best a wszystkie inne mikronacje do pięt nam nie dorastają. I później mamy kwiatuszki typu nasz dyplomata szarogęsi się w obcym kraju, a jak mu po łapkach dadzą to strzela wielkiego focha i od razu chce wojnę wypowiadać. Żenua. Próbujecie swoją odpowiedzialność zrzucić na kogoś innego. Dziecinada. Miejcie na tyle odwagi cywilnej żeby umieć przyznać się do błędu.
Cytuję:
Panie Hetmanie, dlaczego tylko na tydzień?

Bo po tygodniu byś pod siebie zrobił
Problem masz jeden z drugim? Pieprzycie od rzeczy że KSZ to KSZ tamto, a tak naprawdę dobra - mogę się zrzec stanowiska na tydzień i jeden z drugim zobaczysz jak to jest fajnie dowodzić - i jak od ludzi wyegzekwować pewne obowiązki. Co rząd to nowe pomysły i pojawia się co chwila że KSZ nie widać. A wspołpraca z politykami leży. I to nie z mojej winy. A to że nie zareagowałem tak jak byście chcieli to znaczy że takie fochy mam gdzieś po prostu. Miejcie odwagę cywilną przyznać się do błędu.
W porządku, Pani Kanclerz. Myślę, że można zorganizować spotkanie oficjalne z udziałem wszystkich stron i wypracować jakiś sensowny kompromis. Oficjalne pismo w tej kwestii wyślę do przedstawicieli zainteresowanych stron w najbliższym czasie.
Ja odpowiadam przed JKM, nie przed Panem.
Przyszedł pedał do lekarza, lekarz zbadał go i stwierdził:
- Ma pan AIDS.
ten, przestraszony: - a co ja mam teraz zrobić?
- Pojedzie sobie pan do Meksyku... tam popróbuje tych ich ostrych potraw...
- I to ma mi pomóc?
- Nie, ale nauczy, do czego służy dupa!
- Panie, dlaczego ta knajpa nazywa się "Pod Dwoma Pedałami"?
- Chwileczkę.... zapytam żony.... - Franek!
Tak naprawdę KSZ dawno jeździ na Leopardach 2A7... PzKpfw VI Tiger (na chodzie) pochodzi z sali tradycji 150 batalionu pancernego :)
Писать по стенам в туалете,
Увы, это не мудрено.
Среди говна мы все поэты,
Среди поэтов мы говно.
Zapraszamy na irc na godzinę 18 :) Żołnierzy obowiązuje umundurowanie galowe przy odznaczeniach i broni białej
Boje sie myśleć co było na panieńskim... :D
ja mam B Rh+