Michał Michaelus
Komentarze
@NvLH Ale o co chodzi? Jest wolne miejsce w SLP. Napisałem tylko prośbę o przejęcie klubu, a nie tworzenie nowego. Wynika to li tylko ze względów archiwizacji danych przez X11. Nazwę i całą otoczkę wokół klubu można potem zmienić.
Podziękowania dla wszystkich menadżerów za pasjonujący sezon.
Gratulacje! Cierpliwość w SLP prawie zawsze popłaca.
Można siąść do drugiego wydania Legend SLP i wyszukać dodatkowo takie smaczki. A może nawet wzbogacić o wywiady/wspomnienia z menadżerami tych ekip. Nie no za dużo już wymyślam, a czasu brak :-D
@Leszke Dyskobolia Czarnolas to dla mnie prawdziwy fenomen. Od ponad 30 sezonów (ponad 11 lat) prowadzony przez jednego menadżera. Tylko wyników brak.
Nie da się ukryć, że Synowie są w dołku. Nie wiem czy spadek nie byłby w tym przypadku szansą na głębsze przewietrzenie kadry. Z drugiej strony takie Krasnoludy cały czas w najwyższej klasie rozgrywkowej i cały czas w grze o trofea.
Wyniki ćwierćfinałów V-Mundialu Leblandia 2019:

Gnomia - Sclavinia 0:1
Tropicana - Starosarmacja 0:0 karne 5:4
Dreamland - Hasseland 3:1 po dogrywce
Baridas - Teutonia 0:2

Półfinały:
Teutonia - Sclavinia
Dreamland - Tropicana
Kawał dobrej roboty
Co do rozgrywek reprezentacji mikroświatowych to myślę, że to jest dobry początek:
http://mup.mikronacje.info/forum/viewtopic.php?f=52&t=849&start=30
Gratulacje dla Teutonii!
Świeccy po raz pierwszy od dawna przystąpią do sezonu bez presji.
Potencjalnie także jeden z menadżerów w ciągu tygodnia może pożegnać się z posadą z powodu niekatywności.
Mamy jedną nieaktywną w Trzeciej Dywizji -
Olympiakos Karyes. Świeżo po booscie.
Tak patrzę na wyniki meczów i dalej się wkurzam. Bo w tym jedynym meczu który trzeba było wygrać za wszelką cenę akurat polegliśmy. A tu ze wszystkimi można było powalczyć, nawet z Baridasem (dając wyższą premię za zwycięstwo, a nie taki ochłap jak w grupie)
Gratulacje dla Baridasu. Piękne ukoronowanie okresu dominacji Waszej myśli szkoleniowej.
W imieniu SLP bardzo dziękuję za udzielone wyróżnienia. Jednocześnie inforumję, że SLP także nagrodziła najlepszych menadżerów - mistrzowie i wicemistrzowie każdej z lig, a także finaliści Pucharu otrzymali przelewy na swoje konta.
No i gratulacje dla Czarnolasu. Czas w końcu wydać znaczek z Wami w serii Legend SLP.
@piwniczak
Super narzędzie. Pomogło mi teraz przy pisaniu podsumowania sezonu :-)

PS zauważyłem, że przy ostatnich kolejkach ostatniego sezonu numeracja jest przesunięta o 2 (brak wyników z kolejek 8 i 9).
Dziękuję za merytoryczne uwagi do tekstu. Już naniosłem poprawki.

Raport zmian zdaje się, że jutro.
@TMancini
Już teraz mogę napisać, że nie ma szans na taki finał. Teutonia i Baridas trafiły do tej samej połówki drabinki. Potencjalne półfinały wyglądają tak:

Dreamland/Wandystan - Sclavinia/Trizondal
Hasseland/Baridas - Teutonia/Starosarmacja
Dreamland w ćwierćfinale. I udało się nietrafić na Baridas...
Inicjatywa ciekawa. Jednak zamiast tworzenia nowej gry warto byłoby się oprzeć na tym co już jest w sieci. Z pewnością jest co najmniej kilka biatlonowych gier. Sam z dzieciństwa kojarzę grę Nagano na Amigę, w której biatlon był jedną z dostępnych dyscyplin i gdzie niejeden dżojstik udało mi się zniszczyć.
Niektóre reprezentacja mogą się już opalać
No to po 3. kolejce czas zacząć obserwację sytuacji w innych grupach. Wszystko póki co wskazuje, że rozstawienia (1) i (5) trafią do Grupy C, ale tu wszystko wyklaruje się po 4. kolejce i meczach głównych pretendentów do 1. miejsca.
Teutonia zdaje się być w bardzo dobrej formie. To może być czarny koń imprezy.
No i mamy niespodziewaną porażkę Mandragoratu na inaugurację z Teutonią. Grupa D może być tą najbardziej wyrównaną.