Krzysztof von Thorn-Macak
Komentarze
@SantiVilarte pisz o Trzeciej. Ja skrobnę coś o Pierwszej. Może ktoś aktywny nacyka coś o Drugiej i będzie komplet ;)
Kalkulacje kalkulacjami ale jeden faworyt już odpadł. A który? Tego nie zdradzę. Relacja się już pisze :)

Edit: @Nthiefs już cholera zdradził... A chciałem podkręcić emocje odrobinkę ;)
@leszcz Teraz dla odmiany dwa razy C i D. Będzie po równo ;)
Ano tak. Brakująca informacja a jakże ważna. Gospodarzem v-mundialu jest Starosarmacja :)
@joahimvonribertrop Zapraszam do komentowania meczy i tworzenia oprawy v-mundialowej. Brak osób, które mają czas i im się chce niestety potrafi zabić każdą inicjatywę...
@Vanderlei Jak rozumiem w alternatywnej rzeczywistości ;) Może i tak :)
"Zawsze drudzy" zdobyli mistrza! Co prawda po raz drugi sięgnęli po mistrzostwo ale przydomek "wiecznie drugich" już chyba przylgnie na stałe. Chyba że obronicie tytuł ;)
A tak poza tym to gratuluje!
Gdyby kogoś to zainteresowało to wystartował 36 sezon. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 1 lutego. Wciąż jest kilka drużyn wolny w tym utytułowane drużyny z historią sięgającą 1 sezonu!
Generalnie po zalogowaniu się i odnalezieniu ligi powinno się pojawić okno wyboru drużyny. Gdyby się nie pojawiło to proszę dać znać do admina SLP czyli mnie :)
@Helwetyk:
Są dwie:
1. Areszt śledczy w Grodzisku potrzebował jakiegoś programu resocjalizacji młodocianych przestępców. Jeden z klawiszy zaproponował dyrekcji więzienne rozgrywki piłkarskie aby ukierunkować agresję i adrenalinę w pozytywną stronę.
2. Po tym jak wróciłem do SLP moje ukochane Młotki (Anioły Grodzisk) były zajęte i w całkiem niezłych rękach. Potrzebowałem jakiejś fajnej narracji i stąd Areszt Śledczy :)

P.S. Nie wybierasz się czasem na browca?
@AFvTD To jest pisane szyfrem ;) Tak na prawdę Singapur to jest oznaczenie jednego z miast w Wandystanie. Ale nie zdradzę którego ;)
@GFvH: no to musisz to jak najszybciej nadrobić. Im więcej nas się ściga tym zabawniej jest :)

@Owski wiem, że pomagasz sobie. Nie dość, że ścigam Kombinatoryków to jeszcze muszę się oglądać za siebie bo czuję twój oddech :)
Nie ma dupy. Jeden sezon na doszlusowanie do czołówki i dopiero w następnym walka o punkty.
Aktywność, aktywność i jeszcze raz aktywność.
5 minut codziennie...
@Owski Ja w połowie sezonu twierdziłem, że Kombinatoryków nie dogonię. Zostały 4 wyścigi i wcale nie mam dużej straty. Wystarczy jak mi pomożesz ich objeżdżać ;)
@piwniczak: Zasadniczo powoli przestaje sie oszukiwac ze znajde czas aby dokonczyc system. Chyba ze na emeryturze czyli za jakies 20 lat...
Znaczki sa i leza. I swobodnie mozna je wreczac zwyciezcom.
Albo systemowo zutylizowac...
Team już jest. Czekamy na wyścig :)
Byleby nie dostać dwa razy od Sclavinii a będzie dobrze :) Zadowolą mnie dwa remisy bądź podział po 3 punktów. Ale oczywiście powalczymy o 6pkt ;)
na początek Elderland, co będzie racej spacerkiem...
@LukaszN Ech, łezka się w oku kręci jak się obawialiśmy że SM nas ścignie ;)
W sumie Gazeta Teutońska informuje o przyłączeniu Teutońskiego miasta. Pszypadek? ;)
Ja to bym nazwał: Udzielne Księstwo Thorn ;)
Czasem ktoś celowo w lidze ogrywa młodzież i lepiej jest wtedy grać w niższych klasach aby nie tracić formy ciągłymi porażkami ale do pucharu jest pełna mobilizacja.
Wygraliśmy z Dreamlandem :) Skromne 1-0 ( w porównaniu do porażki z poczatku sezonu 0-2) ale za to brakuje nam tylko 2 bramek więcej w ostatnim meczu aby ich przeskoczyć.
@Michaelus
Raczej myślałem o planie B aby je przetrzymać coby system ich nie skasował :P
Póki co swoich Osadzonych wyprowadziłem na ładną prostą i szkoda mi ich tylko i wyłącznie dla historii Słoni...
@Michaelus W razie gdyby Słonie miałyby być skasowane to daj mi znać ;)
W Słoniach by trzeba zrobić trzęsienie ziemi. I wcale nie trzeba czekać na sensownych młodzików ze szkółki.
Koszt 16-latka ze skillem 2 czy 17-latka ze skillem 3 to rząd 100-250 tys. Do tego po 1 emerycie na formację aby podbić średnia wieku i można jechać. Jak młodziki będą grali w każdym meczu to pod koniec sezonu mają WR rzędu 17/18 czyli 1,5 cegły w sezon. W ciągu 6 sezonów każdy dostanie przynajmniej raz podwójny wzrost na ChR a spora część 2 razy. jak się trafi diamencik to i 3 razy się załapie. Czyli po 6 sezonach (tak - 2 realne lata...) masz średnią wieku 23 i średnią skilla 10.
Gdyby nie to, ze Osadzonych wyprowadziłem już na prostą to bym wziął Słonie - choćby z sentymentu - coby nie zginęły...
"ledwie dwie porażki (w tym nieznaczna 0-1 w Ruhnhoffie)". Aż do 87 minuty udawało nam się powstrzymywać telewizyjną nawałnicę. Ale zdaję sobie sprawę, że przy pełnym składzie Hrabiów to Osadzeni mogliby dostać pełen komplet czyli wg. realiów X11: 8-0... :)
Ale jedziemy dalej - byleby nie spaść :D
@Vanderlei Jak na razie jadę w tym samym kierunku z Osadzonymi. Jak na razie idzie zgodnie z planem: w 2 sezony z Trzeciej do Pierwszej :) Gorzej będzie zdobyć miszcza, ale odpowiem że da się zdobyć mistrza w 5 sezonów :)