Karol Khartoum
Komentarze
Z zaświatów powiem, że się mnie to podoba :)
Pogratulować :D
[konstruktywny komentarz] Zajebiste koło![/konstruktywny komentarz] :P
Grammar nazi mode on: "bieżących" :P i przedostatni wiersz do poprawy :P. Grammar nazi mode off.
Business is business!
Jest wszystko co dziś pominąłem... :P
No no... ;P, my się żadnego elementu historii Morvan nie wstydzimy :P.
Hmm... w sumie nie wiem co jest złego w zarabianiu pieniędzy po cichu... Przecież większość pieniędzy zarabianych na co dzień na całym świecie zdobywa się, właśnie, w ten sposób :D.
@PTR, gdybym znalazł informacje na ten temat to bym napisał ;D, a o tym, że istniała Bergmanika Wandei i że była powiązana z Mirią dowiaduję się teraz od Ciebie. Źródła, które się zachowały są bardzo ograniczone i/lub mocno schowane. Trudno, więc jest dotrzeć do takich rzeczy :).
@JKM, dziękuję za docenienie artykułu o Mirii ;D, nagrzebałem się sporo w archiwach, żeby znaleźć na ten temat cokolwiek ;P, a trudno było piekielnie ;D.
Ja pamiętam :P
Świetnie napisane ;), aż mnie kusi, żeby też spróbować swoich sił... ;D
Hola hola... tu też zaprotestuję ;P, barona nie baroneta ;D.
Ahhh... dziękuję za wyróżnienie ;D. Nie spodziewałem się :).
No i nie zapominaj, że w Teutonii oprócz Króla i Iwanowiczów ktoś jeszcze mieszka ;P. "Mua" czuje się marginalizowany :D.
Ten suchar był najlepszy... rozwalił mnie totalnie :P.
kurde, ucięło mi pół komentarza... :P
Dlaczego Michaś zawsze wstaje o świcie? Bo kto rano wstaje, temu pan Bóg daje.
Haha :D, może i nie wygrałem, ale dobrze obstawiłem :).
Można, ale stwór ze mnie trochę leniwy :P i obejdę się jednym... :)
Bo chciałem dać dwa ;P, ale coś nie wychodzi ;D
Poprawione :)
Przyłączam się do życzeń :).
"(...)gazecie - CDA Action(...)"
No nie "gazecie" raczej :P, że się tak czepię jak redaktor tegoż czasopisma przed laty (nie wiem jak teraz) zwykł robić ;).
Ogólnie to nie sposób się z tym nie zgodzić :), ale zobaczymy co będzie dalej... aa... no i wombat w kapeluszu wypas! ;D
Hmm... w zasadzie to jak dla mnie, demokracja "niebezpośrednia" to po prostu inne określenie (nie wprost) demokracji "pośredniej", którą w KS aktualnie mamy..., więc taki model ma chyba trochę więcej niż 2 zwolenników. :P
Tak, zorientowałem się o co chodzi :P, ale udaję leniwego... :D