Bartosz von Thorn-Janiczek
Komentarze
Jako dowódca wojsk stacjonujących obecnie w Ferze dementuję, jakoby były to oficjalne czy nieoficjalne materiały KSZ - wydaje się, że to albo czyjś żart (mamy do czynienia z próbą fałszowania dokumentacji wojskowej?) albo próba dezinformacji. Oczywiście jako oficer dowodzący prosiłbym o przekazanie rzekomych dokumentów w celu weryfikacji źródła.
Jest to mój ostatni komentarz tutaj, bo nie będę więcej dotował komentarzami takiego "czegoś". Myślę, że warto taki spam usuwać.
Moderacjooooooo...!
No no, ładnie, ciekawie. Przyjemnie się czytało a i zdjęć dobór dobry!
Echhhhhhhh.
Fuj fuj fuj.
@AdekJozef No wiem wiem. Jeden wielki ogólnik. Ale nazwy też są ważne, a nacjonalizm jakoś mi nie leży. :)
Do mocnego zredagowania... no i tak strasznie ogólnikowo... No i nacjonalizm budzi we mnie wewnętrzne "fuj". ;)
Niech ktoś powstrzyma tę karuzelę [tu wstaw odpowiednie słowo]...
Czy jest na sali kroplówka intelektualna? Potrzebuję. Pilnie.
Jakie czasy, taki narybek. Ja mam zapaść intelektualną sprawdzając prace studentów.
Robię screena. Muszę.
@AlbertJanMaat Nie jestem namiestnikiem STS, więc nie wypowiem się, stety lub nie. :)
Mnie tam ciekawi ta walka z burżuazją i ludowość w kontekście szybciutkiego hołdu monarchii... ;))))))))
@AJPiastowski Już jest na to plan... ;)
Melduję, że będzie raport! :)
@TadeuszBrus Na razie działa TAM. ;)
@AJPiastowski Ja też czekam na to, co @CarmenLaurent wyczaruje z króliczego truchełka ;)
@EugeniuszMaat No Ferska wyprawa się mocno rozrosła już. :)
@joahimvonribertrop Prawdziwy ogień dopiero nadejdzie. ;)
No to czekamy na konkrety... ;)
Odpukać!
@SantiVilarte Bo tutaj powinien wypowiadać się, w kwestii pomysłu, też ktoś, kto zna się na programowaniu, kodach, etc. :) Ja mogę usiąść i myśleć nad pomysłem, jakby to miało wyglądać, działać, etc. Tylko że co z tego, skoro nie znam się na technice i okazałoby się to nierealne? :)
@AJPiastowski Także dorzuciłbym swoje "trzy grosze" do takiej zrzutki, by powstała choćby szkieletowa wersja Syriusza. Bo raz, że nadałoby to sens libertowi, a dwa, że uatrakcyjniłoby Księstwo jako twór sieciowy. Już nie wspomnę o mocniejszym scementowaniu krain.
Znów mielenie liberta i oj co zrobić, oj jakie macie pomysły... G O S P O D A R K A. Trzeba mieć system gospodarczy, który pozwoli na obrót libertem. Prawda jest taka, że ktos, kto zna się na programowaniu powinien zacząć nad tym pracę. Ewentualnie przez narodową zrzutkę zamówić system zewnętrznie. Amen.
Czy to jest oficjalne stanowisko Teutonii? Że jest w Sarmacji by nadać jej splendoru, a uważa Księstwo za "niejaki twór" i jest z nim w "toksycznej relacji"?
@Vanderlei Wolna, niezależna, lepsza... To dlaczego tkwi w czymś tak "gorszym" jak Sarmacja?