Krzysztof Bojar
Komentarze
Ojciec Świecki skupił się na nauce gry w bierki, która to burżuazyjna rozrywka swoimi złożonymi zasadami i silnym aspektem strategicznym stale odciągnął go od problemów nauki wandowej. Dlatego czasu na komentowanie pojawiających się tekstów Świeckich nie znajduje.

Inaczej mówiąc, pierdzi w stołek i wiernych swych olewa ciepłych moczem.
No, teraz OŚ mógłby jednak z tych stosów które zapowiadał skorzystać. Odstępcy jawnie szkalują wielkiego Tow. Wandę, albo zdecydowana odpowiedź OŚ, albo konklawe! Wy*******!
Ktoś powinien opisać, jak Tow. Żenada przebrany za porwanego przez komunistów Patriarchę Rotrii przewodził soborowi i wykorzenił rotryjski monarchofaszyzm oraz wprowadził modernistyczną ideologię! ;p
Jeszcze go Rotria wziąć by musiała, im chyba jeden OŚ już starczy...
Ciupak od początku grał na wywołanie represji wobec siebie. Niestety, władze nie mogą wiecznie bawić się w "nie damy się sprowokować". Oburzenie niektórych Wandejczyków, przy całym szacunku dla wandejskiej kultury, jest absurdalne. Jak ktoś regularnie kładzie głowę na torach, to w końcu pociąg mu ją uj*****. Niekoniecznie warto winić za to kolej.
Jaki piękny flejm, dawno takiego nie było.
Gratulacje! Acz mam nadzieję, że zobowiązania rodzinne nie odciągną Towarzysza Kellera na zawsze od czynu rewolucyjnego, lud nadal czeka na wyzwolicieli. ;)
Myślę że spirytus jest odpowiedni w okresie rekonwalescencji. Sam jestem ofiarą podobnego schorzenia, jednak ten środek leczenia odkładam przynajmniej do weekendu, gdy choroba sama zacznie ustępować. :]
Nadmiar kursywy zdecydowanie nie ułatwia czytania. :(
Mam wrażenie, że temperatura sporu trochę przewyższyła kaliber zarzutów, i przy okazji zdrowy rozsądek. Najeżdżanie na rząd zaraz po udanych obchodach 10-lecia, na które poszło mnóstwo energii w tym niezbyt korzystnym okresie, jest bez sensu. Ta dyskusja może mieć sens za kilka tygodni, jeśli sytuacja niewiele by się zmieniła. Mamy w Sarmacji krótkie kadencje, a nadaktywny rząd nie jest potrzebny dla codziennego funkcjonowania państwa. Rozliczanie się na koniec kadencji jest znacznie bardziej konstruktywne - podobnie z sejmem, który w dużej mierze zajmuje się projektami rządowymi, a tych najczęściej jeszcze nie ma (może chciałoby się jedynie bardziej aktywnej opozycji :p). A od siebie dodam, że wedle mojej wiedzy rząd jak najbardziej działa, jedynie niektóre funkcje mają tą wadę, że o ich aktywności najwięcej słychać, gdy coś spieprzą, jak pracują dobrze to jest cicho. ;)
Dostał klucz do Grodziska od Starosty. :]
A już traciłem nadzieję na odrodzenie kościoła. :]
Jak już coś zrobi, to mu taki postawimy:
23601268.jpg
Uczucia religijne zostały urażone, więc flejm jest jak najbardziej na miejscu. Samego artykułu jeszcze nie ma co komentować, poczekamy na jakieś konkrety. ;p
Heh, to komuniści będą mieli pożywkę dla swoich też o jednolitości monarchofaszyzmu, tylko dla picu się różnicującego na liczne stronnictwa. ;)

PS I Wanda z małej litery. To już chyba prowokacja, dobrze że obóz Engels 3 znowu w granicach państwa.
Udanej kuracji na realiozę życzę/wracaj niedługo. :]
Vivat Książę i Lud!
Piękne. :)))
Heh, nie wątpię, że wszystkie postulaty zebrano i wrzucono do koszyka. Ale jakoś nie widzi mi sie Diuk Lichtenstein forsujący żądania przeprosin od Scholandii za wydarzenia historii przedinternetowej. Czegoś tak skonstruowanego nie można nazwać programem wyborczym - ale i programu być nie mogło, gdy nic nie łączy kandydatow z jednej listy. Głosowanie na nich w żaden sposób nie gwarantuje realizacji któregokolwiek postulatu - choć to może i dobrze, bo większość z tychże jest absurdalna. Jak JKW Michał Feliks napisał, są one oderwane od naszych, koalicji rządowej, poglądów, bo takie właśnie mają być. I właśnie na takie wyglądają - efekty próby odróżniania się na siłę. Jedynie starym członkom KPS mogę dla uczciwości zwrócić honor, bo na pewno w większość z nich wierzą.
Bardzo dobry tekst Wasza Wysokość, podejrzewam, że Front nie będzie miał tutaj już wiele do dodania - ja osobiście we wszystkich tych kwestiach ze stanowiskiem PP się zgadzam. Program BP to ślepa kontestacja status quo, pozbawiona większej merytorycznej wartości. Patrząc na osoby, które się pod nim podpisują, widać że żadnej idei tak naprawdę nie ma, jedynie reklamowanie się tym, że mają najwyższe słupy, nie brzmiałoby zbyt pozytywnie. Obudowa ideologiczna jest jedynie atrapą. :)
II Wojna Mikroświatowa była sprawką Scholandczyków przedinternetowych, których współczesne niedobitki populacji Scholandii nie są potomkami, ani prawnymi spadkobiercami. Ja wiem, że Scholandia trup i można się bezkarnie znęcać, ale chociaż trzymajmy się faktów. ;)

Słodki program ogólnie. Czerwona Diukokracja FTW. :*
Podejrzewam, że to jednak edytor tekstu zrobił, bo wklejałem z takowego. Poprawione. :]
Ładna ściana tekstu mi wyszła. Jeszcze trochę, i dorównam Tow. Perunowi. <3
Panie Ignacy, naczelnym producentem flejmu to my w tej kampanii nie jesteśmy, PP zdecydowanie prowadzi. Poza tym my nie KPS, żeby się o to słowo akurat pienić. ;)
Brak opozycji powodem dla tworzenia antyideowego bloku od komunistów po centralistycznych monarchistów? Aż mi się przypomniało pierwsze hasło SPD, "PRECZ Z KANCLERZEM CZEKAŃSKIM!!!". Ale cóż, lepsza taka motywacja niż żadna. ;p
Dobry poseł, dodatkowo sklonowany, co gwarantuje, że nadąży na wszystkimi obowiązkami! :]
Żartowałem rzecz jasna, przyjemnie jest obserwować tak pozytywny rozwój wzajemnych kontaktów jak ma to miejsce w przypadku KS i Federacji. Też bardzo mnie ciekawi, jak wyniki wyglądałoby przy opcji wielokrotnego wyboru, pewnie byłyby z jeszcze milszym dla nas klimacie. :)
Mamy niskie notowania, chyba trzeba trochę nasze przedstawicielstwo w Sułtanacie przycisnąć, żeby się bardziej na promocji skupiło. ;)

Ale jak zwykle bardzo ciekawy skrót, przyjemnie się czyta (i ogląda w tym konkretnym przypadku).