Emanuel Śmigło
Komentarze
@ZdrajcaNarodu Raczej siła głosu zależy od byłej aktywności i zaangażowania w życie Księstwa.
Program mięsisty jak koński zwis w akcji.
Chyba jednorożec się popsuł.
5 pączków!
Córko, gdzie jesteś?
Przepraszam, gdzie znajdę ksero?
Ta muszka! To musi być Janusz!
Miny morskie nie wydają dźwięków, więc sonar pasywny ich nie wykryje. Tym samym musiały zostać wykryte przez sonar aktywny, który jest niezmiernie rzadko wykorzystywany przez okręty podwodne z uwagi na ich skryty charakter działania. Trudno niespodziewanie wykryć coś, czego się szuka. Ponadto, zasadne wydaje się wykorzystanie dedykowanych jednostek jakimi są trałowce, a nie drogich okrętów podwodnych, których operacje przeciwminowe są drugorzędnym celem.
Takiego nasilenia błędów ortograficznych, stylistycznych i interpunkcyjnych dawno widziałem. Gratuluję.
Markus zawsze daje, wystarczy poprosić.
Czekam na relację po przynajmniej sześciu owocowych brutalach.
Czy KSZ ma w planach jakieś liniowe jednostki czy same specjalne? Po prostu kole w oczy brak batalionu z menażerią, a nie normalną, spójną strukturą.
Kiedy rybołówstwo dostaje dotacje to i winniczki zaczynają śpiewać szanty.
Cytuję:
napędzanej sprężonym ciśnieniem
Sprężoną parą wodną.
Dywizja - koszmar kwatermistrza. ;)
Bajer, zawsze chciałem polatać w YSFlight samolotami z oznaczeniem KSP.
Dobrze poczytać coś militariach. Tytułem uwag:
  • Przy atakowaniu konwojów podstawowym celem są eskortowane statki, a nie okręty eskorty. Uzasadnieniem jest jak najlepsze wykorzystanie atutu zaskoczenia oraz zestawienie kosztu utraty statku wraz z materiałami wojenny wobec okrętu eskorty (sloopa, korwety, fregaty, niszczyciela eskortowego - realia II wś).
  • Aż się prosi o rozwinięcie opisu ataków na konwoje - jak Autor zauważył to rozległy temat. Wystarczy wspomnieć nocne ataki torpedowe w wynurzeniu.
  • Napęd MHD to techniczna ciekawostka bez faktycznego wdrożenia. Wydaje się, że ciekawszym aspektem jest prezentacja koncepcji napędu niezależnego od powietrza.
Tytuł Diuka Doradcy jest do ugrania, uff.
Cześć Kaxiu.
Czy kurs będzie dotyczył HTML5?
To ja poproszę coś o Erlangu w przystępnej formie.
Będzie jakiś link do githuba czy sf?
Jestem idiOM
Jestem idiOM
Wasze stare kręcą pejsy Wandzie.