Mikołaj Torped
Komentarze
Dlatego, gremialnie, powinniśmy przestać jarać się Unią i zająć się sobą. Na zaczepki takie, jak Lichtensteinówny nie odpowiadać. Nie zwracać uwagi na teutoński jad. Jesteśmy Sarmatami, mieszkamy w Sarmacji, przejmujmy się Sarmacją.
@mtk powiedziałbym, że projekcją Sarmacj.
@leszcz już teraz wszystko rozumiem. Czy to konkurencyjne nadiuczeństwa?
Do cudu rozmnożenia piwa z kufla diuka Czuguł-chana jednak dochodzi. Może nie będzie tak źle.
@NvLH Och, to cieszę, że się wyjaśniło :) Niestety już za późno na edycję.
@mtk najwyraźniej było, bo zainteresowana na forum tzw unii sugeruje że to imperialistyczni sarmaci znów robią Teutonii na złość :)
Rozumiem, to postarajcie się najpierw przywitać, porozmawiać chwilę z Sarmatami. Wpadnijcie na naszego discorda. Na pewno znajdzie się ktoś, kto wam opowie o Sarmacji i pomoże znaleźć tu swoje miejsce :)
Trzy nowe konta, które wzajemnie sercują sobie artykuły. Halo, Prefektura?
Panie Bożydarze, przed publikacją pierwszego artykułu prosimy o przywiatnie się na forum. Na forum piszemy również posty takie jak ten.
Bo artykuły nie mogą być jednym cytatem. Do takich wypowiedzi służy forum.
@mtk Dziękujemy za wsparcie akcji. I zachęcamy do dalszego wspierania.
Jesteście dobrym człowiekiem i dobrym obywatelem Hetmanie!
@NvLH Gellończycy to dobrze ludzie, na pewno okazali już serce. Nadal jest jednak wielu dusigroszy, którym majątek zje Rada Ministrów. Należy z tym coś zrobić.
@ignac Prorok jest surowym nauczycielem. Czy zatwardziałych czeka potępienie?
@ignac zatem należy pomagać, właśnie przez bezmiar cierpienia. A co doradzasz tym, którzy zamiast nadmiarem dobroci i naiwności, diuczej otwartości, kierują się kalkulacją i nieufnością? Jak sprawić, by porzucili zatwardziałość serc?
Warto zagłębić się również w słowa uczonego Strzała z Duppy. W jego odnajdujemy wątki pedagogiczne. O roli bezpiecznego domu:

„W małym mieszkaniu może panować zgoda, życzliwość, wesołość, w dużym może być surowość, niechęć i nuda. Samotne może być baridaski bękart i tu, i tam.”

Oraz o roli samodzielności:

„Jeśli umiecie diagnozować radość teutońskiego szczyla i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższa jest radość z pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania i władania.”
Wspieranie akcji charytatywnych jest bardzo ważne. To mówi wiele o nas, jako wspólnocie.
WSPIERAM na numer 79277
*nawet 10% tego, co teutoni w dziedzinie(...)
O, wow. Gratuluję tełuckim parszywcom. Przez całe moje v-życie nie osiągnąłem nawet 10% w dziedzinie niecnych knowań, co Teutoński Stoliczek. Skazywanie ludzi za krytykę, majstersztyk.

Chapeau bas Teutoński Stoliku.
@defloriusz a nawet cztery ;) Cintra 1-3, Złota Wolność, do tego aplikacje poboczne.
Damn

*Chroń nas Powago przed Księciem-kameleonem, który przyjmuje zdanie ostatniej osoby, z którą rozmawiał. Wolałbym, żeby książę posiadał własny zestaw przekonań, które potrafi zderzyć z potrzebami obywateli. W czasie debaty odniosłem wrażenie, że odpowiedzi Antoniego nie wyczerpują pytań, sporo było w nich okrągłych obietnic i myślenia życzeniowego.

*Sarmacja miała już nijakich książąt. Trwanie w tym trendzie nie przyniesie nic przełomowego.
Chroń nas Powago przed Księciem-kameleonem, który przyjmuje zdanie ostatniej osoby, z którą rozmawiał. Wolałbym, żeby książę posiadał własny zestaw przekonań, które potrafi zderzyć z potrzebami obywateli. W czasie debaty odniosłem wrażenie, że odpowiedzi Antoniego nie wyczerpują pytań, sporo było w nich

Sarmacja miała już nijakich książąt. Trwanie w tym trendzie
Forsowanie to chyba jednak zbyt wielkie słowo na etapie kampanii wyborczej, kiedy kandydat odpowiada na zadanie pytane. Ja też tylko wyrażam zdanie na ten temat. Nie można już przekonywać?
Nieobecny? Wątek jego kandydatury wygenerował więcej dyskusji niż wątki pozostałych kandydatów. JKW Piotr II Grzegorz regularnie pisze na forum. Do tego w krótkim czasie napisał aplikację. To mi wygląda na superobecność.

Wolę określenie Żywa Skamielina. Podziały? Przecież w przypadku zniesienia wolnej elekcji zgodę na wyznaczenie musiałby wyrazić Sejm w głosowaniu. To w pełni demokratyczna procedrua, ktora wprowadza równowagę między racją stanu i wolą ludu.
Ależ o to właśnie mi chodzi - JKW Piotr II Grzegorz jest najlepszym kandydatem na mistrza gry. Ze względu na doświadczenie, erudycję i kulturę osobistą. Jeśli argumentujemy w ten sposób, to plan na 100 dni Antoni może zrealizować w ramach funkcji kanclerza.
@BrunonKrasnodebski Tylko ta czapka jakaś taka widmowa :/
@BrunonKrasnodebski Złota jest piękna. Nas już zaczynają smagać Wichry Zimy :)