Avril von Levengothon
Komentarze
Skoro to się tak często zmienia to może jednak cotygodniowa powinna byc prognoza, max 2 ?
Ok no więc rody to bardzo fajny pomysł tylko pytanie czy jest tyle ludzi by powstało kilka 3 osobowych rodów, a nie np brak lub jedna wielka klitka?
test? kurde nie moge coś od rana komentować ;/
Będziemy blokować, oj będziemy :)
Ale SW i tak nie wprowadzicie.
Na przyszłość polecam może jakieś inne formatowanie tekstu - by się łatwiej czytało, ale tak to nie jest źle :) Od czegoś trzeba w końcu zacząć.
Trzeba go częściej na wakacje wysyłać w takim razie :P
Dajmy chwile na wdrążenie się nowemu rządowi i wtedy się zobaczy ile jest wart ;)
Ale tłok na tym 4 zdjęciu. Skąd to (orginalnie)? :)
Img powinien ci zwrócić wersje obrazka przystosowaną do arta, by pasowało wszystko.
No niech ci będzie :P
Mniej zawiłości więcej prostoty. Zamiast kolejnych obowiązków RM konsolidacja tego co jest.
Ciekawe czy KS za 20 lat będzie jeszcze istniało...
A tak na dobrą sprawę czemu jest tylko 1 dziennie? Nie mogło by być np co godzine, albo inny interwał czasowy?
6:00 - dla wstających do pracy
12:00 - w trakcie pracy
16:00 - popracy/koncowce pracy
20:00 - na wieczór na zakończenie

I ewentualnie np to z rana to z pełnymi zmianami losowymi parametrów, a te pomiędzy z jakimiś mniejszymi prawdopodobieństwami zmian.
Zastanawiam się czy nie lepiej było by jakoś skasować/zamazać tego jednego wzrostu wynikłego z błędu. Obecnie wykres na głównej przez tą wartość jest zwyczajnie nieczytelny i nic nie pokazujący.
Ot taka sugestia.
My wiemy Kwazi że ty tylko Śliwowica minimum :P
@Ryszard jak masz jak młodzi po 20 godzin dziennie wolnego to jedno państwo to za mało. Musisz działac w kilku by miec co robić :)
Nie miałeś nigdy Kwazi obywatelstwa w KNT, czy Valhali czy innym tworze?
Już się chyba do tego przyzwyczaiłem że większość osób ma kilka obywatelstw oi się z tym nie kryje. takie czasy :(
A co diuku-radco macie do Hajnekena?
Super zestawienie, chociaż w większości mam wrażenie że to wymiana kadrowa :P
KW Bezpieczna Zmiana 52,00%
KW Kobiety Sarmacji 56,00%
Fajowe
Również wypełniono.
Fajna ta notka. Ale jednak wstydzę się Sarmacji więc nie udostępnię :P
Może być ciekawie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powodzenia Robercie! Obys miał tyle zapału ile jako kanclerz miałeś :)
O bosze tylko nie Trizondal ...