Avril von Levengothon
Komentarze
Wyrównano już wszystko. pozdrawiam.
Minusem twojego rozwiązania jest to, że wymusza działanie całej machiny administracji by zarządzać, aktywnością 80+ osób. To prędzej czy później padnie. Namiestnik zniknie na chwilę nie przyzna czegoś w wyniku tego obywatel tu i tam cos straci i będą niesmaki itp.
Ja doskonale rozumiem że przydało by się w obecne miejsce coś bardziej sprawiedliwego, ale nic takiego nie wymyślimy by było z jednej strony proste, a z drugiej całkowicie automatyczne - a takie po prostu musi być.
Chyba lepiej bylo by go tu przekleic lub dac jakies wprowdzenie, a nie sam pusty link.
Pytanie własnie czy nowy król doprowadzi do jakichkolwiek zmian i reform czy KD nadal będzie trwało w nicości i niereformowalności.
Ustawa jakos w czwartek zostala wykonana i juz pobiera dzienne z wylaczonymi powiadomieniami. Chociaz nadal dzien w dzien generujemy prawie 2k nowych pozycji w historii rachunku :(
Jak zwykle świetne opracowanie.
Powodzenia wszystkim.
Powodzenia wszystkim.
Marudzicie, bardzo fajny artykuł.
Czekam z niecierpliwoscią :)
A teraz wdech wydech wdech wydech dajmy ochłonąć emocją, przeanalizujmy na spokojnie wszelkie za i przeciw i dopiero idźmy z pełną świadomością swojego stanowiska do urny.
Kaizer <3
Fajnie że ktoś wraca do tamtych czasów i pokazuje różne perełki z tych okresów. Oby tak dalej no i przydał by się jak w KSch jakiś instytut/strona gromadzaca dawne strony. Chyba że to juz w Bibliotece jest...
Gratuluje serdecznie wygranym.
No zobaczymy jak system się sprawdzi w praktyce. Bo niestety wyliczenia wyliczeniami, ale rzeczywistość jest często zgoła inna.
A ja byłem, zagłosowałem i jestem dumny z siebie i innych. Którzy oczywiście zagłosowali tak jak ja :P
Nie ma to jak nie załapać się na żadne podium. #smutek
A kiedy w końcu inkorporujemy Dreamland? #gdzieJestMSZ
Brakuje mi tu jakiejś grafiki. Było by od razu przyjemniej niż sam suchy "tekst"
Cytuję:
Oparte na symfonii?

Nie. "Autorski" silnik.
Proszę. Jak działa DSG w skrócie :)

a38KMX07.png
Z jednej strony smutno że tak szybko odchodzą, ale z drugiej strony lepiej, że dana osoba rozumie, że nie ma czasu i rezygnuje by dać miejsca komuś kto ten czas ma, niż gdyby miała okupywać stołek i nic na nim nie robić. Bo to tylko z niekorzyścią dla KS by było.
A gdzie pkt 4. RCA? :)
Razem jest fajne :)