Jan Magov-Zaorski
Komentarze
Wszystko pięknie ale skąd weźmiecie pieniądze na zrealizowanie pomysłów gospodarczych. Macie jakiś lepszy pomysł niż emisja liberta co jest najprostszym rozwiązaniem?
Masz mój głos :)
Tak swoją drogą Minister kultury w prywatnie rozmowie ze mną wspominał coś, że ma pomysł na giełdę...
A dokładnie mową 25% idzie to instytucji a 10% to prowincji
Tak sprawdziłem na saldzie RM i część idzie na konto SLP a część do Starosarmacji
@Bocian z tego co się orientuje to te 7,5 % może iść na rzecz prowincji.
A tak naprawdę jest bug, który wykorzystałem
Nie ma już możliwości produkcji nie mam surowców na rynku
Ja też chciałbym podziękować Kanclerzowi Antoniemu, że przyjął mnie dosłownie z ulicy po tygodniu od mojego powrotu. I ma nadzieje, że sprostałem oczekiwaną, które bym związanie z moją osobą. I jak to mówi pracujmy dalej ku chwale Sarmacji.
Przyznam sam zdrowo dołożyłem
I NIA zgarnął dzięki temu prawie 1 mln Libertów
Pierwsze słyszę o tym ale pewnie prędzej czy później by się dowiedział...
A mi przypomniało iż w piątek miałem klienta, który wracał z kursów o ile się nie pomyliłem się z kolonoskopii. Tak ciekawostka
Dziękuje i wzajemnością
aktywnosc
Coś mi tutaj pachnę rewoltą... Przepraszam @peterwest ale jakoś jestem zawsze mocno uprzedzony co to Twoich pomysłów.
Zapomniałeś Tow. o nowy ministrze chociaż może faktycznie jest mało istotne; )
Czuje się pominięty... Nigdy nie oddał na mnie głosu???
@Zombiakov zyriusz jest fajny pod względem wymaga i pozwala na prowadzenie narracji to tego moim zdaniem wyzwala kreatywność zresztą sam widziałeś był pewny okres kiedy ładna narrację wprowadziłem w swojej aktywnej pracy
Generalne mialem pomysł aby wszystkie te systemy, które są jakieś sposób połączyć i stworzy jedną całość z otwartą furtka aby można było dość prosto dodać kolejny element to systemu.
@RemigiuszL Wielokrotnie wspominałem o tym w listach to twórcy i szczerze nie dostałem żadnej odpowiedzi. A poza tym rozszerzyć nie będę problemu. Tak mi przynajmniej wydaje to tylko stworzenie odpowiedniego działu na podforach samorządów i tyle
Ja czekam na dalsze inwestycje ^^
@defloriusz Ja nie mogę a ja myślałem, że byłem najgorszym prezydentem XD