Jan Magov-Zaorski
Komentarze
@defloriusz Dziękuje Ci Ppłk. raz byłem prezydentem i nic dobrego tego nie wynikło. Ja jestem tylko dobry jako minister
A co to mojej tytanicznej pracy tutaj Pan Kanclerz trochę przesadził. Ale czuje się naprawdę doceniony jak za czasów kiedy przez dwa lata byłem KLFiG w Wandystanie
Ja ze swojej strony chciałem Panu Kanclerzowi podziękować, że zaprosił mnie to współpracy w Jego rządzę. Był to dla mnie zaszczyt.
@RCA Nie chciałem znów jakieś awantury zrobisz. Dlatego starałem się to jakoś po cichu to załatwisz
@RCA A ja po raz kolejny Panu Hrabiemu dziękuje za pomoc
@Hugo Może JKM ma racje może faktycznie nie powinem dawać odnośników
@KonradFriedman Doskonale znam znaczenie tego słowa a nie chcę wspominać, kto jest dłużnikiem po to delikatna sprawa i już jest dogadania.
nie chcę kłotni
@KonradFriedman I od razu mówię, że nie chcę Cie obradzić czy pomówić. Niech kłotni
@KonradFriedman Wiesz powiem tak. To Ty byłeś sprawką tej wierzytelność
@kaxiu Nie pamiętać jaką awanturę zrobiłem listopadzie. W listopadzie było 400 000 wierzytelności a w tym jest 320 000 nie wiem czy zauważyłeś
tantiem
Moim zdaniem nie mam co myśleć o polityce promocyjnej jak narażę aktywność jest nikła nie mowie o teraz kiedy jest nad spotykania wielka aktywność wiązania z elekcją na tron Sarmacji. Jak minie czas wyborów to jeszcze miesiąc na fali będziemy a później aktywność znów spadnie. A jak sprawimy dużo aktywność może nie aż tak duża jak jest to chwili obecnej tylko ciut mniejszą wtedy można myśleć o ściąganiu tak zwanej "świeżej krwi"
Ja nie o tym...
@AJCartonwhisky Do pisuje się to prośby !! ^^
Co to strony Zyriusz przydałby się powrót na główną stronie i jak powrót na sarmacje.
@igor Właśnie teraz jest drogo po nie na dawno było długi wzrost
A czy łopaty zwiększają wydajność pracy. Czy to jeszcze nie ten etap?
@AlbertJanMaat Nie, nie mam to główny informacji odpowiedzialny za system, który działamy.
Ja z swojej strony podziękować WKM za to iż wymienił prawie wszystkich Sarmatow. I za Waszą życzliwość okazania mi w prywatnym kontakcie. Oraz najważniejsze za poczucie, że WKS jest moim Księciem co nie każdemu kto pełnił ten urząd się udawało.
@defloriusz I to długo jestem ministrem :P
@ZdrajcaNarodu
Czy jest nie możliwy tutaj bym się nie zgodził da się utrzymywać ten stan bez dodruku ale trzeba mądrze gospodarować funduszami i jak cały czas obserwować jaki jest przepływ.
@Hugo WKM jeżeli chodzi o zupy są uwzględnianie w pozycji "sprzedaż jedzenia do kantyn".

Co to plusa nie musi być dobrze jest jak bilans zamknie się na zerze to byłbym stan idealny. Ale lepiej, żeby był na plusie po z nadwyżką można coś zrobisz odda obywatela czy jakieś konkurs na pobudzenie aktywność.
@Jihymed
Cytuję:
Trzeba sie liczyć z tym, że tandiemy są dosyć sporym wydatkiem RM. Jeżeli będzie powstawać dużo artykułów dobrej jakości to wydatki niemiłosiernie wzrosną. No i pamiętajmy, że jest grupa osób które sercuja jak leci. Sam też kiedyś tak robiłem :D
Tego nie zamierzamy zmieniać jest dobrze jak jest. I tantiemy zachęcają to większego wysiłku aby to co opublikuję było dobre.
Cytuję:
Fundusz pracy natomiast jest w miarę stałym wydatkiem
Stały był większy ale w poprzedniej kadencji obniżyłem kwotę zasilenia z powiększeniem kwoty maksymalnej i teraz widzie, że obliczenia był poprawnie idealnie jest.
Cytuję:
Poza tym, karczma nie przynosi zysków RM tylko straty...
Tutaj się zastanawiam jak to rozwiązać myślę, że mam pewny pomysł jak to zrobisz ale muszę to dokładniej przemyśleć.
Cytuję:
Tak samo straty przynosi emisja znaczków...
A tutaj się nie zgodzie przed wprowadzeniem poprawki to ustawi o emisji znaczków rządu nic nie zyskiwał ani nie tracił. A teraz jest wpisanie, że 25% przychodu ze sprzedaży znaczków stanowi przychód rządu. Więc teraz raczej każda emisja znaczków będzie oznaczała zysk dla rządu.
Co to podatków tutaj bym się trzymał z wyrokami to jest tylko listopad jakby tak było przez kwartał to trzeba by się zastanowić na tym. A poza tym sporo emisji jest i z tego tytułu będzie kasa więc myślę, że grudzień będzie implus
Nie mam uprawnieni to publikacji z RM pewnie po tym dostanie