Jan Magov-Zaorski
Komentarze
Muszę przedstawić się na samodzielność po za poprzedniego kanclerza miałem nie wiele możliwość samodzielnego działania
Jestem człowiek, którego nie widać ale jest i robi swoje ;)
Dziękuję za wyróżnienie. :)
Nie wiem jak zareagować na to... Ale przykro mi mówisz ale nic dobrego nie wyniknie z tego
No proszę nie spodziewałem się medalu! ^^ Dziękuje
Cudo. Daje serce, dotacje i tantlem kometarza
Wiecie nie mam nic przeciwko tego typu projektom ale trzeba je robić kiedy można jest jakoś wykorzystać. A nie robisz tylko dla samej sztuki po inaczej to trochę jakby spamowanie przepraszam za takie określenie ale tak to odczuwam
Nie wiem czy to dobry pomysł teraz jak jeszcze nie mam dróg a co gorsze samochodów, którym można było jeździć. Zyriusz jest w fazę tak zwanej czystej kartki. Poczekajmy z rejestracjami ;)
@Rihanna a zapraszam ciągle pracujesz i masz uprawnienia :)
A poza tym system gospodarczy oparty trochę na klikaniu powiązanym z narracją(typu mistrza gry) wydaję się ciekawym pomysłem. Może to jest ta droga? Może faktycznie nie trzeba tworzyć jakiś nie wiadomych aplikacji czy stron typu Syriusz czy ZW może ten typ gospodarki będzie lepiej funkcjonował w całej Sarmacji po odpowiada tak naprawdę wizji Sarmacji. Ba każdy będę mógłbyś po troskę mistrzem gry. To bym była dopiero niezła symulacja^^
To gratuluje, kiedyś jak codzienne sobie obserwowałem to też miałem sporą poprawność przepowiedni
@kaxiu A jak tam Twój DIH z rekomendacjami się ma?? Zważ na to iż na nie mogę codzienne obserwować wskaźników giełdy i jak poszczególnych spółek więc trudno coś okres teraz zapisuje sobie wskaźnik raz na tydzień i efekt jest taki, że moje prognozy przewidują spory błąd
Przepraszam ale pragnę zauważyć, że Syriusz nie był jedynym oficjalnym System Gospodarki Sarmacji ale nie odżałowana Złota Wolność autorstwa JKM Piotra II Grzegorza, która uważam osobiście była istnym arcydziełem JKM w swojej prostocie. I jak stworzenia to Niej aplikacji, która nazywała się mapą
Dla mnie to zajawka dla pobudzenie aktywność. Co nie jest złe.
Tak się zastanawiam po co utrzymywać kantyny w miastach, skoro zostało otworzona karczma ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców.
Fajna sprawa szkoda, że nie wiedziałem o tej ankiecie sam bym zagłosował ;)
@kaxiu Ja doskonale wiem jakie wykresy robię co przestawią ;). A poza tym jest opis oś Y jako index chociaż powinno być tak naprawdę indeks
@kaxiu Uwagą względem mnie czy czyteliników
@kaxiu Czyżby powrót do dyskusji, która ja zacząłem jakiś rok temu?
@HochErik Skąd pewność iż statystyka nie kłamie? liczby też dają łatwo manipulować jak ludzie
@KonradFriedman Rozumiem teraz mi się narodził pomysł, który moim zdaniem powinien się spodobać każdemu. Tylku muszę przeczytać nie które ustawy
@RCA Nie mam wyjścia chyba. Ja nie mowie, że sejm z posłami wybranym przez obywateli jest złą strukturą i nie sprawną tylko chciałem zwrócić uwagę iż może zabraknąć kandydatów aby zapełnić lożę poselskie a jak nie zabraknie to społeczeństwo sarmackie zbytnio nie będzie miał nic to gadana nawet jak im się nie będzie podobali posłowie po innych nie będzie
@AF Robienie wyborów to sejmu ma sens kiedy faktycznie jest sporo aktywnych obywateli. Chociaż ja bym to inaczej ujął sens robię sejmu reprezentacyjnego jest wtedy kiedy jest co najmniej 5 partii politycznych po co najmniej 5 osób w każdej. Po inaczej będzie trudno zebrać odpowiednią ilość kandydatów aby zrobisz głosowanie.
@RCA Bez sensu po w wrześniu znów spadnie aktywność po zacznie się rok szkolni i itp. Ja osobiście został bym przy modelu walnego
Przepraszam może za głupie pytanie ale czy przypadkiem nie miało być walnego sejmu??? Sense każdy aktywny obywatel miałbyś posłem. Fakt, że długo mnie nie było ale pomysł wydawał mi się słuszny
I nikt nie wychwycił błędu w jednym wykresie... Dopiero teraz to zauważyłem... A mianowicie w wykresie EFT jest zasadniczy błąd. Po indeks SIG jest zaczyna od początku giełdy a z tego wykresu wynika iż EFT też był od początku co nie jest prawdą po są dopiero od 11 okresu dlatego wydawał mi się trochę dziwny ten wykres....