Jan Magov-Zaorski
Komentarze
Ta która miałabyś dzisiaj o 20? Ja byłem i czekałem ale nikt się nie ukazał więc myślałem, że coś źle zrobiłem i wszedłem tam gdzie trzeba
To jednak te debata była czy ja jakoś źle konfigurowałem tego przeklętego IRC
Dziękuje musie się wystrzegać tych błędów...
Własne całe piękno bycia komunisto w V-świecie. Ponieważ V-świat żyje kompletnie w innych realiach z real. I faktyczne w realu nie da się wprowadzisz zasad komunizmu ale w wirtualny jak najbardziej dobrym przykładem jest MW
I zapomniałem dodać to programu będziemy chcieli zmniejszyć podatek od osób fizycznych po jak ktoś już to zauważył zabiera się mieszkańcowi ponad 1/3 przychodu i dla tego jesteśmy za takim podatkiem dla miasta 4% prowincja 1% rząd 6% czyli sumie 11% plus 2% dla JKM Piotra
Wojciechu.
Ten punkt był trochę inaczej sformowany ale twórca, który tworzył owi program trochę go zmienił. Pierwotnie brzmiał on tak "Szukanie i tworzenie nowych rynków dla nowych przedsiębiorców". Co to kupna akcji w kopalniach podejrzewam, że wszyscy co mieli jakieś pieniądze już je wydali za zakup akcji i czerpią teraz z tego zysk. A reszta biedna muszy sprzedawać zboże aby zarobisz na kupno akcji, które z obliczeń Domu Statystyk Camelon wskazują szybki wzrost i cena akcji też się szybko zwiększa więc nie mają szans kupna.
Narażę nic nie musimy nic remontować.
dla tego małym sumami dojdę do 50k
Jeżeli chodzi o jaki kapitał chciałem zebrać to już nie którym współudziałów mówiłem, że 400k libertów narażę mamy połowie kapitału. A ja emituje po chcę dojść do 50k tylko, że nie jestem tak bogaty jak moi wspólnicy
Jak nie jak narażę najmniejsze wydobycie przyniosły spółce koło 8k libertów
?