Jan Magov-Zaorski
Komentarze
@AF Jeżeli ma kupione akcje to powinno mu wzrastać mimo podatku. Chyba, że ma kupione pojedyncze akcje i wzrost wartości akcji jest mniejszy od podatku. To jedyne sensownie wytłumaczenie tej sytuacji @Hoenhaim
@Hoenhaim Nie wiem ja od dwóch tygodni bawię się znów w GPW i z 55 000 libertów zrobiłem prawie 70 000lt. Na pewnie masz kupione akcje?? Jeżeli nie to musisz się zgłoś to @AFa i zaprezentować mu sytuacje.
@AF @kaxiu Spokojnie Panowie damy radę ;)
Ja również chciałby podziękować za współprace prezesa giełdy. I myślę, że może nie długo znów reaktywuje DSC i analizami ;)
A poza tym nie tylko na debiutach można zarobisz ogólne też jesteśmy dobrym tego przykładem. Mam już ponad 10k libertów zarobionych na giełdzie.
Ja się pokusie o ten odchylenie w tym zestawieniu dla DSC ale wątpię aby się ukazało się dzisiaj. Może jutro
Chyba najbardziej popularnością cieszyła się spółka JSR z powodu niekończącego się wzrostu
Kaxiu jest prosta rada jednemu daj prezesa a drugiemu zastępce prezesa ;)
Drobna pomyłka zdarzyła się autorowi nie DCS tylko DSC
Ja trochę się obserwuję tą giełdę już trochę wiem co i jak. I przyznaje jest trudno przewidzieć co i jak dlaczego reaguje chociażby ten współczynnik gospodarki trudny to ogarnięcia
No no! 20% przyrostu wartości akcji pięknie. ZLG tak dobrego startu nie miało jak BOV
Ja kupiłem akcji debiutanta
Miło widzieć, że na GPW pojawiają się nowe spółki
nie wiadomo widać już oznaki jakby najgorszy okres zapaści na GPW już za nami zobaczymy ile czasu potrzeba będzie to powrotu na index 1000 Pkt
@Mateusz w paliwo w tej chwili tylko
Ja już około trzech tygodni obserwuje GPW i zbieram danie i nadal nie dokończa potrafię okres co i jak będzie się zachowywało może poprostu trzeba spojrzeć na okres a nie pojedynce dni
spokojne damy radę ;)
Ty się nie martw ja jestem koło 2,5k w plecy
Coś wspominałeś Wojtku, że o północy zmiany nastąpią
Ja nawet jestem gotów zapłacić za tą wersje pdf jak będzie tak dobra jak poprzednie ;)
Moja też ulubiona chociaż wolałem wersje pdfową ;)
Czy BOV planuje w najbliższym czasie wejść na GPW w Srebrnym Rogu? I za ile będzie można kupić Wasze akcje?
Hehehe. Kto wie może faktyczna jakaś grubsza sprawa za tym stoi nic nam się wydaje. No to Kanclerz powinne się jakoś wyjaśnić tą sprawię
A cholera wie czemu akurat jest tylko wzrost
Kiedyś trzeba było wrócić ;)
Dziękuje za dotacje :P
Drogi Jacku. Jest napisanie, że dalszy ciąg komentarza nie długo zostanie opublikowany ;)
Ale mnie kusi aby na pisać komentarze to tych wykresów ale to zrobię jutro. Co przyglądam się tym wykresom to mi w głowie powstają mimowolne komentarze to wykresów i prognozy.

P.S. Może jedna powinien pójść na jakieś studia analityczne po wystarczy ze popatrzę na wykres i wnioski same mi nasuwają :P