Henryk Leszczyński
Komentarze
w jakimś stopniu historia zatoczyła koło ;)
czy można jeszcze zgłosić hrabiego hansa do plebiscytu?
trochę mało tych kanałów. bieda w opcjach.
@Marceli narracji tamtych terenów to już chyba najstarsi diukowie nie pomną, także można uznać, że tablica jest czysta. zresztą problem z narracją ma cała sts :v
@Marceli na siłę włączane? przecież to prasarmackie ziemie.
jesteśmy świadkami małego przełomu w rozumieniu wartości liberta i postrzeganiu swojego statusu majątkowego. właściwie to temat dla naszych akademików.
@MAP nie mieszajcie porządków. rozmnożenie to jest inne nadiuczeństwo. choć fakt, kufel ten sam.
nie znajdzie się miejsce w gellońskiej chacie dla teutońskiego uchodźcy?
ależ jestem żywo zainteresowany żywieniem i rozpłodem kukułów inkaskich!
no, słoniki to smakosze remisów z tuzami.
> zapytałbym Diuka z większym stażem

słucham?
@Antoni czuję się uspokojony. na czym polega ich trudne położenie (moja wiedza o krajach, bądź co bądź, zamorskich, jest ograniczona niestety)?
@VHS słusznie prawicie. jednak widzę, że czcigodny kanclerz, pozostając "otwartym na dialog" sankcjonuje roszczenia strony sclavińskiej.
to tantiemki teraz gdzie płyną, za ocean?
zadbajmy tylko, by przy stole rozmów ze sclavinią w ogóle było dla nas krzesło. bo jak na razie to chyba w przykucu będziemy dyskutować z wielce szanownymi zdrajcami.
@BvTJ to by było uchylanie się od służby wojskowej!
o, czyli w dreamlandzie wstąpienie do unii bynajmniej nie następuje poprzez aklamację.
@Jul świetna robota, pasjonujące badanie. wciąż można popracować nad sposobami prezentacji danych [wedle prawideł np. na każdym wykresie powinna być legenda, dobrze jakby podawać wielkość próby]. komentarz do danych? no cóż, to jest komentarz i taką stylistykę autorka wybrała. a lamentującym książęcym wysokościom polecam skupić się na budowaniu nowego państwa, zamiast do mikronacyjnego badania opinii przykładać realowe standardy. i mówię to jako realowy magister socjologii.
rytm się spierdolił
temu wierszu.
@Vanderlei ino widzę kumkwaty zostały już przejęte.
@Rokusz także zmieniajcie, przeprowadzajcie, róbcie tak, żeby była radocha!
@Rokusz @Michaelus najważniejsza jest radość z gry, a jeśli drużyna w określonym mieście i regionie, o określonej nazwie i konkretnej narracji będzie tej radości źródłem, to nie ma co się zastanawiać nad zmianami. w imię źle pojętego kultywowania historii możemy tylko stracić menedżerów.