Henryk Leszczyński
Komentarze
@demollari no właśnie kurde balans połowa hajsu poszła na jakieś premie, wzmocnienia i inne imponderabilia.
a gdzież tam. w fcc nie działało w tym sezonie nic. kulawy behrmann, dziurawy bailey, do tego te kontuzje i wykrwawianie w pucharze. przynajmniej nie na darmo i chyba trzeba jeszcze podsumować sezon z naszej perspektywy, zwłaszcza pucharowej.
nk wreszcie założy tę centralistyczną partię.
a my musimy zadbać o komunikację :v
@Leszke jaką paradę! znakomicie wpisaliście się diuku w potrzebę i konieczność wobec naszej niemożności! wyrazy wdzięczności o kudosy raz jeszcze!
ja się nie dopominałem, bo po urlopie toczę epicką walkę z realiozą, po której zakończeniu chciałem tę relację skrobnąć. czuję się zwolniony z obowiązku.
takie kolorowe kwiaty jak poseł powietrzny należy traktować jako sprawdzian instytucji państwa, a oburzenie traktuję właśnie jako konieczną, zinstytucjonalizowaną reakcję na rozkwitnięcie tego naszego najnowszego kwiatu.
rozumiem narrację, rozumiem lokalny patriotyzm, ale secesjonistyczne ruchawki w tych schyłkowych czasach to jest już nawet nie kalanie własnego, otóż tak, po tylu latach własnego, gniazda, ale rozszerzone samobójstwo.

wstyd.
wojna będzie. przed wojną też był mundial.
żeby zjeść ciastko i mieć ciastko trzeba otwierać pacjenta. a i wtedy ciastko będzie już nie to.
realioza to po prostu świat równoległy.
dziękuję wszystkim kibicom, teutonia ma najlepszy doping w mikroświecie!
@defloriusz wszyscy jesteśmy cyklistami. i ta dymisja to kolejny kij w szprychy.
jak się helikopterowi resurs skończy, zostanie gellończykiem.
pal licho, że to nie jest Poważne. to nie jest śmieszne.
@piotr3lukasz po 2013 wróciłem do sarmacji właśnie dzięki slp.
@RemigiuszL słuszna errata, niestety już za późno na poprawki [a baboli z pewnością jest więcej, nad czym ubolewam i za co PT czytelników przepraszam].
każdy przejaw centralizacji jest pełen Powagi!
na pewno zostało w tę publikację włożone wiele pracy!
zapowiada się, ekhm, wandnie.
lineczek powyżej kliknąć, system powinien pokierować. w kwestii zmian nazw drużyn etc. odpowie prezes michaelus [nie wiem, które konkretnie są nieaktywne teraz].
W SLP wciąż są nieaktywne drużyny, które można poprowadzić. Kliknij i zacznij przygodę v-życia:
[url]
http://www.xperteleven.com/?lid=71065[/url]