Jan via Teutończyk
Komentarze
Może zwyczajnie formuła mikronacji się wyczerpuje? Wydaje mi się że ludzie bardziej szukają gry gdzie wystarczy "klikać" a nie pisać i myśleć - bo tego wymaga aktywność w Sarmacji.
Takt co 5 minut jest idealny, pozwala na szybką i częstą komunikację po mieście.
Osobiście udało mi się wylać kilka betoniarek betonu ;-) Może i skromnie w porównaniu do innych ale zawsze coś! :-)
Książę, w Sarmacji mieliśmy już różne systemy gospodarcze. Po żadnym z nich do dziś nie zostało praktycznie nic prócz pamięci że coś tam kiedyś takiego było. Obecnie wszystko to idzie raczej w kierunku autorskich rozwiązań, każdy idzie w swoją stronę ze swoim pomysłem. Autorzy takich systemów raczej nie potrzebują ani zbytnio nie chcą doradców bo i tak zrobią to po swojemu ;-)
Tak na marginesie to systemy gospodarcze w Sarmacji to taki nasz "Dzień świstaka" ;-)
Wasza Książęca Mość, obecnie mam trochę wolnego czasu. Znając życie to pewnie tylko chwilowy powiew wolnego czasu ;-) Z pisaniem u mnie jest dosyć ciężko, umiem pisać tylko o gospodarce i finansach a tego w Sarmacji zbyt dużo nie ma.
Baridas ma za to szeroką reprezentację w GAP ;-P
Takie skróty są fajne dla osób które nie żyją na co dzień Sarmacją i jej polityką. Można przynajmniej być na bieżąco :-)
Bądźmy dobrej myśli ;-) Wydaje się że to już ostatnie chwile recesji - ta wiecznie trwa nie będzie. Bynajmniej jesteśmy już bliżej końca niż początku :-)
Może w NIA ktoś pobawi się w archeologa, odkopie ten skrypt i go uruchomi. Byłby to fajny ficzer :-)
Swego czasu mieliśmy serwis, który pokazywał pogodę w całej Sarmacji. Działa może on jeszcze gdzieś? :-)
Jak już kupować akcje to kilku firm, z różnych branż aby zdywersyfikować swój portfel. Trzeba też pamiętać że inwestowanie w akcje wiąże się z dużym ryzykiem! Inwestuj tylko tyle ile możesz stracić!
Zwolnić sprzątaczkę! ;-P
Dobrze się czyta, tylko stylistycznie można by dopracować ;-)
15 lat to kawał czasu :-)
Zaiste, piękny to prezent ślubny! :-)
No to sobie pozdobywali ;-)
Dobra robota! W końcu można w miarę sprawnie i szybko poruszać się po naszym mieście w pogoni za kwiatangami! :-)
Dobrze że chociaż coś się u nas dzieje :-)
Genialne rozwiązanie w swojej prostocie :-)
Z niecierpliwością oczekuję na tę część gospodarczą :-)
Sporo się tam u Was dzieje!
Z tego co ja kojarzę to powód był taki aby nominał liberta wyrównać do prawdziwych złotówek żeby się łatwiej przeliczało i było bardziej realne odzwierciedlenie wartości liberta ;)
Porządna robota! :-) Widać od razu, że autor doskonale przyłożył się do pracy. Oby jak najwięcej takich tekstów! :-)
Dobrze, że mamy jeszcze w Sarmacji miłośników kolei! :-)
Nawet nie wiedziałem że byłem dwa razy ;-) Ludzka pamięć jak widać bywa zawodna :-)
Dawne dzieje. Wciąż żyją Sarmaci którzy w tamtych wydarzeniach uczestniczyli i dorabiali się pierwszej fortuny w Syriuszu :)
W końcu... coraz więcej osób zaczyna dostrzegać problem. Mam na dzieję, że niedługo porzucimy ten beznadziejny, spamogenny mechanizm.
To prywatna inicjatywa czy jest pod patronatem NIA? Proponuję taki kurs, który potem będzie można wykorzystać w zasobach informatycznych Księstwa i osoby takie będą mogły wzmocnić personalnie NIA.