Teodozjusz Azoramath-Arped
Komentarze
Ohoho, będzie się działo!
Zacne, szczególnie spodobał mi ten wiersz po polsku i po rothenbursku.
@KonradFriedman Oczywiście że tak, tylko że od rezygnacji z urzędu kanclerza, WKW nie powinien mówić jako kanclerz/przedstawiciel korony. Wiec nie powinnen WKW stosować zwrotu "Ja też jestem póki co przedstawicielem Korony", nie "póki" w taki sposób WKW rezygnuje i w takim okoliczności.
@KonradFriedman Aha, źle zrozumiałem, bo przecież godzinę temu oficjalnie złożył WKW rezygnację urzędu kanclerza. I mi się pomieszało.

Wiec raczej nie powinien WKW przemawiać oficjalnie jako przedstawiciel Korony KS. Uczciwiej jest ,że od godziny oficjalnie WKW jest mieszkańcem KS/KB, żadnym przedstawicielem KS ani KB. Bo to już jest nadużycie, nie można rezygnować nagle, i jednocześnie dalej "udawać" przedstawiciela jakiekolwiek korony.
@KonradFriedman
Przykro mi mówić WKW, ale WKW nie jest przedstawicielem korony. WKW abdykował przecież?
Obecnym przedstawicielem Korony jest Interrex Januszek von Hippogriff-Pałasz.
A ja pragnę przypomnieć, że to nie jest tak, że JKM Piotr III Łukasz sam zgłosił swoją kandydaturę, inicjatywa poszła z mojej ręki. PK popytałem JKM o zgodę zgłaszanie JKM kandydatury na tron KB.

To nie jest tak, że JKM pcha, tylko ja zepchnąłem JKM jako kandydata. Ja Rodowy Baridajczyk.

Ale oburzenie, że JKM startuje z mojej inicjatywy...
Że namiestnikiem Kraju korony KB/Prowincji KB nie musi być wyłącznie król?
W trakcie unii personalnej, namiestnikiem KB był Wicekról. Ale fakt, Król lepiej brzmi. I trochę śmiesznie, król-namiestnik podlega Suzerena/Suwerena Księcia KS.

Inaczej byłoby, gdyby Sarmacja była Królestwem, a Baridas Księstwem.
Do osiemnastej! I dziękuję za wsie lenne!
Panie Marszałku.
KB zawsze była wolna od teutonizmu. Nawet mamy/mieliśmy mury na granicy z Loardią. :P
Czyżby w Nordheim jest lud wikingów?
Jaśnie Wielmożny Panie Fryderyku von Hohenzollern.

Za długi waćpan ma język. Bastion Dahrimski miał być tajemnicą!
"Indoktrynacja Monarchofaszyzmu" zacne słowo!
Gratulacje Pani Kanclerz, moja ukochana wnusia! :D
Moja rodzina taka silna i wpływowa... *.*
Vox Populi bezcenny informator, męczy mnie przeglądanie forum z ostatniego miesiąca. ;o
Fajnie byłoby, gdyby była geneza Almerskiego Sierpnia. I to dwóch stron konfliktu.
Większym od tego żartem jest to, że w Wałbrzychu pada śnieg z deszczem.... Bonus 0 stopni Celsjusza. xX
A myślałem, że JKW Daniel dostał Votum zaufania i od razu robi przepad. :o
Na szczęście piątego marca mam wolny dzień!
Sto lat, zdrówka, radości, chęci, sprawnej klawiatury itd.
Szkoda, fakt RCA to czarna przerażająca postać, ale pozytywna! Szczery był, nie owijał bawełnę, zawsze słuchał inne opinie, nieważnie czy zgadzał się z tym, czy je, ale słuchał. Trochę mi szkoda, ale rozumiem RCA, niestety każdy ma swój pogląd.

Polubię arta, żeby wiedźmin RCA miał co jeść. :D
Brzmi jakby Jej Królewska Wysokość była następcą Tronu KB i KS. :d
Ci kurierzy mają zacofany środek transportu, stare konie mają. Nie stać im na supernowocześnie konie. :/ Smuteczek.
Strasznie przykre i wyrazy współczucia.
102 lat Jaśnie Oświecony Diuku Kwazi! :*
Musiałem sobie jakoś radzić. Najpierw ty masz 101 kochanków, potem rozwód! :c :d
Dziękuję! :D

To nie jest tak, że czas się zatrzymał, tylko po prostu nikt nie może mnieć we krwi mniej niż 0,03 % alkoholu we krwi. :P Stąd tacy weseli, i złudzenie że czas zatrzymał.
Dziękuję za taki artykuł, ostatnio rzadko wchodzę na net, i już gubię się co się dzieje. ;f
Dziękuję za taki artykuł, ostatnio rzadko wchodzę na net, i już gubię się co się dzieje. ;f