Michael von Lichtenstein
Komentarze
Trizondal w Sarmacji ? Opcję można rozważyć, pytanie na jakich warunkach :)
Ciekawe ile jeszcze poczeka :)
Niestety nie dotrwałem do końca artykułu :(
Odcinek lekki, miło się czyta :) Natomiast co do podziału na części - zgadzam się z przedmówcą, często zbyt długie fragmenty nie pozwalają się doczytać do końca :)
:) Ktoś musi przeprosić!
Każde miejsce jest dobre na spożywanie alkoholu. Nawet Marchia Trzyczaszkowska :)
Liczymy na powrót. Ze swojego doświadczenia pragnę uspokoić - sesja wcale nie jest aż tak czasochłonna jaką się być wydaje.
Pytanie ile z tych planów uda się zrealizować i z jakim skutkiem :)
Jacy wilcy! To klasyczna robota gellońskich kłusowników. Nic się nie zmarnuje :)
:) Sarmację nawiedziła epidemia twórczości literackiej :)
Kwazi, nie znałem Cię od literackiej strony :D
Bardzo zacne! Prawie się wzruszyłem! :D
Powołamy specjalną komisję, która zbada te okoliczności. Zabójstwo generała to gorzej niż zbrodnia!
Bardzo cenna inicjatywa :)Generał zasłużył na takie upamiętnienie jak nikt inny w historii sarmackiej wojskowości :) Bardzo się cieszę, że miałem okazję z nim służyć w KSZ.
Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Może nie będzie tak pesymistyczna jak obecnie myślę :)
Dobrze, że ktoś się w końcu tym zajął. Dla potencjalnych nowych mieszkańców będzie to duże ułatwienie. Sam pamiętam gdy przyszedłem do KS skierowałem się do IES właśnie.
:) Może będzie z czego wyżyć na tym bezrobociu :)
Całkowicie zasłużone. Gratuluję!
Teraz wypada popracować nad zwiększeniem aktywności i liczebności sił zbrojnych :)
Będzie darmowy alkohol ?
:) Mam tylko małą uwagę co do strażnika sakramentów. Konkretnie obiekcję do wizualizacji stopnia 4...
To nie Teutończyk - to piesek scholandzki.
Bardzo wiernie oddany wizerunek stereotypowej gellońskiej damy :)
Ja z kolei jak zaczynam, to idzie całkiem nieźle. Tyle że później przychodzi kryzys weny i wszystko leży niedokończone :D
Coś tam jeszcze w pamięci zostało, ze starych czasów :D
Zbyszek i jego... batony :)
Warto by poprawić ten bałagan z obrazkami :P Bo nie zachęcają.
Do tego chyba nie ma brody ? :)