Michael von Lichtenstein
Komentarze
Prędzej czy później tego typu problemy odczuwa każdy samorząd. Grunt to odpoczynek. Po dłuuuugim urlopie można wrócić do wzmożonej aktywności. Dobrzy przykład to Ja i Kwazi.
Mnie dobór słów w tej grafice specyficznie się kojarzy...
Rudy to nie kolor. Rudy to charakter.
Na bezrobociu ? :) Trzymam tak już bardzo długo :) I nie narzekam - chociaż przydałby się zasiłek. Zawsze można przepić :)
Ja np. jestem szczęśliwym bezrobotnym :)
Obawiam się że wykaz wolnych stanowisk w centrali i prowincjach nie będzie panaceum. Zresztą, łatwiej byłoby zrobić wykaz skutecznie obsadzonych stanowisk :) Żeby zachęcić kogoś do powrotu będzie potrzeba nieco więcej. Pamiętajmy, że emeryci, których nie ma już z nami to częstokroć weterani - którzy onegdaj pełnili ważne funkcje państwowe i nie są one dla nich niczym nowym.
:D mam nadzieję, że w referendum większość jednak kierowała się innymi niż Balbina kryteriami :D
Jaki ukryty talent! No proszę :)
Ta minuta ciszy to naprawdę dobry pomysł :D
Mój! z Helenką! :D
Przedślubnej :0 Poślubnej mogę nie przeżyć :D
Jakie tam przemyślałam! Gelloni zrobili pranie mózgu! :D
Nie wykrwaw ich tylko zbyt szybko! Niedługo przecież ślub! :*
Jeśli chodzi o unie, dyplomatyczne wydarzenia, etc. to możliwe, że coś źródłowego u siebie znajdę :D O ile nie przepadły w odmętach wymiany sprzętu!
To najprawdziwsza prawda! Twe korzenie zaiste są teutońskie! Nie raz zdarzało się, że Gellończycy porywali do Krezu teutońskie niewiasty! :D
Trochę to ułatwi sprawę...
25 V biorę z Helenką ślub :D
@ Bratek, co robi Dzik w Zamku... ?

Penetruje lochy! :D
Albo wprowadzić bardziej różnorodną gospodarkę...
Niska demografia, niestety. Rankingi były pamiętam ciekawe, tylko tak jak napisaliście, miało to sens, gdy na miasto były chociaż 3 osoby, które coś niecoś robiły :)
I to jest bardzo dobry pomysł :) Marzy mi się cykl pt. Głos Teutonizmu w Twoim domu!
8 lat :) Szmat czasu!
Szkoda, że nie piszesz dla Gazety Teutońskiej :)
Jest w ogóle jakiś manual tego nowego DSG ?
@ Bratuś - w chłopcach nie gustuję, żółtych tym bardziej :P Myślałem, że po terapii martini będziesz o tym pamiętał! :D

Jeno grafika cudnie zrobiona :)

A Zjazdu nie bój - mnie nie będzie :P