Michael von Lichtenstein
Komentarze
Na fb wiadomość otrzymał ASK Michał Czarnecki. Myślę, że dowiedzenie tego nie stanowi problemu.
Z racji mobilnego dostępu pozwolę sobie jedynie na krótki komentarz: równolegle wyslałem wiadomość na gg i fb. Adresat na gg był nieprawidłowy - z racji zbieżnych imion - obaj Panowie figuruja na mojej obszernej liście kontaktów jako Michal SARMACJA i MichalC Sarmacja. Dalszy ciag konsultacji z ASK Czarneckim mial miejsce juz na fb. Co do oczywistosci
Widzę, że coraz częściej mamy nowe publikacje - świetnie! ;)
To w Poroninie też organizowali Marsz Niepodległości ?
@ Irmina - nie, nie pasuje. W tym przypadku to nie jest synonim. Myślę, że wmawianie ludziom, że jest odwrotnie odniesie ten sam skutek, co stwierdzenie, że osobę jedynie pasjonującą się psychologią - możemy nazywać psychologiem...
Rozumiem, że na 3cim planie zaparkowaliście czołg? :D
:) Jedziecie na bogato! :D
:) Nie taki znowu tekst długi :) Czytało się przyjemnie. Chociaż osobiście nadal nie rozumiem fenomenu Znaczków i poczty :D
Skorzystaliśmy ze starej i do tej porty niewypróbowanej instytucji - powołaliśmy Lorda Koadiutora :D
@Ignaś, gdzie tutaj na zdjęciu widzisz szałas :) ? Myślę, że zanim oskarża się wszystkich Teutończyków o ignorancję - warto zadbać o swój stan wiedzy :)

@Władziu - naprawdę, brzydszej wizualizacji mojej osoby zaprezentować nie mogłeś ?
Ja postuluję podniesienie czynszu tytułem wydobycia w kopalniach! :)
:D Publikuj częściej :D i pogoń resztę TIHowców do pracy :D
Modny Gejek! Koniecznie spróbuję! :D
:P Przypomina mi się kiedy namiętnie grałem w Arcomage :)
Dziś na 21 dotrę :)
Nie będzie systemowej rewolucji w zmianach nazw miejscowości. Procedura upadłościowa będzie dotyczyła większości miast - które zostaną skonsolidowane w większe ośrodki. Docelowo pozostaną trzy prowincjonalne miasta: Zielnybor, Auterra, Srebrny Róg. Przy czym Auterra i Zielnybor będą miastami stołecznymi lig (likwidowane miejscowości będą rozwijane fabularnie i pozostaną na mapie).
Zacne! Bardzo zacne!
W ogóle mógłbyś zrobić jakąś galerię postaci, kto jest kim :D Nowi czytelnicy mogą się pogubić :)
:D Kolor włosów się nie zgadza :D A poza tym to faktycznie jest podobieństwo do stanu rzeczywistego :P
Zamiast się dąsać powinniście powrócić do KS. W kupie raźniej :) rozrywka w mikronacjach ma tym większy sens - im więcej ludzi uczestniczy w ich życiu.
Fiu fiu... to Władziu zamachnął się miotłą :P
To już wiem gdzie z żoną spędzimy sylwestra! :D
Gorszego :D ?
Ja jakoś nie uważam, abyśmy mieli ostatnimi laty styczność ze zjawiskiem odrodzenia sceny politycznej :P
Sondaże kłamią! :D Nie dajcie się zwieść! :P
Diukowie, to bardzo grzeczne stworzenia - z natury :P
Ale oso chozi ?!
@ Zbysiu :) Zawsze można złożyć dymisję. Przyśpieszone wybory to też opcja :)