Michael von Lichtenstein
Komentarze
Problem w tym, że Kanclerz jest nieaktywny niemalże od samego początku kadencji. Co innego, gdyby naprawdę innych kandydatów nie było - problem w tym, że Księstwo ma pokaźny zasób aktywnych osób, które poradziłyby sobie na stanowisku :)
Skoro jesteśmy przy Diukach, to dla rozładowania atmosfery ponawiam postulat:

Diuk Hasselandzki musi przeprosić! :)
Cycki niesmaczne?! Toż to jedna z najsmaczniejszych części żeńskiego ciała! :D :*( . )( . )
Temat niestety stary, bo wystartowaliśmy w okresie poprzedzającym wykruszenie się zainteresowanych z życia Księstwa. Inicjatywę zawieszono do czasu zebrania co najmniej 4 aktywnych uczestników :) Wszystkie szczegóły są w dziale :)
Przyłączam się do powitań :)
Sarmatom* :P
:) Bardzo dobry artykuł, jestem bardzo dumny :) Widać, że córka się stara, podczas gdy jej mąż pijaństwem się para :P
Zjazdowicze zaiste pięknie śpiewają! :D
Wszak to najważniejsze, że lubi się to, co się robi :P
Moja Żona jest najpiękniejsza :) Nikomu tego nie trzeba udowadniać :P

Julcia - nie startuj, daj szansę innym! :D
Problem w tym, że w rankingach majątku sporo dają akcje kopalni, których rzeczywista wartość jest dużo, dużo niższa :)
:P termin nawet pasuje :) ale jak Julka ma być bez męża to nie jadę :P
Ekscelencjo Ambasadorze - jako częstochowianin zdecydowanie protestuję przeciwko uciekaniu się do przykładu błoni jasnogórskich! :D :P
21 to za stare :P Tak do 19 max :D
2 od lewej ? :D
@Xi najpierw pozowałeś do foty z kolegami, a teraz się boczysz :P
:) Bardzo ciekawy debiut młodego Mieszkańca :) Tak trzymać! :)
Bardzo Zacne! :D
@ KJK - przydałby się jakiś strip o piesku scholandzkim.
To dobra cecha, potrafić przeprosić, w dodatku publicznie - wymaga sporej odwagi cywilnej :) Wielu Sarmatów i Teutończyków np. czeka już bardzo długo na przeprosiny ze strony jednego Diuka, a czy się doczekamy - tego nie wie nikt :P
Lubię to! :) Taka satyra w dobrym smaku jak najbardziej :D
:D No pięknie, co odcinek lepiej :D Teraz mi przypisują zlecanie morderstw :D
Kochanie, że niby nie mam zniewalającego spojrzenia :D ? No ale z tymi rękoma to faktycznie fikcja literacka :D
@ Krzysztof Bojar - zapomniałeś dodać o zasługach Simona McMelkora dla usuwania z Elderlandu potencjalnie aktywnych mieszkańców - przeciwnych jego poglądom. Zmianie ich adresów e-mail z panelu administracyjnego - aby nie mogli dostać się na swoje konto :) Tłumacząc całą sytuację "atakiem hakerskim".

Co do reszty to podzielam Twoje zdanie - można dyskutować, zwłaszcza, że zarówno Koronacja jak i fuzja pozostawiają wiele wątpliwości co do legalności i uczciwości tych przedsięwzięć. (Głównie wskutek działań Simona McMelkora - bowiem, wyraźnie zaznaczam - dobrej wiary i szczerych intencji Króla Dreamlandu nie kwestionuję).

Natomiast żadne nieprzyzwoite (mam nadzieję, że użyłem właściwego określenia dla incydentów, których wskutek swojej nieobecności na w/w Koronacji precyzyjniej określić nie mogę ) nie powinny mieć miejsca.

PS. wdzięczny będę jak ktoś przybliży mi szczegóły wczorajszych wydarzeń.
Diuk Korab ma ładną czapkę :D
Nie martw się, poczekajmy do jutra i w razie czego zawiadomimy Rutkowskiego :P
Zbyniek nie ma palmy. Zbyniek ma batona :)