Guedes de Lima
Komentarze
Wypada mi jedynie przyklasnąć i zgodzić się z autorem. Dotarliśmy do momentu, gdzie już nie da się uniknąć merytorycznej dyskusji nad kierunkiem w którym zmierzać powinno Księstwo. Na kilometr czuć, że pewne schematy się zdezaktualizowały i generują jedynie ogólny marazm. Mimo wszystko, przepad tytułów szlacheckich jest dla mnie zbyt daleko idącą próbą reorganizacji Sarmacji. Powinniśmy budować na tradycji, historii i kulturze.
Raz jeszcze dziękuję za wszystkie komentarze i serca! Nie spoczywam na laurach i wkrótce ukaże się nr 172.
Cudna miejscówa, nic tylko pić. :)
Cudownie, kolejna perła sarmackiej kultury ujrzała światło dzienne.
@Marceli na ten temat można, a nawet trzeba rozmawiać!
To przykre. Tym bardziej, kiedy spojrzymy na narracyjny trend, który niedawno został zapoczątkowany na terytorium Księstwa.
@LudwikTommo nie powiesz mi, że sclavińska aktywność leży na łopatkach. :)
Fajnie, żeby ten pomysł się rozkręcił. To może być szansa na pobudzenie aktywności.
Pora pójść do przodu... dobrze napisane!
Raz jeszcze gratuluję i trzymam kciuki! Tsunami tekstu - to lubię!
Cieszy mnie tak ciepłe przyjęcie nowego numeru Przeglądu Politycznego! Kolejny numer jeszcze w listopadzie! :)
Dobra robota, bardzo przyjemnie się czyta. Dziękuję również za ciepłe słowa. :)
@Walidacki przepraszam, uwzględnię poprawkę w kolejnych numerach! :)
Sarmacja weszła w czas reform ale czy z nich wyjdzie?
Dorobek TIH jest imponujący. Winszuję jako były dyrektor byłego SIH. :)
Jak kalesony to tylko wełniane i gryzące.
Odkąd żyję w granicach Księstwa Sarmacji trwa dyskusja nad wartością liberta. I tak lata mijają a nic konkretnego się nie wyklarowało. Trzymam kciuki, że komuś uda się wreszcie przełamać ten impas. To byłaby rewolucja i może zalążek lepszych dni dla mikroświatu.
Prawdziwa wisienka na sarmackim torcie.
Też byłem zaskoczony i lekko zmieszany obecnym układem forum.
Bardzo dobra pigułka z informacjami. Świetna robota, oby tak dalej.
Super sprawa, że tak wartościowe rzeczy powstają. Brawo dla autora!
Życzę konsekwencji w działaniu. Ambitne plany, które są możliwe do realizacji.
Brawo, bardzo się cieszę, że Vox Populi działa. Trzymam kciuki za kolejne wydania!
Bardzo ładnie! Powodzenia. :-)
@TadeuszBrus nie, po prostu nie wiemy czy zaczynać już spożycie czy najpierw wylogować się z terytorium Księstwa Sarmacji. :)
Czy sarmackie prawo dopuszcza jakiś limit alkoholu we krwi?
Realioza to choroba nieuleczalna. Trzyma każdego Sarmatę w szachu i prędzej czy później się objawia. To taki (nie wiem...) nowotwór trapiący duży odsetek mikronautów.