Guedes de Lima
Komentarze
Mikronacje potrafią uzależnić. Szkoda, że tylko wąskie grono, które w żaden sposób nie jest stymulowane dopływem świeżej krwi.
Gratuluję odwagi i startu w elekcji. Ciekaw jestem co zaoferują inni kandydaci. Jeżeli takowi się pojawią rzecz jasna. Mnie osobiście dziś trudno określać Sarmację mianem imperium. No chyba, że to takie imperium jak Rzym w końcowym okresie swojego istnienia.
Ja jestem Sclavińczykiem z pochodzenia, ale czuję się również Sarmatą.
Przyjmowanie kolejnych upadających mikronacji pod swoje skrzydła nic nie da, bo Sarmacja w sobie jest obecnie słaba. Aktywność, klimat i zapał rozmywa się pomiędzy regionami, które nawet same sobie przeciętnie egzystują. Już dawno padały głosy, by centralizować i koncentrować aktywność w jednym miejscu. Szczerze to popieram.
Systemem gospodarczym to już kuszono Rzeczpospolitą Sclavińską w połowie 2007 roku, kiedy to Księstwo Sarmacji zbawić miał tzw. Syriusz. <3
Wyjątkowo nie czuć tej atmosfery przed elekcyjnej.
Sclavinia z urzędu powinna czekać w finale na przeciwnika.
Czy to już koniec?
Jeszcze chyba nie.
Wkrótce przekonamy się.
Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze działania Ministerstwa!
@KrzysztofHans najwyższa pora na ubieganie się o książęcy tron!
Dziękuję za współpracę i życzę aktywnej wirtualnej emerytury. Szkoda.
Mnie jakoś nigdy wirtualne religie nie pociągały i nie widziałem w nich miejsca dla siebie. Niewątpliwie jednak uważam, że są one elementem dodatnim dla całego mikroświata. Ich funkcjonowanie powinno być dopingowane.
W Sarmacji jest najlepiej. Po prostu. :)
Oby wreszcie jakiś system zagrzał miejsca w mikroświecie nieco dłużej niż poprzednie. Trzymam kciuki.
Życzę również powodzenia. Dla dobra i przyszłości Sclavinii!
Stop spirali nienawiści!
Wirtualnych i realnych sto.
Nie odchodźmy od monarchii i autorytetu Księcia. Nie tędy droga. Chyba, że obieramy kierunek na tzw. śmietnik wirtualnej historii.
Gratuluję i trzymam kciuki. Pchnijcie Księstwo wreszcie do przodu!
Po stokroć dziękuję. Naród Teutoński zawsze będzie cieszył się moją sympatią. Jeszcze się Teutonia o WKW upomni.
No to teraz marskość wątroby murowana... co ŻEŚCIE uczynili z tą piękną krainą!
Powodzenia, trzymam kciuki. :)
Uwielbiam. Teutończykom z serca życzę AKTYWNOŚCI i nie porzucania swojej DUMY NARODOWEJ. Zawsze byliście dla mnie inspiracją do krzewienia wirtualnego patriotyzmu. Teutonio!
Powinniśmy objąć obowiązkowym programem ochrony zdrowia kobiety w ciąży, które mogły napić się skażonej wody w trakcie rozwoju płodu. To byłoby haniebne dla władz Konsulatu, by dopuścił do wzrostu urodzeń sclavińskich dzieci z defektami spowodowanymi jawnymi zaniedbaniami na wielu płaszczyznach!