Guedes de Lima
Komentarze
Wstydźcie się. Tak po ludzku, po prostu.
Ramael to jedna z porządniejszych (jak nie najporządniejsza) z osób, które w ostatnim czasie pojawiły się w Księstwie Sarmacji.

Serio, pora j*bnąć tytułem i obywatelstwem o bruk, bo jak widać przysięgą to sobie można dzisiaj jedynie rzyć podetrzeć.
TIH szanuję po stokroć.
Jestem zbulwersowany, zażenowany i tak po ludzku rozczarowany.
Bardzo dobra kadencja i jak pokazuje podsumowanie czasem wymagająca odważnych i twardych decyzji (jak np. w kwestii kryptowalut). Gratuluję i jako obywatel dziękuję.
@AJPiastowski dzięki! Wbrew pozorom dużo się dzieje i to w sytuacji, kiedy Gubernatora męczy realioza. Mam wreszcie kilku aktywnych obywateli. Aktywność Wicehrabiego Hansa szanuję choć ciężko mi się zgodzić z jego wizją i pomysłami na rozwój Konfederacji.
Inicjatywa sztosiwo, petarda i kukulica w jednym. Demon, oby takich więcej. :)
Ależ to się dobrze czyta. Powiew jakości i świeżości. Brawa dla autora.
Zapraszam na priv. Fundacja Jednorożca bardzo chętnie wspomoże projekt. Pozostaje jedynie ustalić szczegóły.
Bardzo ciekawy projekt, fajna oprawa. Brawo!
A zgoda od Wicehrabiego @KrzysztofHans jest?
Bardzo ciekawy pomysł, oby w wirtualu lepiej to nam wyszło niż w realu!
@KrzysztofHans kwestia dyskusyjna czy brakuje materiału no ale ok, powodzenia. :)
Krótka wzmianka na temat tego co się w Sclavinii dzieje + ściana archiwalnej "Kroniki". Nie wiem, mnie nadal ten koncept nie przekonuje. "Kronika" to przegląd historyczny czy gazeta opisująca sytuację wewnątrz Konfederacji?
Cytuję:
Na początek w dół pójdą wszystkie podatki ale ostrożnie zważywszy na słabą siłę nabywczą Marki.

Libert już nie nie jest walutą Księstwa Sarmacji?
Ukazał się dopiero 183 a nie 184 Przegląd.
Kolejna edycja powinna promować tworzenie własnych utworów. To byłby prawdziwy sztos, gdyby mikrounaci tworzyli własne nagrania na potrzeby konkursu. Ciekawe czy byłoby tylu chętnych?
Bardzo dziękuję za pochlebne komentarze. Obiecuję, że jeszcze w tym tygodniu ukaże się kolejny numer. :)
Czy Burmistrz ma świadomość, że w stołecznym Grodzisku istnieje ukryta opcja sclavińska? :D
@KrzysztofHans instytucje miejskie są publiczne i należą do Konfederacji. Chcesz mieć teatr, filharmonię i Odolan wie co jeszcze to sobie otwórz prywatny Teatr im. Hansa, Filharmonię im. Hansa i co tam chcesz. Teatr Miejski czy Filharmonia Miejska jeżeli mają mieć zarządcę/ dyrektora to powinien być on mianowany przez władze Konfederacji.
Absurd, by instytucje kulturalne takie jak teatry czy filharmonie miejskie pozostawały własnością Hans Media. Całkowite zawłaszczenie bez jakiejkolwiek zgody. Jakim prawem Teatr Miejski im. Emila Potockiego w Nowym Kotwiczu ma być prywatnym folwarkiem "Kroniki"? Coraz bardziej przesadzasz @KrzysztofHans.
Ooo super, już się zaczynałem zastanawiać, gdzie się podziewałeś! ;-)
@KrzysztofHans no cóż, nie chciałbym. Właśnie w tym rzecz, że powielanie artykułów z przeszłości jest bez sensu i według mnie to porażka koncepcji "wskrzeszenia". Dlatego oponowałem w tej sprawie.
@KrzysztofHans gdzie i jak? Póki co było jedynie krótkie kopiuj-wklej na forum Konfederacji. Ja jako aktywny obywatel osobiście nie odczułem, by Jastrzębiec i Nowy Kotwicz ożyły.
Na efekt "wskrzeszenia" miast sclavińskich nadal czekamy. Wicehrabia deklarował i zarzekał się, że zaktywizuje je i udowodni niedowiarkom sens ich istnienia. Czekamy więc...