Guedes de Lima
Komentarze
Widzę tylko jedno zdjęcie, a wszędzie mowa o zdjęciach. :)
Pomysł konkursów bardzo mi się podoba! Fajnie by było stworzyć quiz z historii Sclavinii. Wyszukać na prawdę wykwintne smaczki. :)) może kiedyś...
Mustafa, jutro będziesz miał na mailu (godziny wieczorne). :-)
Kilka w archiwalnych numerach Dodatku Jastrzębskiego, niewiele...
Mamy zbyt silną obronę przeciwlotniczą, żeby latali. :)
Instytut Fauny i Flory w Jastrzębcu, co nie Mustafa? :)
Do końca kwietnia będę na pewno, później wszystko będzie uzależniony od tego czy zostanę w pracy na dłużej czy nie... :))
Lepiej poczekać, niż zarazić się grypozą, która doprowadziłaby do silnej realiozy...
Lubię to! :)
Uprzedził mnie Pan Namiestnik ze swoim komunikatem! :)
SAI musi działać, tym razem serwis był ciut spóźniony, aj...
A czy w ogóle jakiekolwiek projekty nowego herbu Królestwa wpłynęły do Pana Namiestnika?
Tylko WÓDKA ko-lo-ro-wa! Tylko WÓDKA zie-mnia-cza-na! :-)
Naturalnie Panie Namiestniku! (Dziękuję za pozytywne opinie dotyczące działalności SIH). :-)
Panie Andrzeju,

Kompletnie nie neguję tego ale uważam, że Ministrowie z koalicji rządzącej mają o wiele więcej ważniejszych spraw na głowie, niż wdawanie się w polityczną hucpę! (bardzo spodobało mi się to określenie).
Osobiście uważam, że osoba pełniąca funkcję Ministra w Rządzie Księstwa Sarmacji powinna się skupiać maksymalnie na zadaniach, które ma do wykonania, a nie do rozpoczynania politycznych gierek związanych z powołaniem gabinetu cieni przez FLM.
Będzie jeszcze dłuższe, gdyż mam zamiar nawiązać współpracę z dziennikarzami niezależnymi, publikującymi swoje felietony na łamach Przeglądu. W związku z tym, gdyż sam nie posiadam: Czy jest ktoś zainteresowany współtworzeniem formy Przeglądu Politycznego w programie MS Publisher? Uważam, że to była najlepsza forma Przeglądu i oddawał klimat mojej gazety. :)
Nikt Pana Namiestnika odwołać nie chce. Proszę się tą kwestią nie kłopotać, bo ja głęboko wierzę, że mimo mniejszych lub większych rozbieżnościach światopoglądowych, że wszyscy posłowie Konstytuanty widzą Pańskie działania na rzecz poprawy sytuacji Królestwa Sclavinii!
Panie Namiestniku, spłycony, gdyż newsy przedstawiane w serwisach SAI mają być treściwe i krótkie. SAI ma być obiektywne i nie wdawać się w szczegóły. Zainteresowani sami natrafią na interesujące ich informacje. :)
(-)Guedes bnt de Lima
Przecież to oczywista oczywistość, że jeden z liderów FLM to Michał August, a nie Xian. :]
Marzą mi się deklaracje jeszcze wielu...
Przegląd Polityczny dopiero powraca do aktywności i stąd ten słabszy wynik. Jestem pełen optymizmu względem pozycji mojej gazety na rynku sarmackim w najbliższej przyszłości! :)
Bardzo treściwy i rzetelny przegląd wydarzeń, libert. :)
Jestem pozytywnie ale zszokowany wynikami!
Nareszcie, jestem bardzo zadowolony!
Neva Ewa!
"Róbta co chceta" ale gotowym projektem uchwały o Alei Zasłużonych moglibyśmy się zająć. Formalnością byłoby klepnięcie jej przez posłów Konstytuanty. :-)
Cieszy niezmiernie akcent sclaviński w Rządzie Księstwa.