Guedes de Lima
Komentarze
Ciekawy pomysł. ;)
Gratuluję! Brawo również dla ćwierćfinalisty - Beton Eldorat!
Fantastycznie. Popieram i trzymam kciuki za powodzenie!
Witamy. W kupie siła.
Beton z nami Sclavinami.
Alleluja. Wytrwałości WKM! ☺
Przegląd Polityczny i UMC są w ogóle nieznane. :(
Medycyna świata realnego ssie.
@RemigiuszL dostałą już z półobrotu. Niestety, oddała ze zdwojoną siłą. Szukam właśnie jedynek. Jakby znalazła się jakaś w Grodzisku to proszę odesłać kurierem na adres w Eldoracie. Dziękuję. :)
W sumie to jedno z lepszych w ostatnim czasie. ;)
@RemigiuszL życzyłbym sobie, by ukazał się jeszcze w marcu. Realnie jednak patrząc najwcześniej w kwietniu. Przykro mi, ale realioza skutecznie podgryzła mi kręgosłup.
Doceniam wkład. Wspaniałe opracowanie, aczkolwiek jak już wspomniałem: mimo szacunku i tego ile dałeś Sclavinii Emilu, ja stoję po drugiej stronie tej barykady. Mnie zależy na silnej Sclavinii, będącej silnym elementem Księstwa Sarmacji. Wierzę jednak, że nie wpłynie to na nasze relacje i współpracę dla dobra Konsulatu.
Lovely. Wytrwałości i konsekwencji. Taką prasę to ja lubię. :)
Z tych zębów można by zrobić fikuśne pałeczki do sushi.
Witaj w Księstwie Sarmacji. Mam nadzieję, że się tutaj odnajdziesz i wniesiesz powiem świeżości. Tego Ci z całego sclavińskiego serca życzę. NTOK!
Sclavińskich ekologów powinno się w Berezie Kotwickiej pozamykać! :D
@AlbertJanMaat właśnie czytałem na ten temat. Amerykańscy naukowcy potwierdzili ten szkodliwy wpływ tlenu na ludzki organizm. No cóż, dlatego my w Eldoracie chcemy oddychać smogiem.
@Andro nie wyglądam wyraźnie, bo w Eldoracie ciężko o rutinoscorbin. Zapewniam jednak, że po wypiciu coli wyglądam wyraźniej. ;)
Powodzi się widzę. Mieszkańcom w sensie. 3:)
Piję i jeszcze żyję.
Zapewne trzeba znać umiar, ale bez przesady. Wszystko jest dla ludzi.
I tak prędzej czy później pójdziemy do piachu.
/-/G.
Przeczytałem z zapartym tchem.
Może chciałby Pan kontynuować badania w tej tematyce w murach Akademii Sclavińskiej?
Szanuję.
Cieńka jest granica takiej dyskusji. Równie dobrze możemy postawić pytanie: po co w ogóle Księstwo Sarmacji? Żeby udawać arystokratów, urzędników i dziennikarzy? Myślę, że inicjatywa bardzo potrzebna i doskonale wpasowująca się w narracyjny klimat mikroświata. Oby więcej takich inicjatyw.
@KonradFriedman przy Boćku jakoś mogę pomóc.