Guedes de Lima
Komentarze
Nie martw się, wstyd się przyznać ale ja przez 13 lat się nie nauczyłem. :-D
@Nthiefs zgadzam się, warto by zadbać o FB.
Wincyj takich incjatyw, wincyj.
@Seweryn pokićkałem linki, mea culpa. Strona trzecia tutaj. Dzięki!
@PiotrdeZaym dziękuję!

@SantiVilarte bardzo chętnie udostępnię rubrykę sportową pod popularyzację wirtualnej piłki nożnej.
Bardzo dziękuję za pochlebne komentarze. To dla mnie motywacja do dalszego pisania i podnoszenia poziomu formy i treści.
@Vhris jak by mi ktoś pomógł to możemy "podkręcić" narrację wokół v-piłki w dedykowanej rubryce, którą mógłbym stworzyć w Przeglądzie Politycznym i jeszcze szerzej go kolportować. Powiedzmy do większości mikronacji. Sam jednak nie opcji, żebym ogarnął. W każdym razie, deklaruję pomoc jako "UMC".
Konkrety lubią ciszę, trzymam kciuki!
Wreszcie przebrnąłem i szczerze polecam. Bardzo dobry wywiad z @Karolina.
@FelixPolon pewnie nie wszystkie ale część się znajdzie emerytów, rencistów i dinozaurów. :)
Proszę odłożyć dla mnie jeden egzemplarz, jutro kupię.
Bardzo dziękuję, musiałem podzielić materiał, bo by mi dzisiaj wyszło z 5-6 stron.

BTW. Czy ktoś zna dokładny rozmiar grafiki do rotatora? Ta obecna nie jest estetyczna... :(
Gratuluję, dziesięć lat na rynku to kawał czasu. :) Trzymam kciuki za kolejne lata aktywności. :)
Może ze Sclavinii zrobić mikronacyjną dolinę krzemową? :D Akurat szukamy pomysłu na narrację.
Trzymam kciuki. :)
Jakie korzyści dla poszczególnych mikronacji wiązałyby się z powstaniem takiej instytucji?
Wierzę, że uda mi się utrzymać 3-stronicowy format do numeru 200. :)
Wyborne opracowanie. :)
@kaxiu przyznam szczerze, że napisałem, opublikowałem i... zacząłem się zastanawiać czy to ma sens, no i jednak mogłem nie iść w ślad za komisją. Na usprawiedliwienie dodam, że sobie zakodowałem by się odpowiednio zwracać do Królowej. :) Mimo to jednak fakt, nie wygląda to zbyt dobrze. Kolejna lekcja przed kolejnym numerem.
@FelixPolon krok po kroku, grunt to konsekwentnie i do przodu. Trzymam kciuki. :)
@joahimvonribertrop dziękuję; do ideału to daleka droga ale chciałbym utrzymać częstotliwość i dobić do numeru 200. :)
@PiotrdeZaym a v-państwa? :) ja dorastałem w otoczeniu posługującym się tym określeniem, hehe.
Sympatycznie :)
Może warto poprosić kogoś z zewnątrz (?) by testowo i kontrolowanie zarejestrował się w Księstwie Sarmacji, ocenił ją, przejrzał jak się w niej odnajduje i czy złapał klimat lub też czego nie zrozumiał, co wydało mu się trudne do zrozumienia. Będąc tyle lat w mikroświecie trudno dostrzec pewne rzeczy, bo działamy z automatu. Rozumiemy jak tutaj się poruszać, co tutaj można robić itd. Ja akurat obecnie nie mam takiej osoby "na testy" ale według mnie na pewno by nie zaszkodziła większa liczba takich osób. Może problem tkwi tam, gdzie w ogóle się go nie spodziewamy.
@piotrIIgrzegorz na pewno pojawi się uzupełnienie w v.2. :) dziękuję!
@AFvTD proszę sprawdzić, wszelkie informacje są dla mnie bardzo cenne. :)
Również jestem ciekaw, bo jednak za hasłami muszą iść konkrety.
Kiedy można spodziewać się konkretów? :)