Guedes de Lima
Komentarze
Ciekawie się czytało. Bardzo dobry wywiad. :-)
Pamiętny klimat Nowego Kotwicza. Wspomnień czar, WKW Danielu Łukaszu. :-)
Odważna deklaracja, winszuję! :)
W ramach ciekawostki dodam, że już na dniach opublikuję wywiad z Janem Dmowskim y Potockim. M.in. będzie można dowiedzieć się o secesji Królestwa Sclavinii, rozpadzie RSiT oraz o Emilu Potockim. ;-)
Zapraszam do polubienia profilu SIH i dziękuję za miłe komentarze! Motywują do pracy. :)
Dziękuję Irmino. Zakulisowo dodam, że w miarę możliwości postaram się w ramach SIH opisać wszystkie najwybitniejsze postaci. Wszystko rozbija się o źródła. Spróbuję. ;-)
Miło znaleźć siebie w tak zacnym gronie, pozdrawiam! ;-)
Sympatycznie się czytało. Życzę powodzenia w robieniu tej wirtualnej kariery!
Dziękuję bardzo za nominację. To niezwykle miłe.
@Panie Namiestniku: Bardzo przepraszam za tą nieścisłość. Artykuł powstał z delikatnym wyprzedzeniem i stąd wynikło to niedoprecyzowanie.

@Drogi Michale: Rozważałem powrót do publikacji za pomocą MS Publisher. Przyznam szczerze jednak, że formatowanie strony Księstwa Sarmacji oraz prostota jaką przyjął Przegląd Polityczny niezwykle mi odpowiada i będę rozwijał go w ciągu najbliższych miesięcy właśnie w tym kierunku.
Tym bardziej, że wbrew pozorom w przeszłości stosunki między obiema mikronacjami były niezwykle poprawne ale również pamiętamy odpływ Sclavińczyków na terytorium Baridasu po powstaniu RSiT. Niezwykle ciekawa historia! :)
Panie i panowie, korzystając z okazji chciałem zakomunikować, że Przegląd Polityczny powróci do eleganckiej formy i będzie przedstawiał bieżące wydarzenia z kraju i nie tylko!
Wreszcie! Ku chwale Sclavinii panie Namiestniku!
Dziękuję za miłe słowa! To mobilizacja do tworzenia kolejnych felietonów poświęconym wybitnym Sclavińczykom. Zapewniam, że wkrótce kolejny artykuł poświęcony komuś dobrze znanemu! Pozdrawiam.
Przyznam szczerze, że z ciekawością czekałem na program nowej prawicowej siły na scenie politycznej Księstwa Sarmacji. Program ogólnikowy, bardzo wygładzony, bo nie prowokować przeciwników politycznych i tym samym nie podbijający mojego serca. Mogło być zdecydowanie lepiej.
@Grigorij: Nie razi, bo na strony Wandystanu nie wchodzę. Wolność Tomku w swoim domku ale na darowalibyście sobie wrzucanie katów narodu polskiego na stronę główną Księstwa Sarmacji. Taki mały niesmak pozostał mi. ;-)
Co ja co ale umieszczanie wizerunku tych bandytów Bieruta i Cyrankiewicza uważam za niesmaczne! Nawet w rzeczywistości mikronacyjnej.
A jest już program polityczny?
Można prosić link do artykułu z magazynu dreamlandzkiego opisujący działania Emila?
Dziękuję za uzupełnienie. Ciężko po takim okresie i przy tak małej liczbie zachowanych dowodów opisać pewne wydarzenia, pewne zagadnienia. Dziękuję zatem jeszcze raz za konstruktywne uzupełnienie, pozdrawiam!
Zmiana nazwy, na jaką?
Stop pedałowaniu! ;-)
Co kraj to obyczaj. U Nas popiersie Jednorożca wisi w każdym domu nad drzwiami. ;-)
Dziękuję Michale! To wspaniała wiadomość. Obiecuję, że tym razem nie odejdę w najmniej spodziewanym momencie i zostanę minimum do końca kwietnia 2013 roku! Razem ku chwale Białego Jednorożca!
Każdy powinien głosować wedle swojego uznania. Mi osobiście nie podoba się zamieszanie w Sejmie Księstwa Sarmacji i zagłosuję tak jak uważam za słuszne. Pozdrawiam!
Dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu Zielnyborskiej Plotkarze. Bardzo miło się współpracowało z redaktor Irminą Iwanowicz. ;-)
Cieszy, że wreszcie coś pojawia się w prasie nt. wydarzeń z Królestwa Sclavinii! ;)
Podoba mi się to!