Guedes de Lima
Komentarze
Doceniam włożony trud i naukowe podejście.
Myślę, że o to może hrabia być spokojny. Szukamy koncepcji na zaktywizowanie Międzynarodowego Portu Lotniczego w Eldoracie. Regularne loty byłyby impulsem chociażby do otworzenia sklepów typu travel retail na lotnisku!
Jest szansa, że cokolwiek wyląduje w Eldoracie?
Poziom trzeba trzymać! Prasa czuwa. :)
Kawał dobrej roboty!
Kapitalna relacja! A i obchody świetne, gratuluję!
Dlatego też sercuję, kawał dobrej roboty.
No proszę, tutaj się zgadzamy, bo ja również jestem spokojny o Księstwo Sarmacji.
Cytuję:
Żywię jedynie przekonanie, że tak jak było poprzednio, przedpoprzednio, itd., ponownie Sclavnia i jej aktywność, skończą jak zawsze.
Dlatego też w tym miejscu powinniśmy zakończyć tą bezowocną dyskusję. Proszę jednak żywo zainteresować się aktywnością pozostałych samorządów. Sclavinia da sobie radę. O to może Wicehrabia być spokojny.
Cytuję:
19 lipiec 2015 – Sejmik wybrał Marszałka. Został nim dotychczasowy Marszałek-senior Robert Janusz v-hr. von Thron

Czy aby na pewno w 2015 roku powołano Wicehrabię?
Przyjmuję do wiadomości pańskie argumenty i przez grzeczność nie będę z nimi polemizował. Nie mam czasu na spory sądowe. Skok aktywności w Konsulacie Sclavinii powinien cieszyć Marszałka Dworu, bo nim się jest o każdej porze dnia i nocy. Chce Pan sprostowanie i przytoczenie całego kontekstu wypowiedzi, proszę bardzo. Nawet otrzyma Pan przeprosiny. W kolejnym numerze przytoczę. Proszę jednak schować swoje uprzedzenia względem Sclavinii, to nie przystoi.
Zła wola owszem jest, ale nie ze strony Przeglądu Politycznego, lecz Marszałka Dworu Książęcego. Proszę sobie dalej robić podśmiechujki z sąsiadów Wicehrabio. Takimi wypowiedziami jak poniżej, chluby Wicehrabia Księstwu nie przynosi. Ja doskonale wiem co autor miał na myśli.

"Już wkrótce SCL zaryje w beton, jak zawsze, nie ma co się spinać".
Kiedyś się Wicehrabii w Eldoracie podobało:

"Zamieszkałem w Sclavinii ponieważ urzekła mnie jej aktywność i zaradność mieszkańców".
Bardzo się cieszę, że doceniacie to co robię. Korzystając z okazji chcę przypomnieć, że szukam ludzi, którzy chcieliby rozwijać ramówkę Przeglądu o kolejne strony A4. Chociażby cierpię na deficyt artykułów politycznych z Księstwa Sarmacji (centrali). Dzięki! W weekend ukaże się na pewno 128 numer!
Taką twórczość to ja rozumiem! Liberty płyną.
Dziękuję za miłe słowa. Mam nadzieję, że jeżeli ramówka pozwoli - w planach dwustronicowa, to artykuł o listosłaniu się ukaże! Inicjatywa się rozkręca więc nie zapomnę!
Wszystkiego najlepszego dla Królestwa Baridasu!
Praca u podstaw każdego z nas! To może uratować i zapewnić pewny byt Księstwu Sarmacji. Tego sobie i wam życzę. NTOK!
Życzę powodzenia i wytrwałości na nowym stanowisku.
Pełen sukces z tego widzę. :)
Idea Przeglądu Politycznego zawsze wykraczała poza samorząd sclaviński. Dlatego też jestem otwarty na współpracę z dziennikarzami z innych zakątków Księstwa Sarmacji pod kątem tworzenia ramówki Przeglądu, a także przedstawiania swoich koncepcji rozwoju gazety. Jestem otwarty również na artykuły dotyczące wydarzeń z innych mikronacji, aczkolwiek tutaj moje "moce przerobowe" są na ten moment ograniczone. Podkreślam jednak, że nie neguję nawiązania współpracy z osobami chętnymi rozwijać Przegląd Polityczny w ramach Unicorn Media Corporation.
Mam nadzieję, że Ostateczna Krucjata nie będzie jedynym tematem, który będzie opisywany na łamach Przeglądu Politycznego. Docelowo chciałbym nie schodzić poniżej trzech stron A4 na jedno wydanie.
Cel szczytny, pomożemy! :)
Bardzo przyjemnie się czytało! Wysoki poziom, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Gratuluję.
My w tej piaskownicy zbudujemy wiele babek!
NbCN41wM.png
Oczywiście, zaktualizowałem do większego rozmiaru. Dodałem również opcjonalnie odnośnik do rozmiaru oryginalnego numeru 126. Pozdrawiam i życzę udanej lektury.
<3