Guedes de Lima
Komentarze
Wsiowy nie wsiowy, nadany przez Księcia Sarmacji. :*
Nie działa mi forum. Usuwam ciasteczka ale i tak nie działa. To mówiłem ja Guedes de Lima, niegdyś baronet Księstwa Sarmacji. Prosiłbym o pomoc w sprawie przywrócenia mojego konta na forum do sprawności.
Mam zamiar wrócić, poczytać, pokomentować i sprostować kilka kwestii.

(-)Guedes de Lima,
"Jeszcze Sclavinia nie zginęła... i nie zginie!"
Wieści numer 3 na pewno już opiszą zakończenie prac nad Konstytucją Królestwa Sclavinii i rozpoczęciem wielu inicjatyw wzorowanym na Rzeczpospolitej...! :))
Kawał dobrej roboty. Brawo! ;-)
Polityka zagraniczna Księstwa Sarmacji wraca na znajome tory? :)
Pozdrawiam serdecznie Ministra Lichtensteina! :)
Ówczesne władze były przekonane, że Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu będzie trwać wiecznie. Wielonarodowościowe państwo nie mogło przetrwać.
Zatem myślę, że wszystko sobie napisaliśmy i dalsza dyskusja to raczej zbędne bicie piany. Żartowniś z Pana! ;-)

@Ignacy - spalił się wóz telewizyjny znanej stacji w Warszawie. To chyba wystarczający powód by ogłosić żałobę narodową. Do tego piłem. :)
Mi od dzieciństwa kojarzyła się z czymś innym i na pewno nie mniejszościami. Dla mnie mój avatar to ciągle dziecięca i humorystyczna interpretacja Jednorożca.

@Kuba - słowa pana Janusza Korwina Mikke. ;-)
Jednorożec w moim avatarze w sposób humorystyczny obrazuje Jednorożca, by odejść od sztywnej formy znanej większości. Pan tutaj wyjechał z czymś lub kimś na g..., parafrazując pana Korwina Mikke. ;-)
Panie Winchester! Pan kpi z symboli narodowych Królestwa Sclavinii! Jestem oburzony i zniesmaczony jako zatwardziały konserwatysta! Patrząc jednak przez pryzmat ostatnich dni w Polsce to jednak i takich rzeczy można się spodziewać w kierunku Jednorożca!
Pozytywnie. Podobało mi się. ;-)
Kapitalny serwis SAI! Serce rośnie jak odradza się duch sclaviński w jedynym słusznym domu każdego Sclavińczyka, Księstwie Sarmacji!
Cieszy niedaleki powrót SAI. To jeden z najlepszych projektów w historii państwowości sclavińskiej! ;-)
Każdy może publikować w parku rozumiem, tak jak kiedyś, tak?
Komuniści. Nawet w Sarmacji są?
W związku z tym wznowię tworzenie Przeglądu Politycznego. Skoro jest chęć czytania to postaram się jak najszybciej wygospodarować czas i coś skrobnąć.
PS: Zbyszko, tym razem skorzystam. Odezwę się. ;)
Przyznam szczerze, że reklama jest autorstwa Trybuna ds. Finansów Królestwa Sclavinii Heinricha Glassenapa i to pytanie przedstawię mu, gdy tylko wróci do aktywności. Sam nie umiem odpowiedzieć na nie. :)
Nie wiem, dlatego pytam Wasza Książęca Mość. A kto pyta, nie błądzi. :-)
Fantastyczna robota. Jak już pisałem, według mnie najlepsza obecnie gazeta funkcjonująca w mikroświecie. Jakość wybitna wręcz.
Agregacja zewnętrznych agencji prasowych zostanie wyłączona? Czyli rozumiem, że nie będzie możliwa publikacja w Księstwie prasy zagranicznej?
Dziękuję. Postaram się skorzystać i wreszcie wprowadzić w życie Przegląd Polityczny wydawany jako PDF. Odkryłem małe literówki w tekście 112 numeru za które z góry serdecznie przepraszam. Pośpiech nie jest najlepszym doradcą, jeśli chodzi o tworzenie Przeglądu. :-)
Gdybym tylko umiał i dało się przedstawiać w tym sarmackim systemie jako PDF to z chęcią. Sam jednak nie umiem więc radzę sobie jak mogę WKW. :)
Wasze Ekscelencje! To tylko testowe wydanie starszego numeru Przeglądu Politycznego. Sam z ciekawości testowałem możliwości publikacji tutaj, stąd też małe obrazki. Kolejne numery oczywiście będą podparte odnośnikami do większych stron mojej gazety. :)

P.S. Dziękuję za cenną uwagę panie Hergemon. Pozdrawiam serdecznie! :)
Super ten nowy system. Zapraszam do komentowania! :)