Guedes de Lima
Komentarze
Mam nadzieję, że Stołeczne Miasto Eldorat zachowało statut stolicy Królestwa Sclavinii? Cieszę się, że widać jakąkolwiek aktywność, która zaznacza obecność sclavińską na scenie politycznej Księstwa Sarmacji. Wierzę głęboko, że i obecna moja aktywność, choć znikoma, pomoże rozwoju regionu i wzmocni pozycję Sclavinii na arenie ogólnosarmackiej.
Cztery tony materiałów wybuchowych? :-)
Dobra zaczepka nie jest zła.
Ktoś ma pomysł na odrodzenie Sclavinii niech to zrobi. Wolę aktywnego i pełnego ambicji człowieka, który na zgliszczach dawnej Rzeczpospolitej Sclavińskiej utworzy aktywną prowincję niż dalszy marazm i całkowitą degrengoladę mojej v-Ojczyzny. Tak na prawdę starej gwardii Sclavińczyków ostatnim pozytywnym posunięciem było dołożeni wszelkich starań by Sclavinia wróciła na łono Sarmacji. Pora na nową miotłę, która odetnie grubą kreską przeszłość i zbuduje przyszłość. Tamtej Sclavinii już nie ma i nie będzie - nad czym ubolewam ale wszystko ma swój początek i koniec.

P.S. Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy jednak stanęli w obronie starej tradycji i historii, którą napisał naród sclaviński.
Wsiowy nie wsiowy, nadany przez Księcia Sarmacji. :*
Nie działa mi forum. Usuwam ciasteczka ale i tak nie działa. To mówiłem ja Guedes de Lima, niegdyś baronet Księstwa Sarmacji. Prosiłbym o pomoc w sprawie przywrócenia mojego konta na forum do sprawności.
Mam zamiar wrócić, poczytać, pokomentować i sprostować kilka kwestii.

(-)Guedes de Lima,
"Jeszcze Sclavinia nie zginęła... i nie zginie!"
Wieści numer 3 na pewno już opiszą zakończenie prac nad Konstytucją Królestwa Sclavinii i rozpoczęciem wielu inicjatyw wzorowanym na Rzeczpospolitej...! :))
Kawał dobrej roboty. Brawo! ;-)
Polityka zagraniczna Księstwa Sarmacji wraca na znajome tory? :)
Pozdrawiam serdecznie Ministra Lichtensteina! :)
Ówczesne władze były przekonane, że Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu będzie trwać wiecznie. Wielonarodowościowe państwo nie mogło przetrwać.
Zatem myślę, że wszystko sobie napisaliśmy i dalsza dyskusja to raczej zbędne bicie piany. Żartowniś z Pana! ;-)

@Ignacy - spalił się wóz telewizyjny znanej stacji w Warszawie. To chyba wystarczający powód by ogłosić żałobę narodową. Do tego piłem. :)
Mi od dzieciństwa kojarzyła się z czymś innym i na pewno nie mniejszościami. Dla mnie mój avatar to ciągle dziecięca i humorystyczna interpretacja Jednorożca.

@Kuba - słowa pana Janusza Korwina Mikke. ;-)
Jednorożec w moim avatarze w sposób humorystyczny obrazuje Jednorożca, by odejść od sztywnej formy znanej większości. Pan tutaj wyjechał z czymś lub kimś na g..., parafrazując pana Korwina Mikke. ;-)
Panie Winchester! Pan kpi z symboli narodowych Królestwa Sclavinii! Jestem oburzony i zniesmaczony jako zatwardziały konserwatysta! Patrząc jednak przez pryzmat ostatnich dni w Polsce to jednak i takich rzeczy można się spodziewać w kierunku Jednorożca!
Pozytywnie. Podobało mi się. ;-)
Kapitalny serwis SAI! Serce rośnie jak odradza się duch sclaviński w jedynym słusznym domu każdego Sclavińczyka, Księstwie Sarmacji!
Cieszy niedaleki powrót SAI. To jeden z najlepszych projektów w historii państwowości sclavińskiej! ;-)
Każdy może publikować w parku rozumiem, tak jak kiedyś, tak?
Komuniści. Nawet w Sarmacji są?
W związku z tym wznowię tworzenie Przeglądu Politycznego. Skoro jest chęć czytania to postaram się jak najszybciej wygospodarować czas i coś skrobnąć.
PS: Zbyszko, tym razem skorzystam. Odezwę się. ;)
Przyznam szczerze, że reklama jest autorstwa Trybuna ds. Finansów Królestwa Sclavinii Heinricha Glassenapa i to pytanie przedstawię mu, gdy tylko wróci do aktywności. Sam nie umiem odpowiedzieć na nie. :)
Nie wiem, dlatego pytam Wasza Książęca Mość. A kto pyta, nie błądzi. :-)
Fantastyczna robota. Jak już pisałem, według mnie najlepsza obecnie gazeta funkcjonująca w mikroświecie. Jakość wybitna wręcz.
Agregacja zewnętrznych agencji prasowych zostanie wyłączona? Czyli rozumiem, że nie będzie możliwa publikacja w Księstwie prasy zagranicznej?
Dziękuję. Postaram się skorzystać i wreszcie wprowadzić w życie Przegląd Polityczny wydawany jako PDF. Odkryłem małe literówki w tekście 112 numeru za które z góry serdecznie przepraszam. Pośpiech nie jest najlepszym doradcą, jeśli chodzi o tworzenie Przeglądu. :-)
Gdybym tylko umiał i dało się przedstawiać w tym sarmackim systemie jako PDF to z chęcią. Sam jednak nie umiem więc radzę sobie jak mogę WKW. :)
Wasze Ekscelencje! To tylko testowe wydanie starszego numeru Przeglądu Politycznego. Sam z ciekawości testowałem możliwości publikacji tutaj, stąd też małe obrazki. Kolejne numery oczywiście będą podparte odnośnikami do większych stron mojej gazety. :)

P.S. Dziękuję za cenną uwagę panie Hergemon. Pozdrawiam serdecznie! :)
Super ten nowy system. Zapraszam do komentowania! :)