Guedes de Lima
Komentarze
Jestem w szoku. Brak stabilizacji ostatnimi czasy w Księstwie mnie przeraża!
@Havelock Jaskoviakus: Wakuu to autorski pomysł Prefekta Królestwa Sclavinii, Juranda Swarzewskiego. Zapewne wkrótce zaprezentuje on swoją wizję dot. rozwoju prowincji. Pewnie też odniesie się do Wakuu. ;-)

W tej chwili na mocy prawa mamy Wakuu i tyle. [uhm]
Sclavińska Agencja Informacyjna publikuje. Osobiście mnie nie stać na ufundowanie SAI. Może władze sclavińskie to zrobią. ;)
Organizm autora poddał się tropikalnemu klimatowi!
W sensie, że potencja bez niebieskich wspomagaczy. :)
Cytuję:
Skąd się wzięła ta nazwa Wakuu? :)

Z języka suahili...
God save the Sclavinia.
Przydałoby się. W szczególności na podforum. :-)
Wolę jednak inną wersję panie podpułkowniku:
Cytuję:
"Jednorożec jest symbolem czystego rozumu, mądrości, inteligencji; wspaniałości, monarchii absolutnej, siły; agresywności, dzikości, nieustraszoności, odwagi, męskiej aktywności, szybkości; szlachetności, cnoty, uwznioślonej płciowości; pokoju, samotności, życia zakonnego; śmierci; czystości, dziewictwa; kobiecej bierności, łagodności".
Bije od Was profesjonalizmem! Winszuję.
W czerwonym mi nie do twarzy! :)
Tak, wszystkie pieniążki będą zbierane na moje konto. Oczywiście rozliczę się z nich w 100% i będą dowody wpłat, itd. Później utworzone zostanie konto SKOS.
Dziękuję za pozytywne słowa dla sprawy sclavińskiej! To miłe i motywujące.
Ciekawa idea, oby wypaliło i sprawdziło się w praktyce!
Mam nadzieję, że wkrótce będzie więcej informacji do przekazywania. Raczkujemy ale fajnie, że jeszcze są osoby z innych zakątków Księstwa, które patrzą przychylnie w stronę Eldoratu! :)
A tu proszę, Sclavińska Agencja Informacyjna. :D
Dlaczego panie Tytusie? :)
Gratuluję i życzę aktywnego publikowania!
Panie Ludomirski, wszystko wskazuje na to, że wkrótce Królestwo będzie miało uchwaloną konstytucję.
Andrzeju, absolutnie nie będę zajmował się szukaniem wrogów wewnętrznych w kilkuosobowej Sclavinii. Wolałbym się jednak skupić na koncepcji utworzenia SKOS-u.
Nie wiem czy Trizondal byłby chętny kupić Wandystan.
Bywało lepiej ale jak mawia słynny polski poeta-komentator Dariusz Szpakowski "jak się nie ma tego co się lubi to się lubi co się ma". ;)
Ciekaw jestem czy w tych archiwach znajdzie się coś o Rzeczpospolitej Sclavińskiej? Nie wierzę, by wszystko przepadło z okresu 2007-2009.
Ten projekt to chyba żart. Proszę się zapoznać z historią Sclavinii i zastanowić się co ma wspólnego nazewnictwo i nawiązanie do języka suahilii z mikronacją, która ma rodowód monarchistyczny i republikański.
Cieszę się, że Sclavinia prezentuje jeszcze jakąkolwiek aktywność!
Nie lubię powtarzających się skrótów. SAI to dla mnie zawsze będzie Sclavińska Agencja Informacyjna. :)
DNO (10 znaków)
Zostańcie !
Rozwód, na samą myśl o tym przechodzą mnie ciarki. Sclavinia powinna stać się przykładem do czego prowadzi rozwód.