Guedes de Lima
Komentarze
Korzystając z okazji nadmienię, że UMC w kwietniu obchodziło swoje siódme urodziny. Przegapiłem szczerze mówiąc.
Szczęścia na nowej drodze życia!
Zacna inicjatywa. Nie spodziewałem się, że w Sclavinii mamy program atomowy.
Bardzo przyjemnie się czytało. Oby częściej i więcej.
Niedziela z... miażdży!
Stanisław Gertald powinien zostać patronem kultury sclavińskiej. Szkoda, że nie ma go już z Nami.
Powołanie umknęło mojej uwadze więc spóźnione ale szczere gratulacje. Mam nadzieję, że pokierujesz resortem tak kreatywnie jak rozwojem Konsulatu Sclavinii. Tego Ci życzę Młynku.
Mnie się wydaje, że w tym wszystkim autor tekstu chce przemycić temat powrotu Trizondalu do Korony Księstwa Sarmacji. Krzysztof, nie oszukujmy się, że jesteś największym zwolennikiem takiego rozwiązania - na przekór Trizondalczykom. Right?
Szumel i wszystko jasne. :)
Forza Sclavinia! Bardzo miło się czytało. Wspomnień czar.
Jednorożec obowiązkowo! Fantastyczny pomysł.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zasłużonych w budowie Konsulatu!
Bardzo wysoki poziom lektury.
I tego Sclavinii życzę, by ostatecznie teraz wygrała Rzeczpospolita!
Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej!
Dobrze Cię widzieć! Bardzo.
Z kim mam przyjemność lub też nie? Jeszcze długo będzie mikroświat oglądał Guedesa de Limę. ;-)
Hans, lepiej odtwórz filharmonię miejską znaną z Jastrzębca w Eldoracie i będziesz miał zajęcie po wsze czasy. :)
Chwytliwy tytuł. Myślałem, że znów się coś wydarzyło niepokojącego.
Niedługo nie będzie już co wycinać.
Hala im. Krzysztofa van der Ice'a ...
Lata mijają, a Krzysztof Hans ps. Poland nadal niereformowalny.
Hans, jesteś niereformowalny.
Na dodatek masz tyle wspólnego z Nowym Kotwiczem co z całą Sclavinią.
Unormowanie tej kwestii to niezwykle ważny element dla spójności historii państwowości sclavińskiej. Jaka ta secesyjna Sclavinia nie była to była ciągłością historii Sclavinii i chwała MSZ Księstwa Sarmacji za to, że siądzie do rozmów z Bialeńczykami.
Ostateczna Krucjata jest pęcherzem - i Ty chcesz gdziekolwiek kandydować. Chyba na woźnego w Eldorackim Ośrodku Pomocy Społecznej.
Żaden polityk dawnego Królestwa Trizondalu nigdy by nie zaproponował czegoś takiego. Nowe idzie, pora umierać.