Guedes de Lima
Komentarze
Jednorożec w moim avatarze w sposób humorystyczny obrazuje Jednorożca, by odejść od sztywnej formy znanej większości. Pan tutaj wyjechał z czymś lub kimś na g..., parafrazując pana Korwina Mikke. ;-)
Panie Winchester! Pan kpi z symboli narodowych Królestwa Sclavinii! Jestem oburzony i zniesmaczony jako zatwardziały konserwatysta! Patrząc jednak przez pryzmat ostatnich dni w Polsce to jednak i takich rzeczy można się spodziewać w kierunku Jednorożca!
Pozytywnie. Podobało mi się. ;-)
Kapitalny serwis SAI! Serce rośnie jak odradza się duch sclaviński w jedynym słusznym domu każdego Sclavińczyka, Księstwie Sarmacji!
Cieszy niedaleki powrót SAI. To jeden z najlepszych projektów w historii państwowości sclavińskiej! ;-)
Każdy może publikować w parku rozumiem, tak jak kiedyś, tak?
Komuniści. Nawet w Sarmacji są?
W związku z tym wznowię tworzenie Przeglądu Politycznego. Skoro jest chęć czytania to postaram się jak najszybciej wygospodarować czas i coś skrobnąć.
PS: Zbyszko, tym razem skorzystam. Odezwę się. ;)
Przyznam szczerze, że reklama jest autorstwa Trybuna ds. Finansów Królestwa Sclavinii Heinricha Glassenapa i to pytanie przedstawię mu, gdy tylko wróci do aktywności. Sam nie umiem odpowiedzieć na nie. :)
Nie wiem, dlatego pytam Wasza Książęca Mość. A kto pyta, nie błądzi. :-)
Fantastyczna robota. Jak już pisałem, według mnie najlepsza obecnie gazeta funkcjonująca w mikroświecie. Jakość wybitna wręcz.
Agregacja zewnętrznych agencji prasowych zostanie wyłączona? Czyli rozumiem, że nie będzie możliwa publikacja w Księstwie prasy zagranicznej?
Dziękuję. Postaram się skorzystać i wreszcie wprowadzić w życie Przegląd Polityczny wydawany jako PDF. Odkryłem małe literówki w tekście 112 numeru za które z góry serdecznie przepraszam. Pośpiech nie jest najlepszym doradcą, jeśli chodzi o tworzenie Przeglądu. :-)
Gdybym tylko umiał i dało się przedstawiać w tym sarmackim systemie jako PDF to z chęcią. Sam jednak nie umiem więc radzę sobie jak mogę WKW. :)
Wasze Ekscelencje! To tylko testowe wydanie starszego numeru Przeglądu Politycznego. Sam z ciekawości testowałem możliwości publikacji tutaj, stąd też małe obrazki. Kolejne numery oczywiście będą podparte odnośnikami do większych stron mojej gazety. :)

P.S. Dziękuję za cenną uwagę panie Hergemon. Pozdrawiam serdecznie! :)
Super ten nowy system. Zapraszam do komentowania! :)