Guedes de Lima
Komentarze
@Helwetyk chyba muszę odpocząć, dziękuję za uwagę.
@anglov Wasza Królewska Wysokość, ja nie wiem jakim cudem to się stało. Już poprawiłem. Zwalam winę na demencję, luki w pamięci oraz skłonność do nadużywania smogówki eldorackiej w redakcji. Wypada mi jedynie przeprosić.
Stadion w Eltdorfie nadaje się do przebudowy. Czasy świetności ma już wyraźnie dawno za sobą! Lać beton, zbroić drutem i będzie cudeńko. :)
JKM Karolina Aleksandra powinna użyć odżywki do włosów. Strasznie Jej się czupryna puszy. :)
Super, Beton przeszedł do historii...
Nie od dziś wiadomo, że prasa kłamie. xD
@Zhao dziękuję, poprawię się w kolejnych publikacjach. Przewiduję takowe. :)
Fantastyczny pomysł!
@Jihymed ej no... ja tylko żartowałem. gdzie sarmackie poczucie humoru? :(
Zarezerwowałem już pokój w hotelu w Grodzisku. Przez mikrobooking.com wyszło nawet nie drogo. 125 libertów za noc ze śniadaniem. To chyba dobra cena?
@Helwetyk przepraszam, mea culpa. Terminy gonią, wkradł się chochlik. Każdy mieszkaniec Konsulatu musi dołożyć cegiełkę. Każdy mieszkanie Księstwa i Korony Księstwa Sarmacji może.
@Vladimir potrzebuję wsparcia, a będzie zdecydowanie więcej. Sam liczę, że częściej zacznie pojawiać się ta mityczna "druga strona". Mimo wszystko dziękuję za serduszko. Teutończycy, nie zrażajcie się do Przeglądu!
@OvS skisłeś? powstań. powerade.
@RemigiuszL we wczorajszym numerze było o wyborach do Sejmiku. :>
Almera chyba prędko nie uśnie po tym sukcesie. :)
@Jihymed dziękuję za uwagę! Pomyślę nad kompromisem w tej kwestii. :)
@Andro myślę, że 1,98 m będzie.
@ignac wciąż się nad tym zastanawiam - czy być na bieżąco i częściej, czy też rzadziej i z większą ilością artykułów...
@ignac uczciwie, brakło mi miejsca... :(
Garść informacji: uporządkowałem rozmieszczenie artykułów. Wydaje mi się, że teraz jest czytelniej i estetyczniej. Zmniejszyłem też logo "UMC", które jest teraz subtelnie umieszczone. Liczy się treść.
Czym będzie zajmował się resort ds. spraw społecznych?
Długie, nie przeczytałem. Doszedłem do automatyzacji. Popieram, gdzie podpisać?
@leszcz tak :) jest jeszcze miejsce na kolejny samorząd imo :)
@Helwetyk why? Inkorporacje są (były?) fajne. :)
Interesuje mnie kwestia: wzbogacania sarmackiego życia o nowe rozwiązania. Czy Hans+ może zdradzić więcej szczegółów dotyczącej tej obietnicy?