Guedes de Lima
Komentarze
Garść informacji: uporządkowałem rozmieszczenie artykułów. Wydaje mi się, że teraz jest czytelniej i estetyczniej. Zmniejszyłem też logo "UMC", które jest teraz subtelnie umieszczone. Liczy się treść.
Czym będzie zajmował się resort ds. spraw społecznych?
Długie, nie przeczytałem. Doszedłem do automatyzacji. Popieram, gdzie podpisać?
@leszcz tak :) jest jeszcze miejsce na kolejny samorząd imo :)
@Helwetyk why? Inkorporacje są (były?) fajne. :)
Interesuje mnie kwestia: wzbogacania sarmackiego życia o nowe rozwiązania. Czy Hans+ może zdradzić więcej szczegółów dotyczącej tej obietnicy?
@Helwetyk @RCA i zatem znów mogę śmiało stwierdzić, że Sclavinia na powrót stała się prawdziwą "Perłą w Koronie Księstwa Sarmacji". Niesamowite, ukłony zatem w stronę Szanownego Ł.N. Mam nadzieję, że Eldorat i Sclavinia będzie Ci wirtualnym domem. :)
Z góry przepraszam za moją niewiedzę. Jest mi wstyd, ale to też dowód jak ciężko dotrzeć do sarmackiej historii. Czy ja rozumiem, że jesteśmy świadkami zamieszkania na terytorium Konsulatu Sclavinii drugiego z kolei Ojca Założyciela Księstwa Sarmacji? Raz jeszcze proszę o wyrozumiałość.
@Zhao stylowy wąsik ;)
@RemigiuszL wycinanie na potęgę! Potem zabetonujecie. Wybudujecie fabrykę samochodów. Z tego będzie smog. Czuję to w swoich płucach.
To po prostu musiał być dobry wywiad. I jest. Dlaczego Odolanis umiera śmiercią naturalną? Myślałem, że się rozwija. :)
@RemigiuszL W Grodzisku -28, a w Nowym Kotwiczu (parę kilometrów dalej) +28! :D
Dobra pigułka. Oby regularnie się pojawiała. Każdy zombie wtedy dowie się co tam słychać w Księstwie.
A co stworzenie regionalnych walut dałoby Księstwu?
@Helwetyk celuję w numer 200 przed początkiem kalendarzowej wiosny. A potem? Potem się zobaczy. Jak Bóg da i partia rządząca pozwoli to będę to dalej ciągnął. :)
Uważacie, że zbyt częste publikowanie Przeglądu Politycznego wpływa na jego jakość? Pytam, bo jedenaście serc to wynik zdecydowanie poniżej moich ambicji i oczekiwań. :(
Jak niektórzy klienci w pewnym dyskoncie, tak i Sarmaci powinni zabijać się o Świeżaków. :) Życzę powodzenia w nadchodzących wyborach.
Czy możemy poznać choć niewielką część szczegółów składających się na akcję "Bociek"? Pytam, bo pomysł wydaje mi się bardzo dobry. Chciałbym jednak usłyszeć coś więcej, niż tylko zapowiedź takiej akcji.
Co kandydat może zaoferować Konsulatowi Sclavinii?
Wszystkim dziękuję za pozytywne opinie. To motywacja do dalszej pracy. :)
@KrzysztofHans nie teraz to w następnych wyborach! Wyciągnij wnioski. ;)
Serdecznie gratuluję!
No tak, tylko nie może też być tak, że przywileje będą łatwo dostępne i rozdawane na lewo i prawo. Trzeba się trochę pomęczyć, żeby później mieć ciut łatwiej. Mimo wszystko warto się nad sprawą pochylić i zrobić jakiś ukłon w stronę młodszych stażem obywateli. W końcu z wytęsknieniem ich wypatrujemy.
@Jihymed dziękuję, mogę jedynie zapewnić, że formuła Przeglądu Politycznego nie ulegnie żadnym zmianom. Nadal będzie krótko, zwięźle i na temat. Mam nadzieję tylko, że tych tematów nie zabraknie!
Uwielbiam takie inicjatywy. Głosy oczywiście oddane.
Podkładajmy sobie kłody pod nogi dalej.
Real is brutal and full of zasadzkas. Rozumiemy. :)
@RemigiuszL nie mogę wypowiadać się w imieniu władz, więc proszę moją wypowiedź traktować jako mocno subiektywną: Waffen-OK będzie celować, strzelać i uważać to za pokojowe. Mając w lufach kwiaty i wystrzeliwując kwiatangi przecież krzywdy nikomu nie robimy?