Guedes de Lima
Komentarze
Czekamy zatem z niecierpliwością. :)
Broń w celach pokojowych używa się tak, że najpierw się celuje w przeciwnika i potem zadaje pytanie: wojna czy pokój? Który nieuzbrojony przeciwnik odpowie, że wojna?
Jeżeli tylko ktoś lub smog i stężony pył zawieszony w powietrzu to jest to idealne miejsce do życia!
Czy kandydat odniesie się do zaistniałej grafiki? :D :D :D
Strach się bać! Uwielbiam. :D
A tak z ciekawości, w jakim programie powstają takie ładne dzieła?
@Yenn nie tylko. Nawet w autobusie, tramwaju, metrze, kawiarni czy nawet w przypadku bardziej ambitnych - toalecie. Miałem sen, piękny sen. :D
@AlbertJanMaat przyznam szczerze, że parę minut wcześniej zamknąłem ramówkę materiałami z regionów. Bardzo ważne i niewątpliwie ta informacja pojawi się w numerze 156 Przeglądu Politycznego. Serdecznie już z tego miejsca zapraszam do czytania!
@Zhao będzie materiał na kolejny numer! :)
Czy Konsul von Vihren dokończy budowę autostrady i szybkiej kolei do Grodziska?
Ja chociaż w wirtualu chcę zostać milionerem. W życiu mi się już nie uda więc nie odzierajcie mnie z szansy zarobienia miliona w Sarmacji. Brakuje mi 50k.
Smogówka w Eldoracie już się chłodzi. :)
Nawet nie wiedziałem, że w takim pięknym budynku pracuję. :)
@RCA to chustka, potwierdzam i nie zaprzeczam!

P.S. Idealnie w punkt. :)
Dwadzieścia trzy serca. To chyba mój rekord. <3
Cieszy ukazanie się programu. Czyli kandydat w pełni popiera ideę Wielonarodowościowej Sclavinii?
Świetne - dawno nie czytałem tak jakościowej ściany tekstu, brawo! 500lt dotacji to mało. :)
@MarcelideBO Pojawił się oficjalny komunikat. :(

@RemigiuszL Godna. W końcu to urząd z którego tylko krok do książęcego tronu w Grodzisku! :)
Gustowne gatki, gdzie takie nabyć można? W Grodzisku? :D
Świetne, powinno stać się obowiązkowym dziełem do nauczenia się na pamięć przez sarmackie dzieci w wieku szkolnym!
Czy kandydat planuje zaktywizować Waffen-OK? Co w ogóle kandydat sądzie o i idei Ostatecznej Krucjaty?
Czy kandydat planuje zaktywizować Waffen-OK? Co w ogóle kandydat sądzie o i idei Ostatecznej Krucjaty?
No proszę - to mamy już dwóch kandydatów. :) Krzysiek, gratuluję podjęcia decyzji o starcie w wyborach. :)
Przetarg na helikoptery rozstrzygnięty? Czy nadal będziemy latać na drzwiach od stodoły? :D
Świetne, jak zawsze. Muszę wreszcie siąść do tych korzeni Sclavińczyków i doszukać się ich w Księstwie Slavii. :)
Kac morderca nie ma serca. Vivat Książę! Vivat Sarmacja!
I właśnie na ten szczegółowy program z niecierpliwością czekam! Brawo jednak za decyzję. :)
@RemigiuszL A'propos budowy autostrady i kolei próżniowej - myślę, że to już temat dla nowych władz Konsulatu. Pełna zgoda, aczkolwiek stanie w korkach i jazda wąskimi (krętymi) dróżkami do Grodziska jest męcząca i niebezpieczna.

P.S. Węglem ocieplimy Tropicanę. Zaszczepimy tam zanieczyszczeń czar!