Guedes de Lima
Komentarze
Jeden Książę! Jedno Księstwo! Zróżnicowane Kraje Korony! :)
@RemigiuszL sprostujemy w kolejnym numerze! Odpowiadając na pytanie: gdybym tylko miał zaplecze dziennikarzy to byłby to dziennik! A tak? Przegląd Polityczny to nieregularnik. :)
@RemigiuszL dzięki za uwagę, będę się pilnował w przyszłości! :)
Korzystając z wątku, ale ja do wszystkich: chciałem kandydatom podziękować za świetną i owocną kampanię wyborczą. :) Sarmacja nie stoi na straconej pozycji.
@Hugo tym razem nie odpuszczę. Dwa tysiące numerów i v-umieram.
Trudno się nie zgodzić. Świetny tekst.
Nagroda cieszy i bardzo motywuje. Dziękuję. :)
Cyferki jak z Enigmy.
Unicorn Media Corporation Awards <3
@ignac dzięki za uwagę! Będę pamiętał. Przyznam szczerze, że nie wiedziałem. :)
@Nthiefs proszę odwiedzić Collegium Medicum. Dobierzemy odpowiednie szkła kontaktowe. :D
Bardzo dobry wywiad. Jeden z lepszych (jak nie najlepszy) w ostatnim czasie.
Jest moc! Uwielbiam takie pigułki wydarzeń z poszczególnych zakątków całego Księstwa. :)
System gospodarczy TAK, ale tylko jak będzie atrakcyjny. Docelowo jeden dla całej Sarmacji. Nie może być tak, że w tak ważnej kwestii wyznajemy przysłowie: "każdy ch*j na swój strój".
Podobno zbyt długa elekcja nie jest wcale taka zdrowa. :)
Księstwo musi stać się bardziej atrakcyjne i konkurencyjne dla innych form rozrywki w Internecie. Wtedy możemy mieć nadzieję na "dopływ" nowych ludzi. Narracja to atrakcja dla garstki. Powiedziałbym wręcz, że koneserów. Doceniam potok tekstu. Akapity nt. realiozy to bardzo ciekawy wstęp do dalszych badań nad tym problemem.
Gratuluję pomysłu. Ewoluujemy, szanuję i podziwiam. Książę powinien wykraczać delikatnie poza ramy prywatności. Dla mnie mikroświat to jednak alternatywa i nie chciałbym prezentować publicznie swojej facjaty.
@kaxiu bardzo dziękuję. Czy jest gdzieś dostępny szerszy zakres informacji na ten temat? Np. w Teutońskim Instytucie Historycznym?
Niech Trwa Ostateczna Krucjata!
@RCA nie twierdzę, że nowy, ale w tej kampanii nie spotkałem się jeszcze z takim postulatem. Jeżeli się mylę, przepraszam. :)
Brawo! Oby tak dalej. :)
Bardzo spodobał mi się pomysł promocji mikroświata. Tego chyba jeszcze nam nie proponowano. Za to duży plus. :)
@CysoszZenek kopę lat Zenek! Miło czytać Twój komentarz pod kolejnym numerem Przeglądu Politycznego! Logo przeszło lekki lifting w Księstwie, ale faktycznie to jest wciąż to samo, dobre i stare UMC.

@AJCartonwhisky dziękuję! Zapraszam do czytania kolejnych numerów już na przełomie roku! 31 grudnia / 01 stycznia ukaże się numer 149!
Problem z elekcją dotyka coraz większą grupę mężczyzn. Zadbaj o to już dziś!
Intymne pytanie. Głupio tak w towarzystwie.