Tomasz Sokołowicz
Komentarze
Niby logo zmienione, lecz teraz tak troszeczkę używa się z własności Angory. Just sayin'.
Tworząc obecną oprawę graficzną, rozważałem dodanie czegoś takiego, jednak jest problem w postaci czasu - obecna czołówka jest za krótka, żeby coś takiego dodać i żeby nie zostało to niezauważone. ;)
Dziękuję za miłe słowa :) Dziwi mnie tylko, że nikt nie zwrócił uwagi na nieco niekonwencjonalny reportaż przed sportem. :P
http://www.youtube.com/watch?v=6qB4Z13U2Z0 proszę :)
A, i jesteśmy tak hipsterscy, że czyta się "telewizja wi". :P
V - v-świat. Zmieniamy profil na czysto międzymikronacyjny, siedziba nadal w Grodzisku, ale nie będziemy już się skupiać na którejś jednej mikronacji. ;)
Żeby nie było, że coś kłamię i kogoś niby kompromituję. Zajście to było MOIM ŻARTEM, mającym na celu pokazać mieszkańcom Trizondalu, jak przesadzona jest podniosłość niektórych nazw działów. Mnie to osobiście niemalże odstraszało.

Nie jest to rzeczywista nazwa forum i nigdzie na forum nie ma aż takich nazw. Powtarzam, był to mój osobisty, może nieco chamski, żart.
Admina już zabrano, przy czym nie tylko mnie, ale i Marcinowi S. :D
I oczywiście za to już zaczął się proces odbierania mi praw administratorskich. :D
Tu kawałek nazwy się zasłonił. Ma być: Ministerstwo Spraw Informatyzacji i Polepszania Życia Ludu Pracującego Wsi i Miast im. Walki z Wyzyskiem nad Bohaterami Ojczyzny, czyli MSIiPŻLPWiMiWzWnBO.

Niestety drugi administrator już usunął to, ale moim zdaniem pasowało do śmiesznego wszechtrizondalskiego patosu i dlatego to dałem, żeby zwrócono uwagę na te bzdury.
@MF: Dziwne, wszyscy zawsze kojarzą ten akcent z rosyjskim. :D
@Grig: :*
Oho, to Skyfall nadal się trzyma po moim zgłoszeniu?
Marcelu, mówiłem to do Guedesa, prawie jednocześnie napisaliśmy ;)
Ocenić suchych faktów raczej nie da się :D
Jeżeli sądzisz, że podrobiłem wpisy w bazach to ok.
Lubię ciekawy flejm, ale powiem jedną sprawę - to, że to były klony, udowodniono, i proszę nie mówić, że zgodne IP dla 10 osób jest zbiegiem okoliczności.
@Alojzy: pewnie dlatego nie udało im się przedłużyć rodu? :D
A to akurat zaskoczenie, bo byłem pewien, że sam artykuł i był prowokacją? Bo na pewno nie przemilczenie swojej całkowitej niekompetencji w dziedzinie, w której udaje się mistrza.
Cytuję:
Ekstremalne centrum, to po pierwsze
Tak samo jak z brakiem zrozumienia słowa "nazizm", po prostu szkoda mi Ciebie. W danym przypadku, ekstremalne=skrajne jeżeli chodzi o sens.
Cytuję:
Nie wiem kto, by tak to ujął.
To widzę świetność tego "ruchu narodowego", nie znającego nawet realiów kraju.
W obecnej dobie nie da się połączyć socjalizmu z konserwatyzmem, gdyż socjalizm bezpośrednio wiąże się z naruszeniem ideologii konserwatystów. Taka mieszanka możliwa jest jedynie w przypadku, kiedy w kraju/otoczeniu osoby panuje socjalizm, więc de facto konserwatyzm to chęć pozostania przy tym systemie.
Cytuję:
ekstremalnie centrowych (nazizm)
To jeszcze lepsze :D Nazizm to skrót od "narodowy socjalizm", a tu to raptem "skrajne centrum"? Seems legit.
Cytuję:
Stanowczo nie jesteśmy ruchem wspierającym rotriokatolicyzm, nie jest to nasza rodzima religia
Dobrze, że nie jesteście, ale popierać jakikolwiek ruch religijny to absurd. To ma tyle sensu, ile wirtualna masturbacja.
Cytuję:
Nic się nie zmieniło w naszych poglądach, po prostu Pan Przewodniczący sobie trochę za bardzo pożartował i przesadził.
Albo, jak to ująłby pewien inny Sarmata podobnego pokroju, napisało się przypadkowo.
Skrajnie centrowe xD Czyli banalnie skrajnie umiarkowane xD
Cytuję:
Przegląd Polityczny powraca prezentując czytelnikom numer 116 z dnia 24 listopada 2012 roku
No nie wierzę! Świetna wiadomość!
Jak zwykle Polak spieprzy coś dobrego swoją inwencją.
pOKlikASH??? :d ;p
Mowa jest wzruszająca!
Cieszę się niezmiernie z o wiele rozsądniej decyzji w sprawie stolicy. Gratuluje stanowiska i życzę powodzenia.
Ale 8k lt tantiem za 47 wyrazów, ładnie.
Cytuję:
Jeszcze nie! Czekaj, jak długo tylko możesz, przyjemność będzie podwójna!
To będę miał sobie coś na codzienną poprawę humoru. Dzięki za poradę.
W ogóle, co to za jakieś żałosne najazdy na JKM? Przy czym byłoby ok, gdyby arystokracja coś mówiła, ale przepraszam, jakiś kawaler, który jest w kraju od święta i tak naprawdę wie o maximum ćwierci wydarzeń i obyczajów, mówiący przy tym całkowite kłamstwo? Co, w realu miesiączka?