Tomasz Sokołowicz
Komentarze
W dyskusji się wypowiadałeś jako obywatel Grigorij.
Powtarzam, pretensje się tyczą nie Banana, a Grigorija.
Widzę że masz zero wiedzy o ktorejkolwiek z Zongyi. Piękna hipokryzja. Szczególnie że nie o Bulgocie mówiłem.
I to jeszcze kto komu powinien zarzucać kserowanie.
Co za stronnicze lanie gówna. Najłatwiej być ignorantem i twierdzić głupoty, nie wiedząc nic o wandejskiej parodii na Zongyę. Już nie wspominając o pominięciu faktu o wycofaniu się spowodowanym aroganckim, chamskim i ignoranckim zachowaniem Wandejczyków.
Koreański równie łatwy jak Kana, to litery, złożone w sylaby :)
A i tak, nazwa instytucji już przywrócona.
Dziękuję. Nie mniej jednak, wszystko pozostałe wyżej jest prawdziwym sk♫rwielstwem.
Jestem na haju.
Jeżeli PMK pisze artykuł w ZW, znaczy to jest obowiązkowo do przeczytania.
No nie, ja osobiście przeczytałem.
PMK napisał artykuł w ZW! Niesamowite!
Nijak nie mogłem przypomnieć sobie れ :D
Jeżeli to było do artykułu - dzięki, choć jeden pozytywny głos.
Niestety wygląda na to, że Ludowcy wolą fontanny fekalii.
Zapomniałem o najważniejszej końcówce komentarza - ":P".
Żeby pokazać swoją niewrogość, spora grupa tedzionskich Zongyjczyków przybędzie na mecz.
Nie przeinaczyłem, a wyciągnąłem wniosek. To różnica. Poza tym, współpracy banalnie nie widziałem w takiej postaci - mówiono, że trudno się z Tobą współpracuje, jakimś cudem pozmieniano historyczną nazwę miasta, a do tego zabawa w pseudosocjalistyczny klimat. Po prostu wolałem kontynuację swojej dwuletniej zabawy z resztkami ZRD. Tak więc częściowo zwracam honor - trochę zbyt wielki nacisk postawiłem na "nie". Niemniej jednak, gdybym znów miał dokonać wyboru, z chęcią ponownie wybrałbym wariant z Daejeong.

Drugi argument nie z dupy - to, że był średniowieczny japoński klimat, jednocześnie z łatwością daje możliwość sfabularyzowania tego jako rozwoju regionu do dzisiejszego poziomu.

Jeremiasz: dokładnie to się miało na myśli. :)

PTR, uczepiliście się mnie Towarzyszu. Wygląda na to, że widzi Towarzysz w tym wrogo nastawioną kampanię antysanjangową i ogólnie ideę wrogości wobec Zongyi Ludowej. Zaprzeczam, właściwie rozważałem (częściowo nadal rozważam, ale widzę, że spotkają poważne trudności i że potwierdziły się słowa Twoich współtowarzyszy) możliwość współpracy z SJ.
Potwierdzam, przekąski zacne!
(przecież widać mnie w ostatnim zdjęciu środkowego w tylnym rzędzie)
Właśnie. TriZONdal. Nie moim problemem jest fakt, że skłócił się Szopo ze swoim prawdziwym Tworem. To, co tworzę, jest eksklawą prawdziwej Zongyi. Proszę wybaczyć, ale próbowałem podjąć się współpracy z Zongyą Ludową, ale mi kulturalnie podziękowano i powiedziano, że i beze mnie dobrze. Poza tym, widocznie za mało znasz, Towarzyszu, historii - otóż Daejeon znajduje się na ziemiach historycznie z japońskim klimatem.
I tu podkreślam, Daejeon jest kontynuatorem dorobku ZRD (przed reformami - pierwotna ZL) - czyli pierwszej, "prawdziwej" Zongyi - nie będę się rozpisywał o tym, jak Szopo wrócił do v-świata, stworzył drugą Zongyę, kiedy w v-świecie nieprzerwanie istniała ta pierwotna i dołączył ją do MW, dzięki czemu do dziś dnia istnieją dwie Zongye.
Chyba nie oczekujecie, Towarzyszu, że moje poczucie humoru będzie działało jak w ZL - czyli mówienie o istnieniu nieistniejącego? :-P
No wiesz, "bez zgody" to bym choć w Teutonii prowadził. Tu chodzi o to, by klimatu wokół nie rozwalać na inny.
Niestety to nie pod głos Hyuny, ja wolę oryginał :)
I nie trzeba mi tu o Tow. Szopo, mam zgodę ostatniego Prezydenta, władz KS i GiS. I już zapowiadałem, że dawki humoru - choć i nie socjalistycznego, ale - nie zabraknie.
Haha, wstęp i "AAA, mam Was k*rwa!" mnie rozwaliły :D Ale cóż, zdołał pan prezio nawet we własnym odwołaniu zrobić zabawę. Nieładnie.
To kto do cholery odpowiada za tę genialną decyzję?
No, przynajmniej część ludu zapozna się z sytuacją w Trizondalu :) ogólnie bardzo mi się spodobał, ciekawy styl i ostre spojrzenie. Me gusta.
Przekonałeś mnie do spróbowania reggae.
Hah, w niektórych miejscach usłyszałem coś zbliżonego do północnokresowej wymowy :D
Jeszcze się szykuje, a i prezes MUP nadal nie odpowiada cd. terminów.