Tomasz Sokołowicz
Komentarze
WYRAŹNE LOGO! ♥
I jeszcze Rio. :D
A, jeszcze Hawana i Pjongjang.
W zmiennej kolejności użyłem miast: Wilno, Ryga, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Praga, Lwów, Kijów, Hamburg, Wiedeń - i chyba tyle, ale mogłem pominąć. :)
Genosse wziąłem co mi się skojarzyło, bo jednak klimaty w jakimś stopniu mają coś do siebie :)
PTR: O ile masz rację cd. Grodziska, SR i Czarnolasu, to do WO użyłem wyłącznie Pragi, której nie brałem do żadnego innego, plus Srebrny Róg to przede wszystkim Hamburg :) Ale oczywiście krytyka uzasadniona i sam się wahałem, czy czasem nie pozmieniać trochę miast.
Xaver, Albert, Mateusz, Ignacy, Ryszard, Markus, Marcin, JKM MF - dziękuję bardzo! Dzięki takim komentarzom aż chce się coraz lepsze robić. :)

Leszek - oj tam, oj tam, aż się zarumienię :D dziękuję!

Jack - haha, dziękuję :D
Irmina, Paviel, Avril, Goglez, Damian, PMK - strasznie dziękuję! ♥
Leszek - haha, w sumie ja mam barona za jedno wydanie Wydarzeń :D dzięki!
Krzysztof - łohoho, dziękuję! Cd. drugiego zdania - a gdzież jeszcze? Wątpię że zdołam znaleźć b. dobrą pracę po którejś Filmówce.
Prefekturę proszę o wybaczenie of korz, ale wyjątkowe okoliczności wymagają wyjątkowych środków.

JAPIERDOLEALEFAZANIESAMOWITE
Znów bannerami wywołuję niewesołe dyskusje :-(
http://www.sarmacja.org/index.php?p=herold,2907 o z tego
Celowo nie zmieniałem, to z komiksu Vladimira. :P
Nie należą wg. prawa, ale przecież nie da się zabronić np. Avrilowi mieć syna - nieuznanego, ale jednak powiązanie jest. :)
A ja spałem z prawnuczką swojej siostry. I zostałem przez nią zamordowany. Wasze meksykańskie seriale to nic w porównaniu ze mną.
Karolina jest także prawnuczką Kasi :P
Iwanowicze też nieźle, pięciu również. :D
Po raz trzeci, ale oczywiście wszystkiego naj-naj-naj, siostro! :)
@Mikołaj: jak mówi Ivo - jesteśmy tolerancyjni! :-D
@Krzyś: dziękuję bardzo!
@Marcin: dzięki, dzięki, trzeba czymś się wyróżniać przy Twoich stadionach :-P
@Zbyszko: dziękuję bardzo, staram się ^^
@JKM PGII: no... hm... nawet nie wiem co odpowiedzieć, załamka, skromność. Dziękuję! :-)
@Albert, @Avril: haha, dzięki wielkie :-)
@JKW PMK: No, od takich osobowości takie komentarze, czuję się zaszczycony!
@Damian, @Paviel: dziękuję, dziękuję!
Polubiłem w imię czystej kampanii.
I tak właśnie powinno być! :)
O ile zrobicie bramkę na stronie, bo nie każdy lubi instalować, to oczywiście za. :P
A wiec sprawa zalatwiona, moze nieladnie krzyczalem, ale cos ruszylo, Zbyszek wie o dacie, ja juz rowniez w niemalym odpowiadam za kandydature i powinno byc choc odrobine lepiej :)
Jeżeli cudem uda się zmienić termin, to będzie dobrze :) prawda przewrażliwiony i sfrustrowany Tomek też trochę zbyt dużo zamętu rozsiał :D
Im dalej tym ciemniej, uuu nieście popkorn.
Ależ z Was spamerzy. Dobra robota!
FML może nie, ale FLM jak najbardziej!
FLM nikogo kadencji nie spala, to spisek przeciwko najsłuszniejszej partii, ci spaleni zostali przez konspirację zamknięci w piwnicy!
Aaaależ duże lenno mam.