Adrian Jasiński
Komentarze
Cytuję:
Monarchofaszystowska propaganda!

Zgadzam się z moim v-mężem, tow. Ciąg Sutem. Liga Monarchistyczna to partia monarchofaszystowska, kapitalistyczna, antysocjalistyczna i antywandejska. Precz z monarchofaszystowską i kapitalistyczną propagandą!
Liczę że wygrasz tą Wolną Elekcję, Towarzyszu. Cały Wandystan wspiera Ciebie!
Cytuję:
To ja zapytam tow. Jasińskiego - co Towarzysz sądzi o wyniku referendum?

Co ja sądzę o wynikach referendum:

1. propozycja (kadencyjność Księcia): uważam że odnieśliśmy dużą porażkę. Aż 193 głosów przeciw na 103 za, świadczy o rozmiarze naszej porażki w referendum.
2. propozycja (odpowiedzialność Księcia): Tutaj jest zdecydowane zwycięstwo.
3. propozycja (suwerenność Narodu): Również nasze zwycięstwo było wysokie.
4. propozycja (zmiana niektórych postanowień konstytucji): Tam było przytłaczające nasze zwycięstwo.
5. propozycja (wybór Księcia): Tutaj nieznaczenie zwyciężyła nasza propozycja którą my, Wandejczycy walczyliśmy czyli Wolna Elekcja.
Co ja natomiast sądzę o wyniku referendum (szkoda że mnie nie wypytano):

Uważam że 80% naszego planu zostało zrobione. Jestem ogromnie rozczarowany że odrzucono pomysł kadencyjności Księcia Sarmacji. Natomiast podobnie jak większości Wandejczyków (zwłaszcza tow. Lepkiego) cieszy to że będzie Wolna Elekcja i to ma sprawić że Sarmacja wyjdzie na prostą. Wierzymy, że kapitalistyczna i monarchofaszystowska propaganda nigdy nie przejdzie i pokonamy ją. My, Wandejczycy jesteśmy pokojowo nastawieni do świata i wierzymy w zwycięstwo!
Cytuję:
PS. To w Wandystanie są monarchofaszystowskie i kapitalistyczne Samochody?

Oczywiście, że ich nie ma.
Ja bardzo przepraszam że zapomniałem dać w pewnym miejscu przecinki.
Chwała Rewolucjonistce!
Chcemy władzy dla ludu!!! My żądamy referendum!!! Dążymy do pokojowej i konstytucyjnej zmiany władzy!!! Myślę, że cała Sarmacja będzie przeciwko kapitalistycznej i monarchofaszystowskiej propagandzie która cały czas zalewa Sarmację!!! Dążymy do państwa, gdzie socjalizm jest głównym celem!!! Skandujmy, wszyscy razem: MY, WYGRAMY!!! MY, WYGRAMY!!! MY, WYGRAMY!!!
Cytuję:
Kłamstwem, oszczerstwem i manipulacją jest takie zaniżanie danych, jak to robicie wy! Kapitaliści...

No właśnie! Celem kapitalistów jest propagowanie kampanii nienawiści wobec uczestników Marszy Komunistów jak i całego naszego środowiska. Przecież wiadomo że w Almerze było 150 tysięcy uczestników! Oczywiście że przyjechali z Ciuad de Bravo! Nie możemy tolerować kłamstw jakie wysuwają monarchofaszystowskie i kapitalistyczne media które w ogóle nie mają pojęcia co się dzieje!
Nie ulega wątpliwości że kapitalistyczne media promują politykę nienawiści wobec KPS(w)! Popieram ten marsz, trzeba wyraźnie pokazać że socjalizm może wygrać ze złym kapitalizmem!
Cytuję:
Kłamstwa! Kapitalistyczna propaganda! Sfałszowane media! Skandal! Skandal!

Tak jest tow. Ciąg Sut! Stop kapitalistycznej i monarchofaszystowskiej propagandzie! Najwyższy czas wypowiedzieć wojnę kapitalistom! Niech żyje socjalizm i równość! Kapitalizm wyplenił tow. Wanda!
Wandystan znów przegrał! Obawiam się że szanse na awans mogą zmaleć do zera po tym meczu.
Chwała Wandystanowi! Wszyscy razem nieśmy czerwone sztandary w walce z kapitalistyczną i monarchofaszystowską propagandą!
Towarzyszu Czuguł-Chan,

Ja nie chcę opuszczać ojczyzny w potrzebie. Staram się być aktywny nawet w przypadku trudnych chwil.
Szkoda że nie mogłem wziąć udziału w uroczystości, bo ja zapominałem że była ta uroczystość, bo ja od kilku miesięcy z powodu ostatnich wydarzeń w Księstwie wykazuję mniejsze zainteresowanie życiem w Sarmacji. Z drugiej strony gratuluję nowemu Prezydentowi i życzę aby Wandystan rósł w siłę i był silnym regionem KS.
Chwała Wandystanowi!
Niech żyje socjalizm!
Tylko KPS(w)! Niech żyje socjalizm!
Widocznie to jest ze względów technicznych, że pisze 1970-01-01.
A na aplikacji w dziale piszę że następna gonitwa odbędzie się... 1 stycznia 1970! Czyżby cofamy się o 43 lata wstecz?
Natomiast mój koń dzisiaj kompletnie zawiódł. Pojechał do mety na ostatnim miejscu, a Demlińczyk szaleje i wygrywa gonitwę za gonitwę.
Ja nie zgłaszam teraz konia tak jak to robiłem bo po zakończeniu gonitwy. Mam nadzieję że nowy tor będzie szybko otwarty, bo już czekam na kolejną gonitwę.
Super ta inicjatywa :) Od początku 2013 roku nie odpuściłem ani jednej gonitwy. Mam nadzieję że nowy tor przypadnie nam do gustu. Szkoda tylko że reszta Wandejczyków nie chce brać udziału.
Demlińczyka jest coś ciężko pokonać... On jest bardzo szybki i nieobliczalny. Mam nadzieję że w następnej gonitwie znajdzie się sposób aby zatrzymać jego dobrą passę.
Gratulacje dla nowego Marszałka Sejmu! Oby ten urząd sprawował godnie :)
Oceniam postulaty naszej koalicji:

1. Likwidacja głosów ważonych

Uważam że likwidacja głosów ważonych to bardzo dobry pomysł, ponieważ głosy ważone moim zdaniem "ustawiają" wyniki wyborów i zniesienie ich będzie bardzo korzystne dla wyników wyborów

2. Zniesienie Senatu

To również pomysł bardzo dobry gdyż Senat to antysocjalistyczna, antydemokratyczna i antywandejska instytucja która nie powinna działać.

3. Odpowiedzialność Księcia przed narodem

Uważam że Książę powinien być odpowiedzialny przed narodem, ponieważ w przypadku rażącego naruszenia prawa i działanie na szkodę państwa powinien zostać odwołany w referendum i postawiony przed sądem.

4. Otwarcie możliwości objęcia urzędu Kanclerza dla polityków spoza Sejmu.

Ciekawy pomysł. Proponowałbym wybory Kanclerza. Chciałbym aby szef rządu był wybierany demokratycznie w wyborach. Wybory Kanclerza byłby równie interesujące co wybory prezydenckie w Polsce. Urząd kanclerza powinien być otwarty dla polityków którzy nie zasiadają w parlamencie.

5. Likwidacja prefektokracji

Bardzo interesujący pomysł! Czas skończyć z prześladowaniami politycznymi i trzeba w sposób radykalny ograniczyć uprawnienia Prefektury, ponieważ zbyt duże uprawnienia Prefektury bardzo szkodzą demokracji.

6. Walka o równość na wszystkich polach

Wszyscy obywatele powinni być równi wobec prawa. Nie może być tak że dana grupa osób jest dyskryminowana i nierówno traktowana. Równouprawnienie musi być.

7. Aktywna polityka kulturalna i oświatowa

Dziwi mnie brak w programie postulatów dotyczących sportu w Księstwie Sarmacji, ponieważ sport to część sarmackiej kultury i uważam że w programie powinien być postulat dotyczący rozwoju sarmackiego sportu.
Zgłaszam jako artykuł na medal :) Dobry artykuł.
Cytuję:
A poza tym Wasze hasło mnie poniża, oraz - jak słusznie zauważył mój były v-syn, którego jestem byłem v-ojcem - ma cechy faszyzmu. A także korporacjonizmu, który wkurwia mnie szczególnie! ♥♥♥

Tak jest! Nie będziemy tolerować haseł obrażających mniejszości narodowych (w szczególności wandejskiej). Hasło Narodowej Sarmacji to jawne nawoływanie do sarmatyzacji mniejszości narodowych zamieszkujących nasz kraj.