Adrian Jasiński
Komentarze
Nie ulega wątpliwości że hasło "Skądkolwiek pochodzi jesteś Sarmatą" obraża i poniża mniejszości narodowe. Ja jako Wandejczyk protestuje przeciwko temu hasłu, ponieważ to hasło ma cechy faszyzmu.
Jest artykuł na medal! Gratulacje dla autora tego artykułu :)
Ciekawy artykuł :) Zgłaszam go jako artykuł na medal :)
38 kolejek to moim zdaniem za długi i wyczerpujący sezon. Mam nadzieję że dojdzie do podziału na dwie dywizje.
Gratulacje dla nowego prezydenta socjalistycznej ojczyzny, czyli Wandystanu! Mam nadzieję że tow. Lepki będzie godnie nas reprezentował na arenie ogólnosarmackiej. Niech Wanda wandosławi Wandystan i Sarmację!
Mam natomiast takie pytanie, dlaczego się nie podaję imion i nazwisk zwycięzców lub sarmackie ID zwycięzców? Pamiętam że w Lotku były podawane sarmackie ID zwycięzców.
I znowu zacznę grać w Slotka. Przed chwilą wysłałem 100 kuponów.
Gratulacje dla tow. Lepkiego!
Historyczne losowanie, ponieważ pierwszy raz w historii Slotka dwie osoby trafiły trójkę i pula podzielona na pół.
Aż 2 wygrane I stopnia? Ciekawe kto je zdobył.
Co do mojego konia czystego krwi wandejskiej uważam że on jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Mam nadzieję że nie będę musiał w najbliższym czasie go wymieniać, bo mój obecny koń dumnie reprezentuje Wandystan na gonitwach wyścigów konnych. Mam nadzieję że pozostali Wandejczycy też spróbują swoich sił w wyścigach konnych i wystartują.
Liczę że za tydzień mój koń będzie górą.
Mój koń przegrał tylko o dwie sekundy! Ależ było blisko. Dziwi mnie wysoka frekwencja w dzisiejszej gonitwie. Aż 15 koni wystartowało! Nigdy czegoś takiego nie widziałem!
Ciekawe o której godzinie będzie uroczystość?
Po takim strasznym dymie, ja zastanawiam się czy dalej mam zajmować się tym.
Cytuję:
no nie, teraz juz nie jest fajnie, zepsules wszystko adrianie :( kiedy to byl progresywny wiersz to bardzo mi sie podobalo. ale tak, to trzeba brac pod uwage realia, np wandystan jest totalnie na poludniu, wiec zimą jest tam lato...

Skąd ty to wiesz?
Ładne tłumaczenie.
Poprawiłem artykuł. Dodałem zachmurzenie. I już nie ma problemu.
Dobra, postaram się.
Czyli po prostu słońce i chmury nad niebem oraz deszcz i słońce nad niebem. Tak się po prostu zdarza.
Tak jest, wszyscy jesteśmy dobrymi obywatelami!
Dziękuję za te ciepłe i miłe słowa. Pan też jest dobrym obywatelem.
5 osób już zgłosiło.
Cytuję:
"Ponowne głosowanie nad ustawą o małżeństwach ma nastąpić najprawdopodobniej na początku tego tygodnia."

Panie, jest Pan idiotą? Wziąłżeś Pan nawet jakiś termin z dupy, "ma nastąpić"? Serio? :D

Szczególnie smuci, że już na forum Panu pisali jak wygląda procedura w tej sytuacji, ale przeczytanie kilku linijek chyba sprawia problem.

Chcę być dobrym obywatelem. Halo tu ziemia!

Przepraszam, ja tylko przypuszczałem.
Tutaj jest dobrze powiedziane. Art. 24 ust. 2. mówi o ponownym rozpatrzeniu ustawy. Nie ma potrzeby cytować tegoż artykułu, bo przecież o tym wiem.
Tydzień temu koń był lepszy, teraz mój koń jak widać obniżył loty.
Panie Rolandzie, tu jest wirtual, więc powinno się mówić "Wanda mnie kocha :)" bo w wirtualu jestem wyznania świeckowandejskiego.