Adrian Jasiński
Komentarze
Cytuję:
Mniej i mniej ludzi... Może wezmę udział, jak nie zapomnę!

Super że towarzyszka von Lichtenstein bierze udział w najbliższej gonitwie!
Czy ktoś z Wandejczyków będzie na tej uroczystości ślubnej?
Mój koń źle zaczął ten rok :( Dwa pierwsze gonitwy w 2013 roku i brak miejsca na podium. Mam nadzieję że za tydzień koń spisze się dobrze, jeśli tak się nie stanie, to mój koń zrobi sobie tygodniową, a może dwutygodniową przerwę od startów.
Co ja oczekuje od nowego rządu? Żeby szanował mniejszość wandejską i nie lekceważył opozycji która w Sejmie obecnej kadencji w dużej mierze jest reprezentowana przez Wandejczyków.
1. Zawieszenie Ustawy o bractwach uważam że jest to dobre rozwiązanie

2. Co skrócenia głosowania do dwóch dni to uważam że wybory się powinny odbywać w sobotę i niedzielę albo w niedzielę i poniedziałek.

3. Co do poparcia dla praw dla par tej samej płci to jestem zwolennikiem, ponieważ Sarmacja ma być tolerancyjnym i otwartym krajem.

4. Reforma wymiaru sprawiedliwości jest bardzo konieczna ponieważ Sąd Koronny bardzo powoli pracuje i oczekiwanie na rozstrzygnięcia Sądu jest ostatnio bardzo długie.

5. Ja jako Wandejczyk uważam że Senat jest zbędną instytucją i tak jak większość Wandejczyków popieram likwidację Senatu.
Już 9 osób polubiło mój artykuł. Brawo!
Cytuję:
Wandystan jest błee. Teutonia jest lepsza. Ja mieszkam w Złotym Grodzie. Złoty Gród jest fajny. Podoba mi się tu. Towarzysz Jasiński się myli. Ja też za moment idę. Lampy świecą za szybą.

Nieładnie się Pan wyraził o Wandystanie... Nie będę tolerował wandofobii!
Tak jest, tow. Ciupak!
Pani Lanigirio, ja nie wyobrażam sobie abyśmy przeszli na Ty.
W Teutonii jest straszna nuda. Wandystan jest lepszym regionem.
Zachęcam do polubienia mojego artykułu. Nie możemy być bierni wobec dyskryminacji Wandejczyków i socjalistów! Ten kto lubi artykuł ten jest prawdziwym socjalistą i Wandejczykiem!
Oby Nowy Rok był dobry dla Sarmacji :)
Coś słabo mój koń pojechał :(
Dlaczego gonitwy odbywają się teraz o 20:00?
Gratuluje wygranej w dzisiejszym losowaniu. Mam nadzieję że znów coś wygrasz.
Może wygrał tow. Jan Zaorski? Bo gra często w tą grę i może trafił trójkę.
Kto wygrał?
Dziwię się że nikt nie lubi moich komentarzy :(
Czy ktoś jeszcze pamięta czasy Sarmacji przedprzepadowej?
Ja pamiętam początki zamieszkiwania w Sarmacji. Pamiętam też że za panowania Daniela Łukasza Sarmacja była inna niż dziś, bo pamiętam Syriusza. Cieszę się że JKW Daniel Łukasz powraca do aktywności w Księstwie Sarmacji. Ostatnio był zapomniany wśród Sarmatów bo nie wykazywał żadnej aktywności, nie udzielał się publicznie, ale był za to obecny w systemie informatycznych poprzez logowania.
Cytuję:
Nawet nie zauważyłam, że wczoraj była rocznica przepadu. Jak ten czas mija...
Ja doskonale wiem że 20 grudnia jest rocznica przepadu, bo ja pamiętam to wydarzenie.
Wszystkiego najlepszego :)
To już trzecia moja wygrana w Slotku :)
raczej typowany bo jeszcze nominacji nie ma
Dlaczego jestem nominowany na Najlepszą Wpadkę? Dla mnie to śmieszne nie jest!
Cytuję:
nie identyfikuję się z KPS(w) ale podoba mi się artykuł. To znaczy, w sprawie referendum miałem podobne zdanie, w kilku sprawach pewnie też by miał podobne. Nie identyfikuje się z żadną partią.

No szkoda, Wasza Książęca Mość. Ja zdaję sobie sprawę z apolityczności Księcia, ale nie możemy mu zabronić popierania jakiejkolwiek partii politycznej. Każdy obywatel ma prawo popierać jakąkolwiek partię polityczną.
Ja się z tym zgadzam, nie powinniśmy wchodzić w zgniłe kompromisy ani także w koalicję z dzieciarnią z FL-M, to może pomóc naszej partii dostać się do Sejmu.
Wasza Książęca Mość identyfikuje się z KPS(w)? To jesteśmy z Księcia dumni!
KPS(w) nigdy się nie podda! Naszym celem jest sukces wyborczy! Vivat KPS(w)! Vivat Wandystan!